320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas foorumis on keegi vend olemas kes mulle 2 päeva jooksul saaks disainida ühe limited edition õllepudeli sildi?
    Idee on olemas ja jätan suht vabad käed.

    E: tegu on jalgpalliteemalise fun projektiga.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Küsi pigem rumalate küsimuste teemast, disainerid eksivad siia tõenäoliselt harva.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Küsi pigem rumalate küsimuste teemast, disainerid eksivad siia tõenäoliselt harva.
        Leidsin, kahjuks küll mitte foorumist
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Leidsin, kahjuks küll mitte foorumist
          Kui see su lepingutingimustega vastuollu ei lähe, ehk jagad ka meiega pärast tulemust?
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Kui see su lepingutingimustega vastuollu ei lähe, ehk jagad ka meiega pärast tulemust?

            Ei lähe vastu, aga kuna tegu on peenikese huumoriga (vähemalt minu arvates), siis ma seda avalikul ei ekponeeri. Kõik ei pruugi sellest aru saada.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Lülitan arvuti sisse, aga desktop ette ei tule. Ekraan jääb mustaks ning lõpuks tuleb "Wireless Configuration" kast kirjaga: "Notification .dll has not been registered, program will not work correctly."

              Google on ilmselt mu sõber, aga ehk keegi pädevam vend oskab öelda, mida ma reaalselt tegema peaks. Riistvara peaks arvutis ikka terve olema, eks?

              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Ei lähe vastu, aga kuna tegu on peenikese huumoriga (vähemalt minu arvates), siis ma seda avalikul ei ekponeeri. Kõik ei pruugi sellest aru saada.
              Näita mulle ka seda.

              Edit: Üks küsimus veel. Parim läppar hinnaga 1200€ max (koos käibemaksuga).
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Lülitan arvuti sisse, aga desktop ette ei tule. Ekraan jääb mustaks ning lõpuks tuleb "Wireless Configuration" kast kirjaga: "Notification .dll has not been registered, program will not work correctly."

                Google on ilmselt mu sõber, aga ehk keegi pädevam vend oskab öelda, mida ma reaalselt tegema peaks. Riistvara peaks arvutis ikka terve olema, eks?



                Näita mulle ka seda.

                Edit: Üks küsimus veel. Parim läppar hinnaga 1200€ max (koos käibemaksuga).
                Sõltub mis jaoks vaja.
                Mängimiseks: http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALO...2036XNE-152367

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                  Edit: Üks küsimus veel. Parim läppar hinnaga 1200€ max (koos käibemaksuga).
                  küsiks ka mida siinsed foorumlased soovitaks- oleks vaja peamiselt kodukasutuseks, aga võib juhtuda et vahest ka vaja kusagil midagi esitada sellega, ehk siis võiks olla suht kindel masin, mis eriti kokku ei jookseks. Mänge ei mängi. Võiks olla 15,6 tolline ekraan ja vähemalt 500 GB kõvaketast, protsessor võiks olla Core i5.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Näita mulle ka seda.

                    Edit: Üks küsimus veel. Parim läppar hinnaga 1200€ max (koos käibemaksuga).
                    Sellise ülesandepüstituse peale on kõige lihtsam soovitada Maci.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Sellise ülesandepüstituse peale on kõige lihtsam soovitada Maci.
                      Sellise raha eest ei saa väga head Mac'i just.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Sellise ülesandepüstituse peale on kõige lihtsam soovitada Maci.
                        Ok. Lisaklauslid:

                        Nõuded (olulisuse järjekorras):

                        1. Max 1200€ (koos käibemaksuga).
                        2. Võimekus jooksutada mänge (ka uuemaid).
                        3. Aku võiks olla korralik (rahulikult võiks saada pika filmi ilma laadimata ära vaadata, ideaalis võiks 8 tundi ilma laadimata hakkama saada).
                        4. Ekraan max 15,6 tolli, kuid mida kergem, seda parem.
                        5. Ei tohi olla Apple ega Ordi.
                        6. Ilus disain.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          See küll 99 euri kallim
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            MSI akud kehvad. 3h kandis reaalsuses.

                            Kommentaar


                              Pole kunagi ühtegi läpakat ostnud ja seega vaevanud pead uurimisega, aga vähemalt paar aastat tagasi oli vaja miskist kobakat reisiakut, et pikalt vastu peaks (12h äkki).

                              Tavalised akud peaks olema mingi max 6h suurematel läpakatel enamasti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                                MSI akud kehvad. 3h kandis reaalsuses.
                                Tofoa soovid on minuarust vähe optimistlikud soovides mänguri arvutit ning pikka aku iga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X