320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marconius Vaata postitust
    Tere, seda suurt, et millal hakatakse Kreeka -Eesti mängupileteid müütama?
    Tänasest kuni 20. augustini on Eesti poolehoidjatel võimalik soetada pääsmeid 31. augustil Ateenas peetavale Kreeka - Eesti MM-valikmängule.

    Pilet maksab 10 eurot, ostmine toimub läbi Kreeka alaliidu süsteemi krediitkaardiga. Seoses rahvusvaheliste jalgpallimängude korraldamisega seotud reeglitega on eelnevalt tarvis täita ankeet.

    Pileti ostmiseks toimige järgnevalt:
    1) Avage lehekülg: https://buy.tickethour.com/gnfc/priv...TkevheM2092996
    2) Valige kaardilt sektor 27.
    3) Järgmisel lehel valige soovitud istekoht või istekohad.
    4) Valige lehekülje all "Add to basket".
    5) Järgmisel lehel valige "Register here".
    6) Järgmisel lehel sisetage oma andmed. Tähelepanu: lahter "AMKA code" kaob ära pärast seda, kui valite riigiks "Estonia". Kui kõik andmed on sisestatud, vajutage "Save".
    7) Järgmisel lehel täitke ära piletiomanike andmed, seejärel valige lehekülje all nupp "Update".
    8) Seejärel tuleb uuesti ette samal lehekülg. Kerige lehekülje alla ja vajutage nuppu "Continue".
    9) Järgmisel lehel saate piletite eest maksta. NB! Maksta on võimalik ainult MasterCardi või VISA krediitkaardiga.
    10) Printige piletid välja.

    Lisainfo ja küsimuste korral palun kirjutage e-posti aadressil ylli@jalgpall.ee.

    Kommentaar


      Algselt postitas asdf Vaata postitust
      Tänasest kuni 20. augustini on Eesti poolehoidjatel võimalik soetada pääsmeid 31. augustil Ateenas peetavale Kreeka - Eesti MM-valikmängule.

      Pilet maksab 10 eurot, ostmine toimub läbi Kreeka alaliidu süsteemi krediitkaardiga. Seoses rahvusvaheliste jalgpallimängude korraldamisega seotud reeglitega on eelnevalt tarvis täita ankeet.

      Pileti ostmiseks toimige järgnevalt:
      1) Avage lehekülg: https://buy.tickethour.com/gnfc/priv...TkevheM2092996
      2) Valige kaardilt sektor 27.
      3) Järgmisel lehel valige soovitud istekoht või istekohad.
      4) Valige lehekülje all "Add to basket".
      5) Järgmisel lehel valige "Register here".
      6) Järgmisel lehel sisetage oma andmed. Tähelepanu: lahter "AMKA code" kaob ära pärast seda, kui valite riigiks "Estonia". Kui kõik andmed on sisestatud, vajutage "Save".
      7) Järgmisel lehel täitke ära piletiomanike andmed, seejärel valige lehekülje all nupp "Update".
      8) Seejärel tuleb uuesti ette samal lehekülg. Kerige lehekülje alla ja vajutage nuppu "Continue".
      9) Järgmisel lehel saate piletite eest maksta. NB! Maksta on võimalik ainult MasterCardi või VISA krediitkaardiga.
      10) Printige piletid välja.

      Lisainfo ja küsimuste korral palun kirjutage e-posti aadressil ylli@jalgpall.ee.
      Tuletan meelde, et veel veidi rohkem kui nädala jagu on aega, et pileteid osta!

      Kommentaar


        Puhtmahulistel põhjustel ei pretendeeri süvaanalüüsile, aga pisike harutus ikka. http://m.ohtuleht.ee/825282/analuus-...ource=facebook

        Kommentaar


          Oleks poolt või vastu?

          „Jah, tahan Eesti passi,“ ütleb Zakaria Beglarišvili õnnelikult. „Eesti on mulle nii palju andnud, mu teine laps sündis siin. Loodan, et järgmise aasta jooksul saan ma passi ja kui mind koondisse kutsutakse, siis olen selleks valmis. Tahan ka 15 aasta pärast Eestis elada.“

          „Siin on linna parim hatšapuri,“ lausub FC Flora jalgpallur Zakaria Beglarišvili (27) enesekindlalt, kui viib mind Tallinna vanalinna restorani oma koduriigi Gruusia kulinaariaimet mekkima. Kaheksandat aastat Eestis elava Zaka silmad säravad. Ja seda mitte maitsvast juustupirukast, vaid siirast armastusest praeguse kodumaa vastu.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Kui kutsutakse, siis miks mitte. Ei ole kindel, kas tase välja veab muidugi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Oleks poolt või vastu?
              poolt
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                Pigem poolt, kuna praegu selliseid loovaid mängijaid ei ole ega tule ka noorte seast.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  100% poolt. Zaka on Premium Liiga parim mängija.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kardan, et rahvusvahelist taset jâäb vähe vajaka. Aga kodanikuks miks mitte. Kui talle meeldib ja sobib siin, austab keelt kultuuri, siis vabalt. Mida rohkem, seda uhkem.

