320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Soovitan lugeda Soccernetis viimast Tarmo Kingi intervjuud Eesti koondise teemal. Minu arvates 100% tõsi jutt! Minu silmis on temal piisavalt kogemust ja talenti, et esindada koondist aga ei.. Jah noortele on vaja anda mänguaega ja kõike aga tehke siis taolisi mänge mis Rootsi vastu aastaid tagasi talvel araabiamaal tehti. Ja teiseks milleks on U-21 jne.. Koondis mängib palju paremini kui on vanameistrid platsil. Mida on Anier, Ojamaa panustanud või Kallaste, Mets jnejne viimastel aastatel? 2012 Rüütli käe all oli parim koosseis ikka võtta. Zenjov, Purje, Kink, Vassiljev, Dimitrjev, Vunk, Ahjupere, S. Puri, Pareiko, Klavan, Lindpere, Kruglov, Kaimar Saag, Piiroja. Rähn.. (vb mõni veel) need on legendid ja Eestit teeninud!

    Kingile, Kruglovile rohkem mänguaega ja mingi Ojamaa kes pole jätkuvalt skoori teinud kuid nimetatakse jätkuvalt Eesti tulevikulootuseks ja Anier koosseisust välja ning Puri, Saag, Purje sisse!
    Mida on Mets panustanud viimastel aastatel? Sa oled ikka puruloll küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
      Soovitan lugeda Soccernetis viimast Tarmo Kingi intervjuud Eesti koondise teemal. Minu arvates 100% tõsi jutt! Minu silmis on temal piisavalt kogemust ja talenti, et esindada koondist aga ei.. Jah noortele on vaja anda mänguaega ja kõike aga tehke siis taolisi mänge mis Rootsi vastu aastaid tagasi talvel araabiamaal tehti. Ja teiseks milleks on U-21 jne.. Koondis mängib palju paremini kui on vanameistrid platsil. Mida on Anier, Ojamaa panustanud või Kallaste, Mets jnejne viimastel aastatel? 2012 Rüütli käe all oli parim koosseis ikka võtta. Zenjov, Purje, Kink, Vassiljev, Dimitrjev, Vunk, Ahjupere, S. Puri, Pareiko, Klavan, Lindpere, Kruglov, Kaimar Saag, Piiroja. Rähn.. (vb mõni veel) need on legendid ja Eestit teeninud!

      Kingile, Kruglovile rohkem mänguaega ja mingi Ojamaa kes pole jätkuvalt skoori teinud kuid nimetatakse jätkuvalt Eesti tulevikulootuseks ja Anier koosseisust välja ning Puri, Saag, Purje sisse!
      Toome Tihhon Šisovi äärekaitsesse ja Skipersi tipuründajaks! Oh kus oleks alles kaitseliin ja ründeliin! Toome veel Marko Kristali ka, kes ründajatele maailma parimad krossid annaks. Pole meile enam vastast ei Belgiast, Hispaaniast ega Brasiiliast! 2020 EUROOPA MEISTER!! ELAGU EESTI!

      Kommentaar


        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
        Soovitan lugeda Soccernetis viimast Tarmo Kingi intervjuud Eesti koondise teemal. Minu arvates 100% tõsi jutt! Minu silmis on temal piisavalt kogemust ja talenti, et esindada koondist aga ei.. Jah noortele on vaja anda mänguaega ja kõike aga tehke siis taolisi mänge mis Rootsi vastu aastaid tagasi talvel araabiamaal tehti. Ja teiseks milleks on U-21 jne.. Koondis mängib palju paremini kui on vanameistrid platsil. Mida on Anier, Ojamaa panustanud või Kallaste, Mets jnejne viimastel aastatel? 2012 Rüütli käe all oli parim koosseis ikka võtta. Zenjov, Purje, Kink, Vassiljev, Dimitrjev, Vunk, Ahjupere, S. Puri, Pareiko, Klavan, Lindpere, Kruglov, Kaimar Saag, Piiroja. Rähn.. (vb mõni veel) need on legendid ja Eestit teeninud!

        Kingile, Kruglovile rohkem mänguaega ja mingi Ojamaa kes pole jätkuvalt skoori teinud kuid nimetatakse jätkuvalt Eesti tulevikulootuseks ja Anier koosseisust välja ning Puri, Saag, Purje sisse!

        Kommentaar


          Minu arvates on küll praegu kõik parimad koondises. Pehrssoni ajal kiskus asi imelikuks aga Martin Reimi valikutega olen igati rahul. Tjah, kurb on ainult ainult, et meil ühtegi tasemel ründajat ei ole.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            RichardVonMadrista postitus on juba aasta tiitli minu silmis ära teeninud. Ma ei tea küll, millises kategoorias. Sellist lollust suudab vist ainult tema veel üle trumbata.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Florakad kommenteerivad. NO mida ma valesti ütlesin? Kas mitte polnud Rüütli aeg hiilgeaeg ning ühtlasi ka playoffi pääsemine ja siis vähemalt skooriti. Mida te näete Ojamaas, Anieris? Okei Anier aastaid tagasi oli vormis aga nüüd.. Ta pole vist viimases 5 mängus isegi pealelööki saanud! Ründaja või asi. Kink oleks samaajaga mitu ära tagunud ning teiseks Kruglov on tõusev, tuleb ründesse appi ning igati on teda platsil näha ja kui ma eksi siis samuti skoorinud vaat, et võrdselt kui Anier viimastel aastatel!
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Kui Ungari Puskase tagasi tooks, siis ei oleks võimalik Andorrale kaotada.
                Ja kui Holland kasutaks keskväljal jätkuvalt Gulltit ja Van Bastenit, siis ei peaks nad kelleagi heitlema. Lihtsalt võidaks.
                Sesmõttes on Rihhardil õigus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                  NO mida ma valesti ütlesin?
                  Ma ei viitsinud isegi eriti süveneda su öeldusse pärast "mida on Mets koondisele andnud" ja kutsuge Saag isamaad päästma jutu nägemisse. Kui haiseb, siis ei pea ma oma käsi ja nina sisse toppima teadmaks, millega tegu on.

