320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Janinho Videod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Tegin siis rohkem effektide testimise mõttes lühiklipi Klavanist. Asub siin: http://www.youtube.com/watch?v=tUgIAsCHwHE
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      #17
      Igastahes väga positiivne ja jätka samas vaimus, kuid lihtne põhimõte mida võiks jälgida: kvaliteet>kvantiteet
      Ses suhtes, et prse need vaatamiste arvud ja liked. Kui korralik video teha, siis tulevad need iseenesest.
      + See channeli taustapilt meeldis mulle väga (y)

      -e- Viimase video kohta (Klavani oma) ütleks, et efektide ja vildega kergelt üle pingutatud. Sobiks rohkem mingiks reklaamiks, aga muidu tore.

      Kommentaar


        #18
        Jep, reklaamina või introna on see super.. Ühtegi halba sõna pole..

        Kommentaar


          #19
          Tänud
          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

          Kommentaar


            #20
            see viimane olekski nagu Nike reklaam valmis

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
              see viimane olekski nagu Nike reklaam valmis
              Väga tore on sellist kommentaari lugeda, aitäh! Kuid Nike reklaamidest on asi veel siiski väga-väga kaugel. : )
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                #22
                Siiski väga hea

                Kommentaar


                  #23
                  Väike promo/trailer Uruguay mängule:
                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                  Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                    Väike promo/trailer Uruguay mängule:
                    http://www.youtube.com/watch?v=nDRwdF9MVU0
                    Täitsa 5. Keegi soccernet jms võiks seda videot isegi esile tuua, täitsa hea promo on.
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      #25
                      Nagu päriselt! Keegi kirjutas Uruguay mängu alateemas, et su videod peaksid ametlikud EJL promoklipid olema. Palun keegi tegelane liidust tehku autorile pakkumine, sest äsjanähtud video on puhas kuld! Eriti meeldis mulle muusika, mis tihtipeale jalkavideotes kipub sõge tümm olema. Minu poolt kindel jaa.

                      Kommentaar


                        #26
                        kukkus kuradima hästi välja jah, EJL praeguste promo klippidega ei anna võrreldagi..

                        Kommentaar


                          #27
                          Hämmastav, kuidas 15 aastane, juhul kui Janinho youtube andmed on õiged, suudab parema või paremaid videosid toota kui EJL turundustiim, või mis iganes/kes iganes seal nende videode taga on? Zelinski pealelugemisega reklaamid on sellega võrreldes lausa kohutavad või halenaljakad. Aga kui natukene kriitikat ka avaldada, siis minu maitse jaoks olid effektidega jälle natukene üle pingutatud, meeldiks veidi nö "puhtamad" videod (kuid see minu isiklik maitse). Kvaliteet võiks ka videodel vähe parem olla, aga see ei sõltu vist väga sinust, mis materjalile käed õnnestub külge saada..

                          Kommentaar


                            #28
                            Seekord siis mitte ainult jalgpalli teemal:
                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                            Palun vaadake HD pildis!
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              #29
                              kolmes videos järjest sarnased effektid, muidu hea.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                                kolmes videos järjest sarnased effektid, muidu hea.
                                ja ma ei näe põhjus miks ma neid peaks täielikult eemaldama Teeb huvitavamaks.. selles videos olid veel tugevamalt, kuna siia sobisid.. aga järgnevates võtan nõrgemaks.
                                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X