                    Kommentaar


                      Kuna tegemist minu hinnangul Eesti liiga parima loova poolkaitsjaga, siis miks mitte koondisse kutsuda. Vorm peaks muidugi olema sama hea kui viimased aastad olnud on. Vassiljevi backup.

                      Kommentaar


                        Millal oleks yleyldse reaalne tal kodakondsus kätte saada? Minu meelest oleks ta hea lisakäik koondisele.

                        Kommentaar


                          oot kas tal see ainus meestekoondise mäng on sõpruskohtumine eestiga?

                          Kommentaar


                            Jah.

                            kümmetähemärki
                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            oot kas tal see ainus meestekoondise mäng on sõpruskohtumine eestiga?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              oot kas tal see ainus meestekoondise mäng on sõpruskohtumine eestiga?
                              Suuresti see näitab juba ära, et taset pole piisavalt. Ning ega teda kuskile välismaale pole ka väga tahetud, mis ütleb, et ta lagi on Premium liiga vms.
                              Vassiljevist jääb ta valgusaasta kaugusele. Tasemelt ehk on võrdne Antonoviga.
                              Ma üldse ei moista diskusiooni, koguaeg raagitakse, et premiumist on raske tulla koondisesse. Ja nuud on akki jube talent mees, kes varsti 10 a. on mänginud meil siin.

                              Pole midagi Zaka vastu, väga sympaathe kuju aga see on reaalsus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Suuresti see näitab juba ära, et taset pole piisavalt. Ning ega teda kuskile välismaale pole ka väga tahetud, mis ütleb, et ta lagi on Premium liiga vms.
                                Vassiljevist jääb ta valgusaasta kaugusele. Tasemelt ehk on võrdne Antonoviga.
                                Ma üldse ei moista diskusiooni, koguaeg raagitakse, et premiumist on raske tulla koondisesse. Ja nuud on akki jube talent mees, kes varsti 10 a. on mänginud meil siin.
                                Pole midagi Zaka vastu, väga sympaathe kuju aga see on reaalsus.
                                Su jutule vastuseks toon välja mõned lõiked erinevatest artiklitest:
                                "Uus peatreener Vladimir Weiss ütles otse, et ei jälgi mehi, kes mängivad selliste riikide nagu Eesti, Leedu, Läti ja Makedoonia liigades. Eks tal valikut jagub, grusiine mängib tugevamates liigades tõesti palju. Samas on valikgrupis nelja mänguga kogutud kaks punkti, mis tekitab küsimusi."
                                „Kõik teavad, et ma olen siin, internetis kirjutatakse, kuidas ma mängin,“ nendib Amsterdami Ajaxi noorteakadeemias koos Tottenhami staari Christian Erikseniga ning Manchester Unitedi kaitsja Daley Blindiga pallinud Beglarišvili. „Pressikonverentsidel on küsitud, et miks Zakat ei kutsuta. Ma ei tea, miks ei kutsuta, mul on praegu karjääri kõige parem periood. Ma ise sees tunnen muidugi, et süda tahab Eestit esindada.“
                                Floras 196 Premium liiga mänguga 62 korda skoorinud ning 67 väravapassi jaganud Beglarišvili peale on hammast ihunud ka välisklubid, kuid grusiin on resoluutne – tema niisama lihtsalt Eestist putku ei pane. Tasuta ei soovi ta kindlasti tiimist lahkuda, Florat peab ta oma kasvatajaklubiks ning tahab, et Kitseküla klubi saaks tema eest väärilise tasu. Tema leping rohevalgetega kestab järgmise aasta lõpuni.

                                „Olen Florale väga tänulik, nad on kõik need aastad minu pere eest hoolitsenud,“ sõnab sööduvõlur, kelle vastu on huvi tuntud näiteks Soomest ja Poolast. „Kui tugeva liiga tugev meeskond mind tahab, siis ma räägin sellest Floraga, aga mul pole mõtet minna mujale samale tasemele.“
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X