320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2018
    Rallikas -> Viljandi Premium Liigas 2018 10 koht
    Romario -> Viljandi Premium Liigas ei ole viimane
    Panus -> kohver õlut

    Kommentaar


      Mina ütlen, et liverpool tuleb 2017-2018 hooaeg premis top4 hulka. Saver ütleb, et ei tule!

      500€ vs 500€

      On keegi huvitatud vahendajaks olemisest? Mõni nooblim härra siit foorumist siis, mingi % summast saaks loomulikult kohe endale. ülejäänd võib intresse koguma panna ja siis pärast võitja selgumist võitja osa võitjale visata.

      Lisame siis,

      -RoMaRiO- vs Saver, sama panus, Saver ütleb, et liverpool ei tule top4 hulka! 500€ vs 500€
      ChelseaFC vs Saver, sama panus, Saver ütleb, et liverpool ei tule top4 hulka! 1500€ vs 1500€
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Telekavaatajat soovitaks mina kindlasti vahendajaks. Iseasi kas ta sellega nõus on aga oleks usaldusväärne vahendusmees olemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
          Telekavaatajat soovitaks mina kindlasti vahendajaks. Iseasi kas ta sellega nõus on aga oleks usaldusväärne vahendusmees olemas.
          mhmh, sama mõte.

          telekavaataja, kui oled huvitatud, siis anna teada, mis protsent sind rahuldaks.

          Kommentaar


            Ma võin ka vabalt olla. Korra olin. Kellelgi polnud vist midagi häda.

            Kommentaar


              Liverpool ei lõpeta top neljas koef liigub seal 4+ kandis. Miks tal peaks huvi olema üks-ühele kihla vedada? Samas, kurat seda teab, võib-olla ongi nii lammas ja soostub.

              edit. ok, käisin pooli teemas lugemas ja asi selgines. Ma paneks ka siis omalt poolt 500euri vahele, kui Saveril mune jagub
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Mõnu võiks alguses enda kaotatud kihlveo ära lahendada ning siis alles vahendaja olema 😀
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Hetkel on siia teemasse postitanud vaid Linnupoja. Sooviks siiski Saveri ametlikku kinnitust, kellega ja mis summas ta kihla tahab vedada. Lisaks ma ei tahaks vahendada rahalisi tehinguid, milles osalevad alaealised.

                  Samuti, kuna minimaalne summa on siin juba tuim 1000 eurot, siis ma tasuta seda ei teeks (samas seda eeldati). Kas 1% (aga samas mitte vähem kui 40 eurot) oleks röövimine?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Mõnu võiks alguses enda kaotatud kihlveo ära lahendada ning siis alles vahendaja olema 😀
                    Millise ma kaotasin?

                    Kommentaar


                      mu mitte asjaosalise tagasihoidlik arvamus oleks, et see asi on natuke üle käte ikka, olgu saver täiskasvanud või alaealine. viimasel juhul muidugi hullem. pole enam päris selline kohver õlut keiss ju. kuigi lollidelt tuleb raha ära võtta on üks teooria, siis siinkohal soovitaks küll asja vähemalt sellises mahus katki jätta. oma tõde võib väiksema majandusliku riski ja krahhiga ka tõestama minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        mu mitte asjaosalise tagasihoidlik arvamus oleks, et see asi on natuke üle käte ikka, olgu saver täiskasvanud või alaealine. viimasel juhul muidugi hullem. pole enam päris selline kohver õlut keiss ju. kuigi lollidelt tuleb raha ära võtta on üks teooria, siis siinkohal soovitaks küll asja vähemalt sellises mahus katki jätta. oma tõde võib väiksema majandusliku riski ja krahhiga ka tõestama minna.
                        Absoluutselt. Võtke vähe hoogu maha, tegemist on foorumiga, pealegi anonüümsega. Pärast veel sms laenud ja söömata lapsed.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Absoluutselt. Võtke vähe hoogu maha, tegemist on foorumiga, pealegi anonüümsega. Pärast veel sms laenud ja söömata lapsed.
                          tõsi. Samas kui nad siin selle raha peale ei mängi, siis teevad seda mujal. Parem anda raha foorumlastele kui shaakalitele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Esimesed mõtted: Barka? Suarez? Kannibal?
                            Tühja kõhuga aka söömata. Tegemist ei ole stenogrammiga.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Hetkel on siia teemasse postitanud vaid Linnupoja. Sooviks siiski Saveri ametlikku kinnitust, kellega ja mis summas ta kihla tahab vedada. Lisaks ma ei tahaks vahendada rahalisi tehinguid, milles osalevad alaealised.

                              Samuti, kuna minimaalne summa on siin juba tuim 1000 eurot, siis ma tasuta seda ei teeks (samas seda eeldati). Kas 1% (aga samas mitte vähem kui 40 eurot) oleks röövimine?
                              Täiesti ok summa, ootame siis Saveri kinnitust. Samas kui Saver on alaealine, siis ma jätaks ise ka selle kihlveo vahele, sest siis see asi haiseks.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Kurat,kas teil on tõesti nii palju vaba ja üleliigset raha,et selliseid asju teha? Kõigile,kellel on,ma saadaks häämeelegaoma konto nr.-i ja võite vabalt kandma hakata! Sünnipäev tulekul ja bemmirondi sumpas auk ja läriseb,vaja korda teha jne. Joppenpuhh!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X