320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    Ei ole väga mitu lehekülge tagasi uurinud, aga kas siin foorumis on peale vincenti veel ausaid kaotajaid kes võtavad ise kontakti enda kaotuse puhul, et võlg ära maksta?
    Või ikka võitjad ajavad enda võite taga?
    Rooma leeris neid mitu, kalamaja kassid said aastapäevad tagasi peale kihlveo kaotust koheselt taskuraha.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Aga kes siis veel taga peaks ajama? Kui võitja ei mõista küsida, ei tähenda see, et kaotaja aus pole. Ehk on kaotajal kihlvedu juba ununenud?

      See unustamise juht on tihti suht bs, pigem ikka loodetakse, et võitja unustab.

      Kommentaar


        Mina oma limonaadikasti küll unustanud pole. Mr count. Leia võimalus. Olen terve suvi Pärnus. Võid laupäeval mängule ära tuua.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Tottenham lõpetab hooaja top 2-s.
          Pudel head veini kulub alati ära, hinnaga ca 20 eurot.
          anyone?
          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          Mina ütlen, et ei lõpeta - seega kas meil on diil ?
          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          done.
          Kuis teeme? Ise olen eksiilis ja saabun juulis 2 nädalaks Maarjamaale puhkusele. Kui see vahemik ei sobi, siis võime privaatsõnumites mingeid skeeme leiutada või siis 20 euroraha minu poolt valitud heategevusele annetada.

          Kommentaar


            Algselt postitas szandor Vaata postitust
            Kuis teeme? Ise olen eksiilis ja saabun juulis 2 nädalaks Maarjamaale puhkusele. Kui see vahemik ei sobi, siis võime privaatsõnumites mingeid skeeme leiutada või siis 20 euroraha minu poolt valitud heategevusele annetada.
            AVB-sse ja uutesse mängijatesse oli mul millegipärast liiga palju usku. Ning ma muidugi unustasin ära, et tegu on Spursiga.
            Võitjatega võetakse ühendust.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Pakun välja kihlveo. Ütlen et kolarov lahkub suvel, 100EUR vahele. Anyone?
              Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
              Ei tea kas sa mõtled seda tõsiselt, aga ma oleks huvitatud sellest pakkumisest
              tehing. Välja maksad siis kui ametlik üleminek toimunud. Kui jääb Citysse, siis maksan akna sulgemisel.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                tehing. Välja maksad siis kui ametlik üleminek toimunud. Kui jääb Citysse, siis maksan akna sulgemisel.
                Kui sa Tutilutiga kihla vead, siis ma helistan ta vanematele ja kaeban ära. Võiks ju natuke aru peas olla ja 8-aastastega mitte kihla vedada.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  raha ei haise. Mul on diivanilauda vaja.

                  Kommentaar


                    Noor olen ma tõesti (nagu mu sisutühjadest postitustest aru on saada), kuid kui betin siis maksan. Tegelikult tegelen ise NHL-iga ning jalgpallis olengi amatöör. Sellepärast ühinesin foorumiga, kus on veidikene targemad inimesed. Parem olla 1-2-3 aastat loll kui, et elu lõpuni.

                    City Kolarovi ülemineku diil on jõus!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                      Noor olen ma tõesti (nagu mu sisutühjadest postitustest aru on saada), kuid kui betin siis maksan. Tegelikult tegelen ise NHL-iga ning jalgpallis olengi amatöör. Sellepärast ühinesin foorumiga, kus on veidikene targemad inimesed. Parem olla 1-2-3 aastat loll kui, et elu lõpuni.

                      City Kolarovi ülemineku diil on jõus!
                      See on kõik khuul, aga ole nii hea ja mängi hasartmänge enda teenitud rahaga, mitte vanemate rahaga. Priit, kui sa selle kihlveo päriselt ka vastu võtad, siis see ei ole okei.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        No parem cännule diivanilaud kui sama raha mingite kummikarude ja limonaadi eest kuhugi Prisma kassasse jätta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          See on kõik khuul, aga ole nii hea ja mängi hasartmänge enda teenitud rahaga, mitte vanemate rahaga. Priit, kui sa selle kihlveo päriselt ka vastu võtad, siis see ei ole okei.
                          Okei, teeme nii siis. Seda kihlvedu ei toimu ja blablabla. See on ebanormaalne mis teksti te ajate. Et kõik inimesed kes ei ole 30+ ja vanad peerud nagu teie siin, on automaatselt vanemate kulul elavad inimesed...
                          Te tahate, et Eestis fänlus jne tõuseks, aga suhtute niimoodi inimestesse kes ei mõista sama palju kui teie asjast...

                          Kolarovi kihlvedu ühesõnaga ei toimu ning paluks siis kõik selleteemalised postitused kustutada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                            Okei, teeme nii siis. Seda kihlvedu ei toimu ja blablabla. See on ebanormaalne mis teksti te ajate. Et kõik inimesed kes ei ole 30+ ja vanad peerud nagu teie siin, on automaatselt vanemate kulul elavad inimesed...
                            Te tahate, et Eestis fänlus jne tõuseks, aga suhtute niimoodi inimestesse kes ei mõista sama palju kui teie asjast...

                            Kommentaar


                              Lisan siis esimese kasutaja black listi ka kellega ei ole mõtet kihla vedada millegi peale.

                              1. Kivi77

                              Mis ei ole just kuigi suur üllatus .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Lisan siis esimese kasutaja black listi ka kellega ei ole mõtet kihla vedada millegi peale.

                                1. Kivi77

                                Mis ei ole just kuigi suur üllatus .
                                Kusjuures I shit you not, väljakäidud vekslitega seoses jättis ta kunagi Chelsea teemasse mingi numbri, mis nagu vihjaks, et see tema oma on. Et kui väga sa oma kümpsi(?) tahad?
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X