320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Üks valiktsükkel on läbi ja vist oleks sobiv pilk tulevikku pöörata. Mida oodata edasisest?
    Meie järgmine proovikivi on siis Rahvuste Liiga C divisjon aasta pärast Sept-Nov (mis mulle isiklikult kuidagi üldse ei sümpatiseeri - saame mängida küll keskeltläbi oma tasemele vastavamate tiimidega, aga samas mingeid suuri saavutusi loota Kreeka, Serbia, Tšehhi, Sloveenia ja Albaania vastu on ikkagi raske näha - st oleme underdogid ilma võimaluseta päriselt tippude vastu mängida, aga see selleks)
    Ma ei mõista, miks inimesed nii selle Rahvuste Liiga vastu on. Parem ikka ametlikke mänge mängida, kui sõpruskohtumisi Lätiga?

    Muidugi vaadates asetusi, siis superluks alagrupp: Šotimaa, Norra, Sooma; supersitt alagrupp: Rumeenia, Serbia, Montenegro. Eks paistab.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ma ei mõista, miks inimesed nii selle Rahvuste Liiga vastu on. Parem ikka ametlikke mänge mängida, kui sõpruskohtumisi Lätiga?
      Mulle isiklikult ei meeldi just see, mis sai välja toodud.

      Et ühest küljest me kaotame need paar võimalust ennast maailma tippude (Belgia, Inglismaa, Holland) vastu proovile panna ja teisest küljest selllel mingit erilist upside'i polegi, kuna nagu öeldud siis lõpuks peame virtuaalselt olema ikkagi paremad Ungarist, Sloveeniast, Kreekast, Serbiast ja Albaaniast mis (call me pessimist) ei ole realistlikum kui läbi selle tavalise valikturniiri kvalifitseerumine...

      Sõprusmängudel on koondisekalendris ka oma eesmärk - saab testida uusi nägusid mängudes mis kellelegi väljastpoolt huvi ei paku ja millel oluliselt vähem kaalu on.

      Kommentaar


        Tegelikult on kandepind isegi üllatavalt positiivne ja valiktsükli jooksul käis läbi paras hulk mängijaid.

        Kindel esinumber puuris oli Aksalu, kes tegi kaasa kõik kohtumised, aga valikmängudeks kaasati veel Vaikla, Igonen, Londak, Meerits ja Toom, kellest ainult Londaku võib tulevikku silmas pidades maha tõmmata.

        Väljakul said minuteid Teniste, Baranov, Klavan, Jääger, Pikk, Kruglov, Kams, Kallaste, Mets, Antonov, Vassiljev, Lepistu, Aleksandr Dmitrijev, Artjom Dmitrijev, Käit, Mošnikov, Luts, Ojamaa, Marin, Miller, Toomet, Zenjov, Anier, Sappinen, Purje ja Tamm. Ehk koguni 26 väljakumängijat.

        Lisaks mängijad, kes kaasati valikmängudele, kuid platsile ei pääsenud: Avilov, Jürgenson, Mööl, Vihmann, Subbotin, Gussev ja Neemelo. Omajagu on veel mängijaid, kes selles valiktsüklis koondisesse ei pääsenud, kuid on varasemalt sinna kuulunud ning kelle parim enne ei ole veel möödas.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Mulle isiklikult ei meeldi just see, mis sai välja toodud.

          Et ühest küljest me kaotame need paar võimalust ennast maailma tippude (Belgia, Inglismaa, Holland) vastu proovile panna ja teisest küljest selllel mingit erilist upside'i polegi, kuna nagu öeldud siis lõpuks peame virtuaalselt olema ikkagi paremad Ungarist, Sloveeniast, Kreekast, Serbiast ja Albaaniast mis (call me pessimist) ei ole realistlikum kui läbi selle tavalise valikturniiri kvalifitseerumine...

          Sõprusmängudel on koondisekalendris ka oma eesmärk - saab testida uusi nägusid mängudes mis kellelegi väljastpoolt huvi ei paku ja millel oluliselt vähem kaalu on.
          Oleks me kaks kohta allpool üldtabelis, oleks vastased hulga kergemad. Kogu selle kaadervärgiga antakse väga paljudele riikidele palju suurem võimalus EM'ile saada. Ja ei ütleks, et see nüüd raskem oleks kui alagrupist sinna jõuda. Parem kaks halba võimalust kui üks halb?


          Tippude vastu saab tavalises alagrupis ikka mängida, see pole uus süsteem vaid nüüd on kaks korraga.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Mulle isiklikult ei meeldi just see, mis sai välja toodud.

            Et ühest küljest me kaotame need paar võimalust ennast maailma tippude (Belgia, Inglismaa, Holland) vastu proovile panna ja teisest küljest selllel mingit erilist upside'i polegi, kuna nagu öeldud siis lõpuks peame virtuaalselt olema ikkagi paremad Ungarist, Sloveeniast, Kreekast, Serbiast ja Albaaniast mis (call me pessimist) ei ole realistlikum kui läbi selle tavalise valikturniiri kvalifitseerumine...
            Midagi ei kaota ju. Tavaline valikturniir jääb ju samamoodi alles, kus ka edaspidi vähemalt üks tippkoondis vastu tuleb. Pigem saab sügisel lihtsalt mingite Maltade asemel tugevamate satsidega mängida ning seda veel väga tugevas võistlusmomendis. Rahvuste liiga on väga luks asi. Kui seal veel alagrupiga ka ena-vähem joppaks.

