320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tõesti väga suurepärane video

    Kommentaar


      5+ isegi!
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Kõige meeldejäävam on ikka Kostja tuuleveski serbia mängus
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          montaaž on väga vinge, aga no HD-st on ju asi kaugel, nagu üleval ekraani osas logo mulle teada annab. tegu on suure tõenäosusega ERR spordi veebilehelt ripitud videotega, mis ei ole teabmis vaadatava kvaliteediga. Selgusetuks jäi ka see 16:9 pildi veel cropimine. Okei, mulle ka ei meeldi see ETV logo nurgas ja vb oli vaja ka ajast ja hetkeseisust lahti saada, kuid see jätab väga vastiku mulje, kui ekraanil liiguvad pikka aega ringi lihtsalt kehad, ilma peadeta. suht pull muidugi vaadata, kui järele mõelda. ja muusika taustal oli nagu ta oli, alguses polnud väga vigagi, aga 13 minutit ühte sama laulu kordusena, pole nagu ülde kõrvadele hea.
          sorri, et neid negatiivseid märkusi tuli liiga palju, kuid video iseenesest, idee poolest on priima. et ärge nüüd öelge, et kui ei meeldi, pole vaja vaadata, üritan lihtsalt konstruktiivset kriitikat anda, loodan, et keegi pahaks ei pane.

          Kommentaar


            Algselt postitas lrak Vaata postitust
            montaaž on väga vinge, aga no HD-st on ju asi kaugel, nagu üleval ekraani osas logo mulle teada annab. tegu on suure tõenäosusega ERR spordi veebilehelt ripitud videotega, mis ei ole teabmis vaadatava kvaliteediga. Selgusetuks jäi ka see 16:9 pildi veel cropimine. Okei, mulle ka ei meeldi see ETV logo nurgas ja vb oli vaja ka ajast ja hetkeseisust lahti saada, kuid see jätab väga vastiku mulje, kui ekraanil liiguvad pikka aega ringi lihtsalt kehad, ilma peadeta. suht pull muidugi vaadata, kui järele mõelda. ja muusika taustal oli nagu ta oli, alguses polnud väga vigagi, aga 13 minutit ühte sama laulu kordusena, pole nagu ülde kõrvadele hea.
            sorri, et neid negatiivseid märkusi tuli liiga palju, kuid video iseenesest, idee poolest on priima. et ärge nüüd öelge, et kui ei meeldi, pole vaja vaadata, üritan lihtsalt konstruktiivset kriitikat anda, loodan, et keegi pahaks ei pane.
            Jah, sul on õigus. See ei ole eriti hästi õnnestunud video.
            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

            Kommentaar


              Algselt postitas lrak Vaata postitust
              montaaž on väga vinge, aga no HD-st on ju asi kaugel, nagu üleval ekraani osas logo mulle teada annab. tegu on suure tõenäosusega ERR spordi veebilehelt ripitud videotega, mis ei ole teabmis vaadatava kvaliteediga. Selgusetuks jäi ka see 16:9 pildi veel cropimine. Okei, mulle ka ei meeldi see ETV logo nurgas ja vb oli vaja ka ajast ja hetkeseisust lahti saada, kuid see jätab väga vastiku mulje, kui ekraanil liiguvad pikka aega ringi lihtsalt kehad, ilma peadeta. suht pull muidugi vaadata, kui järele mõelda. ja muusika taustal oli nagu ta oli, alguses polnud väga vigagi, aga 13 minutit ühte sama laulu kordusena, pole nagu ülde kõrvadele hea.
              sorri, et neid negatiivseid märkusi tuli liiga palju, kuid video iseenesest, idee poolest on priima. et ärge nüüd öelge, et kui ei meeldi, pole vaja vaadata, üritan lihtsalt konstruktiivset kriitikat anda, loodan, et keegi pahaks ei pane.
              Kõik kriitika on vastuvõetav peale selle HD osa. Mis ma nüüd tõesti pean sellepärast uue kasutaja tegema kuna sa ootad kasutaja nime järgi kõikki videosid kristall selges HD's? Ma usun, et sa tead ise ka, et meil ei laeta pärast mänge kuskile mänge HD's ülesse nagu teistes suurtes jalka riikides tehakse.
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                Seda viimast Janinho videot vaadates hakkasin mõtlema kas Vassiljev penaltit kuhugi mujale ka lööb kui ainult väravavahist vasakule, mitte päris posti äärde? Kuidagi on nagu mälupilti jäänud, et just sinna need penaltid läinud on. Ehk oskab keegi kohe selle selle mõtte ümber lükata?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Seda viimast Janinho videot vaadates hakkasin mõtlema kas Vassiljev penaltit kuhugi mujale ka lööb kui ainult väravavahist vasakule, mitte päris posti äärde? Kuidagi on nagu mälupilti jäänud, et just sinna need penaltid läinud on. Ehk oskab keegi kohe selle selle mõtte ümber lükata?
                  Ukrainlased tegid veidi eeltööd ja ....

                  Kommentaar


                    Aga eelmise nädala soome spordi ajakirjas öeldi julged sõnad ,,Ükski eesti jalgpallur ehk siis väikseste möendustega peale sergei pareiko, ei pääseks soome koondise eest mängima!!!

                    Kommentaar


                      Keegi Soome jalka fänn võiks tiba seda väidet analüüsida. Samas ma võtan iga kell selle variandi, et meie oleme PO-s ja ükski Soome jalgpallur seda ei ole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        Keegi Soome jalka fänn võiks tiba seda väidet analüüsida. Samas ma võtan iga kell selle variandi, et meie oleme PO-s ja ükski Soome jalgpallur seda ei ole.
                        Kui ma nüüd ei eksi siis võiks seda väidet äkki natukene redigeerida: "ükski Soome jalgpallur pole seal kunagi olnud"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SDK Vaata postitust
                          Keegi Soome jalka fänn võiks tiba seda väidet analüüsida. Samas ma võtan iga kell selle variandi, et meie oleme PO-s ja ükski Soome jalgpallur seda ei ole.
                          Töökaaslased ise sa irvtasid seda leheneegrit... Ja öeldi, et sellele vennale on seda artiklit kirjutades keegi kõrvalt kaikaga vastu pead andnud!! Otsisin seda artiklit nende neti lehekylje pealt aga ei leidnud seda. Aga samas olen selle ise läbi lugenud... Kes viicib otsida siis www.urheilulehti.fi

                          Kommentaar


                            Jalgpall on meeskonnamäng muidu. Eesti on nii hea kui praegu on kuna mängijad ja treenerid on saavutanud väga hea üksteisest arusaamise.
                            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                            Kommentaar


                              Kuigi kui vaadata Soome mängijaid, siis pole need klubid üldse nii kõvad kui vanasti. Ma arvan, et kui ühiskoondise tegemiseks läheb, siis oleks pigem 50-50 kui kõik sommid.
                              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Seda viimast Janinho videot vaadates hakkasin mõtlema kas Vassiljev penaltit kuhugi mujale ka lööb kui ainult väravavahist vasakule, mitte päris posti äärde? Kuidagi on nagu mälupilti jäänud, et just sinna need penaltid läinud on. Ehk oskab keegi kohe selle selle mõtte ümber lükata?
                                Pärast Põhja-Iirimaa mängu ütles ju, et sinna lüües on sisse läinud, et see on kindel värk tal ja seda ta ei muuda. Paraku jah, ukrainlased vist olid näinud seda intekat...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X