320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Einoh unistame ikka ja alati EMist ja MMist.. me pole fucking 80.a Balti turniirigi võitnud kus ainult 2 vastast... see peaks tase ära näitama.
    Sõida sitale pervert.

    Kommentaar


      Hetkel oleme oma ajaloo keskmise latialused:

      Kommentaar


        Hetkel on nii ,et mingi võrkpall toob välismängule 2000 fänni aga me saame kodus Arenale sama palju . Tahaks näha palju septembris soome läheb ?
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Hetkel on nii ,et mingi võrkpall toob välismängule 2000 fänni aga me saame kodus Arenale sama palju . Tahaks näha palju septembris soome läheb ?
          Hmm, see on omaette viktoriiniküsimus, milla Tallinnas peetaval koondisemängul viimati 2000 vaatajat oli.

          Kommentaar


            Eelmisel balti turniiril oli Lillekülas sellesama Läti vastu alla 2k pealtvaataja.

            Kommentaar


              Võrgukoondis mängib EM kvalit, mille nad stabiilselt ka läbivad. Nad mängisid maailmaliigat, olid ühe võidu kaugusel MM-piletist jne jne. Samal ajal jalkakoondis...oeh...teate isegi...
              Jalkaliit supleb rahas võrreldes võrguliiduga aga mõned otsused on kohati nii fucked up, et paha hakkab.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Viimane ametlik mäng, kus vastas polnud kääbusriik (loe Gibraltar või San Marino) ja Eesti suutis lüüa kaks väravat oli 6. september 2013. Vastaseks Holland. Peale seda on 21 mängus jäädud nullile nüüdseks 15 korda. Martin Reimi käe all on 9 ametlikus mängus (taaskord ei loe Gibraltarit sisse) oldud eduseisus kokku ühe minuti- see mäng, kui Käit lõi 90ndal minutil 1:0 võiduvärava Küprose vastu.

                Ma ei tea, kuidagi kusine ju?

                vs Soome 0:1
                vs Soome 0:1
                vs Kreeka 0:1
                vs Bosnia 1:2
                vs Küpros 1:0
                vs Kreeka 0:0
                vs Belgia 0:2
                vs Belgia 1:8
                vs Kreeka 0:2
                vs Bosnia 0:5
                vs Šveits 0:1
                vs Inglismaa 0:2
                vs Sloveenia 0:1
                vs Leedu 1:0
                vs Šveits 0:3
                vs Inglismaa 0:1
                vs Leedu 0:1
                vs Sloveenia 1:0
                vs Rumeenia 0:2
                vs Türgi 0:2
                vs Ungari 1:5
                vs Holland 2:2 (6. september 2013)

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Viimane ametlik mäng, kus vastas polnud kääbusriik (loe Gibraltar või San Marino) ja Eesti suutis lüüa kaks väravat oli 6. september 2013. Vastaseks Holland. Peale seda on 21 mängus jäädud nullile nüüdseks 15 korda. Martin Reimi käe all on 9 ametlikus mängus (taaskord ei loe Gibraltarit sisse) oldud eduseisus kokku ühe minuti- see mäng, kui Käit lõi 90ndal minutil 1:0 võiduvärava Küprose vastu.

                  Ma ei tea, kuidagi kusine ju?

                  vs Soome 0:1
                  vs Soome 0:1
                  vs Kreeka 0:1
                  vs Bosnia 1:2
                  vs Küpros 1:0
                  vs Kreeka 0:0
                  vs Belgia 0:2
                  vs Belgia 1:8
                  vs Kreeka 0:2
                  Persson =>Reim
                  vs Bosnia 0:5
                  vs Šveits 0:1
                  vs Inglismaa 0:2
                  vs Sloveenia 0:1
                  vs Leedu 1:0
                  vs Šveits 0:3
                  vs Inglismaa 0:1
                  vs Leedu 0:1
                  vs Sloveenia 1:0
                  Rüütli => Persson
                  vs Rumeenia 0:2
                  vs Türgi 0:2
                  vs Ungari 1:5
                  vs Holland 2:2 (6. september 2013)
                  Lisasin peatreenerid ka.

