320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Nagu tüüpilisele Eesti ajakirjanikule kohane pole selline variant nagu "Kirjuta objektiivselt" sulle pähegi tulnud....
    Just! Võib ka kirjutada asjalikult, arutlevalt, süvitiminnes, argumenteeritult jne - meele järele olla on tegelikult lihtne...

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Nagu tüüpilisele Eesti ajakirjanikule kohane pole selline variant nagu "Kirjuta objektiivselt" sulle pähegi tulnud....
      Ei saagi tulla, sest need hinnangul on fännide omad. Pigem on probleem selles, et ajakirjanik kirjutaski enda arvates objektiivselt. Tõlgendatakse aga teisiti. Alati. Aga eks ma ütlen mõnele tuttavale edasi, et parim lugu on stiilis: "Läks nagu alati ja ei maksa väga erutuda." Siis on jube objektiivne.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Nii üldisemas plaanis on see häda, et fakt-seisukoht-järeldus seosed kipuvad meie ajakirjanikel pahatihti väga võssa ja need mõisted ise omavahel lootusetult segi minema. Mitte muidugi ainult spordist kirjutamisel.

        ...that said, Lombi kirjatükk on ju iseenesest täitsa pädev. Eks see uljas pealkiri on pisut üle pakutud ja jätab sisu varju. Samas toob ta päris õigeid aspekte välja, kuigi keskendub ilmselgelt ainult positiivsele poolele. Aga samas miks ka mitte, kui võtta lähtepunktiks reaalne stardipositsioon, mitte see "küll me nüüd peksame jälle kõiki väiksemaid ja üllatame muudkui suuremaid" lähtepunkt, kus meie jalgpall paljude arvates enne iga valiktsüklit asub. Visnapuu oma on seevastu muidugi ehe paskvill: hunnik numbreid, vanasti-oli-muru-rohelisem-soig ja ülimalt debiilne üks-ühele punktivõrdlus naabritega. Pluss siis kõige krooniks see "väidetav lõhe eestlaste ja venelaste vahel". Samasuguse pseudoanalüüsiva artikli suudaks ilmselt igaüks enamvähem suvalisel teemal tunni ajaga kokku kirjutada.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Pluss siis kõige krooniks see "väidetav lõhe eestlaste ja venelaste vahel".
          aga kuidas selle väidetava lõhega siis lood on päriselt? integratsioon a'la keskerakond või...?

          Kommentaar


            ota palju see väravatevahe kodus ja võõrsil oli?
            pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

            Kommentaar


              Õhtuleht on ka kommenteerinud seda, mis Postimehes ja Päevalehes kirjutati: http://www.ohtuleht.ee/spordiblogi/1310

              Kommentaar


                haaa, õhtuleht tegi hea lükke Väga meenutab Savisaar-Ansip-Laar seltskonda irw....

                aga jah, muidu see "intregatsioon" ei ole Eesti koondises vajalik. Eesti koondises on ainult eestlased ja olen kindel, et enamus on hingelt eestlasemad, kui mina või mõni teine siin foorumis. Eesti keel ka vist kõikidel poistel selge, kuigi ollakse pidevalt välismaal (ja minuteada suheldakse palju vene keeles).

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  aga kuidas selle väidetava lõhega siis lood on päriselt? integratsioon a'la keskerakond või...?
                  Ma usuks pigem mängijate juttu, et kõik on väga hästi, kui mingi sensatsiooninäljas ajakirjaniku "aaaaga väidetavalt..." iba. See on ju ka loomulik, et eri taustaga inimestel on teatud määral erinevad jututeemad ja erinevad naljad, see pole veel mingi lõhe. Siin alles Hispaania-mängu järel oli ju sellest juttu, kus põhjendati ka väga hästi ära - ühed on Flora ja teised Levadia aegadest juba omavahel vanad sõbrad. Kuna see vahe lihtsalt suht tugevasti rahvuse järgi jookseb, siis võibki rumalale jääda mulje, et näe hoiavad eraldi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kauaoodatud Dannari analüüs.

                    Kommentaar


                      Päris hästi kirjutatud lugu: http://www.ohtuleht.ee/spordiblogi/1342/
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Kommentaaridest väärib see lähenemine küll eraldi väljatoomist. Tegi tuju heaks kohe. Või noh, äkki ei peaks siiski naerma ka, rahvuslik identiteet nüüd kohe varsti läind ju.

                        Algselt postitas bbrocks
                        Maailmast rääkides, siis jalgpall on nagu McDonaldsi restoran. Üle maailma levinud, lihtne, lollidele, suurtele massidele, sest mäng ise nii atraktiivne. Ega Big Mac-i burger on ka maitselt hea. Kuid paljudes maades on ka oma rahvuslik "köök"- spordiala, mis on samuti väga populaarne ja jalgpallist veidi vähem populaarsem või võistleb sellega. Eestis on selleks korvpall. Mina pooldan oma kööki... Jalgpall on üks globliseerumise ilminguid.
                        Kahju, et tükike meie rahvuslikust eripärast, vastupanuvormist okupantidele, korvpall on mutta lastud. Jalgpalli tõusuga oleme kaotamas tüki oma identiteedist. Korvpalli saavutused jäävad jalgpallil igaveseks üle löömata.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Vints, kellele emad, kellele tütred!
                          Korvpall on siis emad ja jalgpall tütred !
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Ma v6taks nii tytred kui emad...aga korvpalli saadaks jaanusesse sellegipoolest

                            Kommentaar


                              Rüütli kutsus koondisesse Posti ja Sidorenkovi.


                              loodame et "eesti koljat" koksab siis albaania vastu mõne ära

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mittekeegi Vaata postitust
                                Rüütli kutsus koondisesse Posti ja Sidorenkovi.


                                loodame et "eesti koljat" koksab siis albaania vastu mõne ära
                                Kas kuskil on nimekiri üleval kes koondisesse Albaaniaga mänguks kutsutud on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X