320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tarry Vaata postitust
    Kurat,kas teil on tõesti nii palju vaba ja üleliigset raha,et selliseid asju teha?
    Loogish ju, et on! Enamus on ju rämedad pro gamblerid, kes korjavad maas vedelevat raha ülesse kihlveokontoritest. Me loeme soccerneti foorumit, kus liigub ringi üliväärtuslik siseinfo tippliigade kohta!
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Millise ma kaotasin?
      Tra ära hakka pihta. Kuu aega tagasi suhtlesime ju 😀
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Tundub, et Saver taganeb oma lubadusest. Olgu sellega kuidas iganes, aga maailmaparandajatest valgustajate poolt imo küll inetu käitumine. Kui kaks vähemalt 18-aastast teovõimelist isikut (praeguse info põhjal pole alust arvata, et Saver nendele tingimustele ei vasta) sõlmivad vastastikkusel kokkuleppel tehingu, kusjuures ebasoodsamasse rolli paneb end teadlikult tehingu pakkuja, siis ei ole kolmandatel osapooltel küll mingit põhjust sellesse sekkuda. Reaalses elus sellised tehingud põhimõtteliselt puuduvad, kus mõlemad osapooled saavad võrdväärselt kasu. Olgu selleks siis kihlvedu (ja siinkohal pole oluline, kas see käib kasti õlle, 500 euro või kogu inimese bankrolli peale, kui ta on sellega valmis investeerima/riskima) või näiteks auto/eluaseme ostu-müügi tehing, kus turuväärtus ei võrdu alati tehingu summaga. Ja kusjuures ei tähenda see seda, et reaalset kahju saanud inimene ei või selle tehinguga rahul olla. Ma kujutan ette, et päris paljud siitki foorumist on oma elus pokkerit mänginud, mõni ehk isegi midagi võitnud ja saanud selle eest naise õhtust sööma viia, siis ka mõtlete selle peale, et ehk mõnes kodus täna süüa ei saa? Ja jah, nii võibki olla ja see on otseloomulikult kurb, aga see on elu ja igaüks, kellel on seaduslik õigus selleks, peab ise oma tegude eest vastutama. Pokker ei ole midagi muud kui eraisikute vaheline rahaline tehing, kus rikastuda saab ainult kellegi teise arvelt.

        Ja kui rahaliste vahendite investeerimine tähendab seda, et pole rahaga midagi targemat teha, siis nojah.

        Kommentaar


          Saver loeb kapilkast sente kokku hetkel ja kirub, et selliseid veksleid välja käis.
          Muidu ma voiks vahendaja olla. Tasuta ja puhtalt sellepärast, et isiklikult näha Saverit ja/või Linnupoega. Tahaks lihtsalt kaeda, kuskohast selliseid vaimuüllitisi tuleb.

          Kommentaar


            Ma ei oska muud öelda, kui et - lasteaed. Tõsiselt nagu, nutta või naerda ...

            Aga noh, eestlased ju. Omal trummi pole, aga "trummipulgad peavad minu käest olema".
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Hetkel on siia teemasse postitanud vaid Linnupoja. Sooviks siiski Saveri ametlikku kinnitust, kellega ja mis summas ta kihla tahab vedada. Lisaks ma ei tahaks vahendada rahalisi tehinguid, milles osalevad alaealised.

              Samuti, kuna minimaalne summa on siin juba tuim 1000 eurot, siis ma tasuta seda ei teeks (samas seda eeldati). Kas 1% (aga samas mitte vähem kui 40 eurot) oleks röövimine?
              Sult paluti kinnitust, kas antud tingimused on sinu jaoks sobivad.

              Minu jaoks on ja tundub, et ka teiste osaliste jaoks.

              Kommentaar


                Tegu on rahaga kutid, suht suure rahaga.

                Kihlvedu on, et Saver: "Liverpool ei lõpeta hooajal 2017/2018 Premier Liiga TOP4".

                Ma tahan kinnitust Saverilt ja mitte " lauseid, mida võiks kuidagi tõlgendada", vaid konkreetselt, kelle vahel ja mis summas on kihlveod.

                Linnupoja vs. Saver - 500 + 500 eur

                Romario vs. Saver - 500 + 500 eur

                keegi veel?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kas kuskil saab ka over/under koefitsente "kas Saver kaob ühtäkki foorumist ära" panusele?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Sult paluti kinnitust, kas antud tingimused on sinu jaoks sobivad.

                    Minu jaoks on ja tundub, et ka teiste osaliste jaoks.
                    Kumb sõna sulle arusaamatu on?

                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma mäletan vanas töökohas oli mul üks juudiiseloomuga ukrainlane, kes oli väga hull Kiievi Dünamo fänn. Ja siis vend alati panustas Kiievi vastu. Ta põhjendas seda sellega, et kui võistkond ära nussib, siis vähemalt saab raha. Aga kui võistkond võidab, siis on pohlad rahast vms.
                    Kõik pole veel kadunud, mõni üksik mõistusega inimene on ka ikka siin olemas.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Saver: Liverpool ei jõua Premier Liigas TOP4. - 1000 eurot

                      Linnupoja and Romario: Liverpool jõuab Premier Liigas TOP4 - igaüks 500

                      Kokku 2000, millest lõpuks jääb 40 eurot mulle. Lähiminutite jooksul edastan oma konto andmed, kuhu vastav summa kanda (tegu on reedeõhtuga ning väga viisakas oleks mulle privasse saada screenshot, et ülekanne on tehtud).

                      Kui keegi alt ära hüppab, siis pole midagi, üks osapool saab raha tagasi.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Mina oma 1500 euriga oleks ka ikka teemas!

                        Kommentaar


                          Igatahes Romario raha on minuni jõudnud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Saver oled sa veel nõus lisa võtma ühe tagasihoidliku 100 euri peale?

                            Kommentaar


                              Kinnita oma vanus ära nüüd kuidagi. Tegusid on vaja, peale selliseid jutte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                                Saver oled sa veel nõus lisa võtma ühe tagasihoidliku 100 euri peale?
                                Sobib.
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X