            Kommentaar


              Alagrupiga joppamine alagrupiga joppamiseks, aga ega siis seal grupi võit ei tähenda kohe pääset, siis tulevad play offid. Siis võib muidugi loota, et tugevamad vastased lunastavad pileti tavalisest valiktsüklist ja saab kergema vastase.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Okei, ausad pointid ja veensite mind ümber (srsly).

                Ilmselt maru rumal küsimus, aga kas selle tulekuga valiktsüklite juures absull midagi ei muutu peale selle, et
                a) osa tiimidest kvalifitseerub juba läbi Rahvuste Liiga
                b) tava valikgrupid moodustatakse vastavalt Rahvaste Liiga tulemustele?

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma ei mõista, miks inimesed nii selle Rahvuste Liiga vastu on. Parem ikka ametlikke mänge mängida, kui sõpruskohtumisi Lätiga?

                  Muidugi vaadates asetusi, siis superluks alagrupp: Šotimaa, Norra, Sooma; supersitt alagrupp: Rumeenia, Serbia, Montenegro. Eks paistab.
                  Mängitakse UEFA egiidi all, no beer, jalkaliidul paaniline hirm trahvide ees.
                  Topelt-triplet turvakontroll....piletihind kindlasti kallim kui tavalisel sõpakal.
                  Vähem sõprusmänge = võimalikel uutel ja unustatud kandidaatidel raskem koondisesse murda.
                  Pikemas perspektiivis oht, et traditsioonilised valikmängud kaovad ja jääb alles hokile sarnane grupisüsteem.

                  Ainuke pluss, et vastased varakult teada, jõuab soodsama reisi sügiseks planeerida.
                  Päikeseline Montenegro septembris oleks hea

                  Kommentaar


                    Ma olen endiselt vastaste leeris. Lihtsalt ei ole vaja sellist turniiri. Jah, seal saab mängida end EM-ile, aga samas kvalifikatsiooniturniiril jäävad nüüd 3.kohtade playoffid ära. Ja no kõige jaburam on asja juures see kuidas Rahvuste liigas EM kohti jagatakse. Eesti on olnud viimane aasta suhteliselt tubli ja heas hoos ning seetõttu mängime me C tasandil mille võitmine oleks igas mõttes eneseületus. Seevastu nt Läti on olnud viimasel ajal kehv mis kehv ja preemiaks saavad nad D tasandi kus hakkavad EM pileti nimel võitlema seltskonnaga kus suurimad konkurendid on Valgevene ja Makedoonia. Mul puuduvad sõnad selle jama edasiseks kommenteerimiseks.

                    Kommentaar


                      Ning lisaks kõigele saame me ilmselt ka äärmiselt ebaatraktiivsed vastased keda jahedas sügisõhtus väga vaatama ei tulda.

                      Kommentaar


                        Sportlik konkurents on ainult hea meie koondisele .

                        Vaevalt, et mõni atraktiivne vastane oleks jahedal sügisõhtul tallinnasse sõprusmängule tulnud nagunii.

                        Kommentaar


                          mõttetute sõprusmängude asemel on nüüd mingi päris turniir, kui eesti saaks seal alagrupi võidu ja poolfinaali oleks päris lahe elamus.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            KOLMAS POOLAEG | Martin Reim võtab aasta kokku: kas Mattias Käidi usaldamine tähendas riski?
                            Õhtulehe jalgpallisaates "Kolmas poolaeg" käis Kaarel Tällil ja Ville Arikesel külas Eesti jalgpallikoondise peatreener Martin Reim. Tegemist oli jalgpallipodcasti 100. osaga!

                            Kommentaar


                              Ei tea kellega Märtsis võiks kodus mängida?

                              Wales'iga võiks olla üks tore vutt. Samuti ka Islandiga.
                              ..ja nii ongi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Ma olen endiselt vastaste leeris. Lihtsalt ei ole vaja sellist turniiri. Jah, seal saab mängida end EM-ile, aga samas kvalifikatsiooniturniiril jäävad nüüd 3.kohtade playoffid ära. Ja no kõige jaburam on asja juures see kuidas Rahvuste liigas EM kohti jagatakse. Eesti on olnud viimane aasta suhteliselt tubli ja heas hoos ning seetõttu mängime me C tasandil mille võitmine oleks igas mõttes eneseületus. Seevastu nt Läti on olnud viimasel ajal kehv mis kehv ja preemiaks saavad nad D tasandi kus hakkavad EM pileti nimel võitlema seltskonnaga kus suurimad konkurendid on Valgevene ja Makedoonia. Mul puuduvad sõnad selle jama edasiseks kommenteerimiseks.
                                EM'ile pääs on Sul mingi idee-fix, unistuste lõpp? Sealt edasi midagi enam ei tule?

                                Minuarust on vähemalt sama oluline EM'il või MM normaalselt esineda. Ja üldse normaalselt mängida, kelletahes vastu, millal-iganes, kus-iganes. Miks mitte tulla Euroopa meistriks nagu Kreeka või Taani, või nagu Sloveenia korvpallis?
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X