                  Kommentaar


                    Ilmselt võtame 3, 4 tükki välja täna. Laseme kolmekümnel ungarlasel oma 1000 pealise publiku ülelaulda. Pârast oleme rahul kui head reklaami ja muud tööd me teeme. Suudame 420 000 Tallinlasest ja 1.3 millionilisest elanikkonnast meelitada staadionile 5k publikut naabriga mängus ja tänaseks ma vöin ennustada juba hommikul naeruväärset summat. 200 korda raadios ja 31 kohas reklaam, done. Loodetavasti meie ründaja pannakse veel kaugemale vastase värava alla üksiseisma ja Aksalu saab pomm lööke rohkem harjutada. Äkki täna tuleb ära !!!
                    NB! Kui te isegi tulete täna staadionile ärge jumala eest häält tehke. Ärge üldse näidake kuidagi viisi, et te vöiks Eesti poolt olla. Vöimalikult vaikselt ja tähelepandamatult laske aeg mööda. Köige parem on poolaegadel olla piruka järtsus. Saab vähemalt peale mängu midagi kommenteerida foorumis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Ilmselt võtame 3, 4 tükki väljatäna. Laseme kolmekümnel Ungarlasel oma 1000 pealise publiku ülelaulda. Pârast oleme rahul kui head reklaami ja muud tööd me teeme. Suudame 420 000 Tallinlasest ja 1.3 millionilisest elanikkonnast meelitada staadionile 5k publikut naabriga mängus ja täna ma vöin ennustada juba hommikul naeruväärset summat. 200 korda raadios ja 31 kohas reklaam, done. Loodetavasti meie ründaja pannakse veel kaugemale vastase värava alla üksiseisma ja Aksalu saab pomm lööke rohkem harjutada. Äkki täna tuleb ära !!!
                      NB! Kui te isegi tulete täna staadionile ärge jumala eest häält tehke. Ärge üldse näidake kuidagi viisi, et te vöiks Eesti poolt olla. Vöimalikult vaikselt ja tähelepandamatult laske aeg mööda. Köige parem on poolaegadel olla piruka järtsus. Saab vähemalt peale mängu midagi kommenteerida foorumis.
                      +1

                      Mulle isiklikult meeldivad need geeniused, kes tulevad JH sektorisse ja teevad nägusi ja virisevad, et seal inimesed seisavad/joovad õlut/karjuvad ja sadahäda, viimane mäng soomega seisin järjekorras vetsus ja kuulsin, kuidas kaks tüüpi kurtsid, et nad ei näe midagi, sest inimesed seisavad. võtsin peast kinni endalt ja mõtlesin endamisi, mida ma just kuulsin. müstika. ja muidugi mind ajab veelgi rohkem naerma, kui mingi kummaline arusaam on tekkinud, et räägitakse, et me oleme ilge laulurahvas ja värki ja tahame ja oskame jöriseda lambist, kuid miskipärast ma ei ole seda kordagi tundnud meie vutiväljakul. vahepeal on tunne, et paljud tulevad golfi vaatama või tennist kasvõi, kus jalg ülepõlve naudime pirukat ja kohvi ja ongi tore olla. bshit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        +1

                        Mulle isiklikult meeldivad need geeniused, kes tulevad JH sektorisse ja teevad nägusi ja virisevad, et seal inimesed seisavad/joovad õlut/karjuvad ja sadahäda, viimane mäng soomega seisin järjekorras vetsus ja kuulsin, kuidas kaks tüüpi kurtsid, et nad ei näe midagi, sest inimesed seisavad. võtsin peast kinni endalt ja mõtlesin endamisi, mida ma just kuulsin. müstika.
                        Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?
                          Teatris käimisest prolly... seal nagu kaasa joriseda pole ilus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?
                            Ja vastupidine mälestus ...
                            Kunagi sai Hollandis Groningeni staadionil olude sunnil, kuna staadioni ultra- ja tavatribüünid olid välja müüdud ning must turg sealkandis puudus, VIP-i pilet soetatud.
                            Istusime kamraadiga veits igavledes tüünes rahasektoris, rüüpasime õlut, kimasime sigaretti, kõrval istusid hollandlasest valgekraest isa sõbra ja kahe poisiussiga.
                            Mudilased ragistasid flaamikeelselt omavahel poisiasju ja aktiveerusid ainult siis, kui kaugemal paiknev ultrasektor laulu üles võttis. Isa sõbraga jätsid igakordselt mängu kommenteerimise ja vaatasid heldinult pealt, kuidas poisid fännilaule kaasa jorisesid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              ja muidugi mind ajab veelgi rohkem naerma, kui mingi kummaline arusaam on tekkinud, et räägitakse, et me oleme ilge laulurahvas ja värki ja tahame ja oskame jöriseda lambist, kuid miskipärast ma ei ole seda kordagi tundnud meie vutiväljakul. vahepeal on tunne, et paljud tulevad golfi vaatama või tennist kasvõi, kus jalg ülepõlve naudime pirukat ja kohvi ja ongi tore olla. bshit.
                              Praegu on lihtsalt sitt seis nii tribüünidel, kui palliplatsil.
                              On olnud väga vägevaid atmosfääre, vs. Serbia 2011, vs. Holland 2013 näiteks. Esimene mäng neist oli veel mingisugusel eriti perses lumeõhtul märtsikuus vms. Aga eks oli siis ka mida vaadata ja rahvas tuli koondisele paremini taha.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Seda, et 10k inimest tulevad staadionile laulma ja täiest kõrist kaasa elama, on sama naiivne loota, nagu tütarlapsel hollika vipist leitud nägusa kuti audisse istudes, et ju teda huvitab, kuidas tal esimese kursuse filosoofia loengus läks.


                                Peale paari-kolme tuhande masohistist vutihullu ei tule vist keegi vabatahtlikult vaatama, kuidas me silindrit läbi kolmnurga üritame suruda.
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X