                  Ja arvestades su hindele kaks sooritust Läti - Eesti mängu teemas, oleks liigselt su juttu süvenemine tõenäoliselt ajaraisk ka.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Midagi sellist võis kuulata viimati lapiku maa teemadel. Koondise koostamise teemast niipalju, et see üks mees keelab kingi kutsumise, aga samas siis justkui surus peale, et koondises peab mängima antonov, juba see muudab elle teooria jaburaks. Ja neid väljaspoolt väidetava ühe mehe sunnil peaks siis koondisesse pääsenuks olema ka näiteks Artjom, Raudsepp, Subbotin. Midagi erilist nad koondisele ei andnud, selle ühe mehe "kliendid" nad ju ka ei olnud.

                    Kriitikat ei kannatanud ka kriitika väljakute kohta, Levadia leegionär oli ju lausa vaimustunud meie kunstväljakute kvaliteedi üle ja ka muruväljakud olid meil tänavu veidi kehvemad vaid ülikehva kevade tõttu, mullu olid maikuus enamus muruplatse normaalse kvaliteediga.

                    Kohatu oli ka iroonia selle kohta, et koondise eelnimekirja kantakse kõik Eesti jalgpallurid. Ja lisaks Kingile on ka teisi pallureid, keda koondisesse ei kutsuta, kasvõi seesama Antonov, Jürgenson, Kaljumäe.

                    Kommentaar


                      Rimo Hunt on ju täitsa asjalikust küljest ennast näidanud
                      Hunt -> Anier

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ...Jumal... Vaata postitust
                        Kui Ungari Puskase tagasi tooks, siis ei oleks võimalik Andorrale kaotada.
                        Ja kui Holland kasutaks keskväljal jätkuvalt Gulltit ja Van Bastenit, siis ei peaks nad kelleagi heitlema. Lihtsalt võidaks.
                        Sesmõttes on Rihhardil õigus.
                        Selle "surmani eesti fänn" võiksid küll ära võtta eest siukse jutuga. Eestit ei saa Ungari, Hollandiga võrrelda, see kui nemad ühe mängu kaotab on nende mure, palju meil neid kaotusi tuleb? 2:0 Belgialt või mitte, oli ilus mäng või mitte, punkte sealt ei tule, pigem sitt mäng ja punktid kui kaotada. Ja mis arengut seal on kui koguaeg võetakse Florast mõni uus noor, peale igat mängu meeskond peab jälle uue statreegiaga kohanema, kui seda üldse on. Ja vihjate justkui vanusele. Kink ja Kruglov suudavad olla rünnakus jätkuvalt aktiivsemad kui Anier ja seda kiirust polegi vaja. Nagu Eesti mängis Lätiga, taoliselt tikataka vaikselt kasti ja olemas. (ja ma ei öelnud midagi, et Läti vastu mäng sitt oli)
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                          Selle "surmani eesti fänn" võiksid küll ära võtta eest siukse jutuga. Eestit ei saa Ungari, Hollandiga võrrelda, see kui nemad ühe mängu kaotab on nende mure, palju meil neid kaotusi tuleb? 2:0 Belgialt või mitte, oli ilus mäng või mitte, punkte sealt ei tule, pigem sitt mäng ja punktid kui kaotada. Ja mis arengut seal on kui koguaeg võetakse Florast mõni uus noor, peale igat mängu meeskond peab jälle uue statreegiaga kohanema, kui seda üldse on. Ja vihjate justkui vanusele. Kink ja Kruglov suudavad olla rünnakus jätkuvalt aktiivsemad kui Anier ja seda kiirust polegi vaja. Nagu Eesti mängis Lätiga, taoliselt tikataka vaikselt kasti ja olemas. (ja ma ei öelnud midagi, et Läti vastu mäng sitt oli)
                          Kuule seisa vait.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Tekkis ükshetk sõpruskonnas arutelu läbi aegade Eesti XI kohta. Peamiselt vanakool vs tänapäev - kui vanakooli vennad oleksid praegu oma parimates aastates ja kombineerida neid praeguste koondislastega, siis milline võiks olla koondise koosseis?
                            Puht fantaasiamaailm ja football manager, aga ise genereerisin esmase mälupildi pealt järgmise ja arvaks, et nii oleks EM-ile pääs kotis ka olnud.

                            Poom
                            Jääger-Klavan-Piiroja-Rooba
                            A.Dmitrijev-Kristal
                            Reim-Vassiljev-Lindpere
                            Oper

                            Kommentaar


                              Poom
                              Jääger-Klavan-Lemsalu-Kruglov
                              Käit-Vassiljev-Lindpere-Luts
                              Oper-Zelinski

                              Kommentaar


                                Käit kolme mängu pealt kõigi aegade koondisse? Muidugi!

                                Mina saadaksin sellise seltskonna väljakule:

                                Kood:
                                               Oper
                                
                                             Vassiljev
                                
                                Kruglov   Reim   Dmitrijev   Kink
                                
                                Rooba   Klavan   Piiroja   Jääger
                                
                                               Poom
                                www.playmaker.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X