Lehekülg 3, kokku 119 EsimeneEsimene 12345671353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2374

Teema: Eesti koondis

Algupärane

Ah mis te nutate, ega see pole esimene kord pole niimoodi lakki saada:

26.10.1994 Tallinnas, Eesti - Soome 0 : 7
    06.02.1995 Larnacas, Norra - Eesti 7 : 0
    20.05.1995 Riias, Leedu - Eesti 7 : 0
    18.01.1999 Tel Avivis, Iisrael - Eesti 7 : 0

Too ´94 aasta mäng on üsnagi hästi meeles, kuna oli mu esimene koondisemäng statal. Ja loo moraal on...
    Supplies!

kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Too ´94 aasta mäng on üsnagi hästi meeles, kuna oli mu esimene koondisemäng statal. Ja loo moraal on...
    ...14 aasta jooksul pole sittagi muutunud?

Isamaaline siga Kasutaja Ch1ller666 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2004

Algupärane

Loo moraal on et ega eestile naljalt üle 7 värava ei löö.

edit: Kurat mis see päris moraal siis on? Minu peake seda hetkel välja ei mõtle igatahes.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

Kalevista Kasutaja viki77 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
    Loo moraal on et ega eestile naljalt üle 7 värava ei löö.

edit: Kurat mis see päris moraal siis on? Minu peake seda hetkel välja ei mõtle igatahes.
    Võitle Eesti võitle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Isamaaline siga Kasutaja Ch1ller666 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas viki77 Vaata postitust
    Võitle Eesti võitle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    Aa OK aitäh ma kartsin et ongi selline masendav. Aga et jah ikka selline tujutõstev või nii nagu ikka peab... EESTI!!!
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

Algupärane

Oleneb kui moraalsed olete. Sitta juhtub.
    Supplies!

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Heihoo Hispaania. Vana taktika järgi oli võimalik sellisest klassist meeskonna vastu mängida 11 mehega umbkaitses, et kaotusenumbreid vähendada, aga nüüd ei olegi enam valemit, mida rakendada saaks vist. Loobumisvõit tuleb anda !
    Last five seasons in a row, only 4 Premiership clubs have made it to CL quarterfinals

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vandersell Vaata postitust

26.10.1994 Tallinnas, Eesti - Soome 0 : 7

See oli üks haiglasemaid jalgpallikogemusi üldse, tänane mäng on täielik poisike selle kõrval, s.t. kes iganes ütleb et midagi ei ole muutunud, eksib. Seal ju soomlased võitsid poolaja 6:0. Ja see oli sisuliselt nende B-koondis. Ja eelnevalt oldi kaotatud horvaatidele ja itaallastele ainult 0:2.

Huvi pärast otsisin tolle mängu programmi välja, olin sinna vahele kunagi kogunud ka väljavõtte Päevalehest (vist?), praegu loed et head huumorit panid ajakirjanikud siis, tegelt aga eks nad mõtlesid tõsiselt nt. "Urmas Kaljend - Alustas lubavamalt kui lõpetas. Esimesel poolajal lülitus temale omaselt rünnakule ja saatis palli korra isegi üle lati". Indro Olumets. /.../ "Karistuslöögi teenimine oli säravaim hetk 90 minuti jooksul" jne

Ja Toomas Tohver - hahahahahaha, absoluutne legend. Igaüks, kes on näinud Toomas Tohvrit aktsioonis, ei kritiseeriks LOLdaku tänast tolmuimeja imitatsiooni kunagi. "Alati kui Tohveri väravale lüüakse, hakkab mu süda ärevalt põksuma" - R.Ubakivi, koondise treener, sama mängu pressikonverents. LOL.

Kokkuvõtteks - whatever, fuk it. järgmise korrani.

Head Hunter Kasutaja alvarez avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

sellist jama on raske kommenteerida...

Asjahuviline Kasutaja proff4 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Hispaania vastu peab mängima sellise taktikaga: 9-1 :|

üdini jalgpalli sees Kasutaja Keiss avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Eesti jalgpallifänn - maailma kõige õnnetum inimene. http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=295463

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Respect For Niggr's Kasutaja Sebastiano avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Veiko Visnapuu on nüüd küll ''õige'' vend rääkima:S

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Who the f*ck is Veiko Visnapuu?

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sebastiano Vaata postitust
    Veiko Visnapuu on nüüd küll ''õige'' vend rääkima:S
    Vinnid, pane paar nime, kes oleks õiged vennad rääkima.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

suht mõttetu lugu, kutsuda fänne üles boikottima koondise mänge? Või siis vilekontserti andma? Narr mees. Õnneks fännid seda lugu nagunii läbi lugeda ei viitsi. Kui vaadata lehtede trükiarvusid, siis päevalehte boikotivad 2 korda rohkem inimesi, kui postimeest või õhtulehte.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    suht mõttetu lugu, kutsuda fänne üles boikottima koondise mänge? Või siis vilekontserti andma? Narr mees. Õnneks fännid seda lugu nagunii läbi lugeda ei viitsi. Kui vaadata lehtede trükiarvusid, siis päevalehte boikotivad 2 korda rohkem inimesi, kui postimeest või õhtulehte.
    Kuidagi peab ju koondise alla igasugust arvustust mängudele reageerima. Ei ole võimalik lõputult nägu laia naeru täis igast asendist põske võtta ja rõõmsalt laulda "Eesti maailmameister".
    Frustratsioon tekib.
    Kui Eesti kodumängudel on lisaks kaotusekibedusele oht sattuda ülereageeriva turvaja/politseiniku ahistava käitumise ohvriks, siis välismängude külastamisel tekib vägisi küsimus - no mida kuradit ma panen kümneid tuhandeid kroone uugama aga vastu saan mängust ainult negatiivseid emotsioone.
    Nii tekibki küsimus, kaua võib.
    Boikott ehk ülekantud tähenduses tõrge staadionil koondisemängu külastada võib fännil tulla alateadvusest.
    Olen juba kuulnud mitmete kauaaegsete fännide kahtlusi, kas Jerevani on ikka mõtet sõita.
    Algul loobutakse välismängudest, kas järgmisena tekib nördinud fännil tunne, et milleks külastada kodumängu?

sibulakülast Kasutaja billy t avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Kuidagi peab ju koondise alla igasugust arvustust mängudele reageerima. Ei ole võimalik lõputult nägu laia naeru täis igast asendist põske võtta ja rõõmsalt laulda "Eesti maailmameister".
    Frustratsioon tekib.
    Kui Eesti kodumängudel on lisaks kaotusekibedusele oht sattuda ülereageeriva turvaja/politseiniku ahistava käitumise ohvriks, siis välismängude külastamisel tekib vägisi küsimus - no mida kuradit ma panen kümneid tuhandeid kroone uugama aga vastu saan mängust ainult negatiivseid emotsioone.
    Nii tekibki küsimus, kaua võib.
    Boikott ehk ülekantud tähenduses tõrge staadionil koondisemängu külastada võib fännil tulla alateadvusest.
    Olen juba kuulnud mitmete kauaaegsete fännide kahtlusi, kas Jerevani on ikka mõtet sõita.
    Algul loobutakse välismängudest, kas järgmisena tekib nördinud fännil tunne, et milleks külastada kodumängu?
    ülepaisutatud jutt (nagu ka kõnealuses artiklis). vähegi tervema psüühikaga inimene on juba üle saanud ja ei hau mingeid rumalaid kättemaksuplaane.
    kaks firmatorti, kast pepsit!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

jalkaliit peaks nüüd mõtlema kuidas uuesti rahvas staadionile meelitada , arvestades et järgmised mängud toimuvad pea öösel ja külmas ja lahtise katuse all ja võib olla sajab ka vihma. Selle asemel nad panid hoopis kalli hinnaga piletid üksik müüki. Jalkaliit võiks vähemalt lastele mingitki soodustust pakkuda, ma arvan et ka "tõelised fännid" ei pahanda kui lapsed tahavad ainult hispaania mängu vaadata, ükskõik mis skooriga need mängud lõpevad, saavad lapsed sealt kindlasti positiivse elamuse ja mõni läheb trenni ning mõnest sirgub fänn. Ma arvan, et see oleks üks osa jalgpalli populariseerimisest. Meil aga läks vist paketimüük seekord veic aiataha ja nüüd mõeldi , et kuidagi ikka nöörime raha tagasi ja muidugi leiti hinnatõusuks ka täiesti "sobiv" hetk!

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas billy t Vaata postitust
    ülepaisutatud jutt (nagu ka kõnealuses artiklis). vähegi tervema psüühikaga inimene on juba üle saanud ja ei hau mingeid rumalaid kättemaksuplaane.
    WORD !
    Last five seasons in a row, only 4 Premiership clubs have made it to CL quarterfinals

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud