320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Kui tal see tase niivõrd kõrge on, miks teda kuskile väljamaa klubisse pole tahetud ?

    Nagu keegi vâljatõi, ta pôhimeheks ilmselt ei saaks. Miks siis mitte anda voimalust mònele kohalikule noormängijale kelle potentsiaali saada põhimehekd. Kas on mõtet sellepärast kodustada grusiini? Kes saab varsti 28-aastaseks!
    Kui su karjääri laeks on FCF siis ilmselt rahvusvaheline tase välja ei vea.

    Sama vestlus arenes siin ka umbes poolaastat tagasi ja siis toi samuti keegi välja, et Gruusia peatreener Balti liigasi ei jalgi. Keegi liidust ikka sellega tegeleb. Tõid ju isegi valja, et Läti liigast sai koondisesse. Ehk ma kaldun arvam , et pole piisavalt taset. Vöi siis muidugi Gruusia jalgpalli liidus töötavad täielikud käpardid.
    Proovida ju võib, aga...
    Sa poiss ajad ikka sitta suust välja! Mitte keegi ei kodusta mitte kedagi! Zakal saab nõutud aeg täis, et taotleda Eesti kodakontsust. Ja kui peale seda Reim peab vajalikuks meest koondisesse kustuda, siis kõik on õige! Ja see välismaalt klubi otsimise teema pidigi olema suht seotud kodakondsusega! Ma ei saa sinu jonnist aru? Palun käi välja 2-3 nime, kes on koheselt valmis koondist piisaval tasemel aitama? Sul lihtsalt on mingi vimm Zaka ja Flora vastu, muud siit kahjuks välja ei loe!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budu Vaata postitust
      Sa poiss ajad ikka sitta suust välja! Mitte keegi ei kodusta mitte kedagi! Zakal saab nõutud aeg täis, et taotleda Eesti kodakontsust. Ja kui peale seda Reim peab vajalikuks meest koondisesse kustuda, siis kõik on õige! Ja see välismaalt klubi otsimise teema pidigi olema suht seotud kodakondsusega! Ma ei saa sinu jonnist aru? Palun käi välja 2-3 nime, kes on koheselt valmis koondist piisaval tasemel aitama? Sul lihtsalt on mingi vimm Zaka ja Flora vastu, muud siit kahjuks välja ei loe!
      No Eesti koondise jaoks on see siiski kodustamine !? Katsurahulik olla poja, paps aitab. Pole midagi Flora ega Zaka vastu. Jah ta on Eestiliigas hea mängija ma ei vaidle vastu. Aga kui sa aasta aastalt mangid siin nö. hästi, ikka mujale ei taheta, siis peab ju kuskil kala olema. Lisaks suuretöenäosusega ta enam tasemes juurde ei pane kuna vanus tuleb lihtsalt peale. Ma ei saa aru, Zakal oleks muidu variante kull aga ei voeta, sest on grusiin ? Tundub kuidagi otsitud pohjus. Saan aru kui ûhtegi grusiini kuskile ei vöetaks aga pole ju nii !

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        No Eesti koondise jaoks on see siiski kodustamine !? Katsurahulik olla poja, paps aitab. Pole midagi Flora ega Zaka vastu. Jah ta on Eestiliigas hea mängija ma ei vaidle vastu. Aga kui sa aasta aastalt mangid siin nö. hästi, ikka mujale ei taheta, siis peab ju kuskil kala olema. Lisaks suuretöenäosusega ta enam tasemes juurde ei pane kuna vanus tuleb lihtsalt peale. Ma ei saa aru, Zakal oleks muidu variante kull aga ei voeta, sest on grusiin ? Tundub kuidagi otsitud pohjus. Saan aru kui ûhtegi grusiini kuskile ei vöetaks aga pole ju nii !
        Kas mitte ei ole seaduses sees, et peab pidevalt siin riigis elama, et saada Eesti pass? Kas kala ei ole mitte siia peidetud?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Täpselt nii ta ongi. Kui ta läheks kuhugile väljamaale mängima, siis ei saaks ka kodakonsust taodelda.

          Kommentaar


            Kodakondsusega peaks nii olema, et 8 aastat elamisluba ja 5 aastat alaliselt elanud. Zaka oli vahepeal aasta eemal? Kas elamisluba kehtis siis ka?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Kas mitte ei ole seaduses sees, et peab pidevalt siin riigis elama, et saada Eesti pass? Kas kala ei ole mitte siia peidetud?
              Tundub eriti jabur. Ei lainud paremasse klubisse ja suuremat raha teenima, et saada Eesti pass ja VÕIBOLLA Eesti koondisesse. Kui nii, siis mul ei olegi rohkem sõnu.
              Kas tundub loogiline, et moni Eesti pallur laheb a'la Leetu mângima, paneb hullu, pakkumisi lademetes kus on rohkem taset ja raha. Aga koondisesse millegi pärast ei kutsuta, ning otsutab siis, mitte ennast korgemaltasemel töestada vaid mangida 10-aastat seal, võtta Leedu kodakondsus ja loota, et akki voetakse koondisesse kah. No tule appi Jumal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Tundub eriti jabur. Ei lainud paremasse klubisse ja suuremat raha teenima, et saada Eesti pass ja VÕIBOLLA Eesti koondisesse. Kui nii, siis mul ei olegi rohkem sõnu.
                Inimeste prioriteedid on erinevad. Ta on mitmes intervjuus rõhutanud, et talle meeldib siin. Kui tal Gruusiaga tugevat sidet enam ei ole, kuid näeb oma tulevikku siin, siis jääbki üle paari aasta suure raha asemel teenida omale Eesti kodakondsus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                  Inimeste prioriteedid on erinevad. Ta on mitmes intervjuus rõhutanud, et talle meeldib siin. Kui tal Gruusiaga tugevat sidet enam ei ole, kuid näeb oma tulevikku siin, siis jääbki üle paari aasta suure raha asemel teenida omale Eesti kodakondsus.
                  Kui on prioriteet saada kodakondsus, mitte areneda jalgpallurina maksimaalselt. Kas siis pikemas perspektiivis on koondisel mõtet sellist meest mängitada?
                  Ma leian, et mitte.

                  Kommentaar


                    Kodakondsus ei ole Zaka jaoks prioriteet. Ta on siin aastaid elanud, tal on eesti keel suus, ta vanem laps käib eesti lasteaias ja teine on Eestis sündinud. Kui ta otsustab, et ta tahab oma ja pere elu siin jätkata, siis on ikka päris rumal öelda, et vend lihtsalt tahab kodakondsust. Istub toanurgas, hoiab kätega ümber põlvede kinni, kiigub edasi-tagasi ja tahab.
                    Kui tal läheb kõik õnneks, saab kodakondsuse kätte ja on piisavalt tasemel, et Reimi (või kes iganes tol hetkel on koondise loots) kutse ära teenida, siis milles on probleem? Eesti passiga Zakaria on vähem koondisekutset väärt, kui Eesti passiga Vladimir, Vadim, või Tihhon?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Kodakondsus ei ole Zaka jaoks prioriteet. Ta on siin aastaid elanud, tal on eesti keel suus, ta vanem laps käib eesti lasteaias ja teine on Eestis sündinud. Kui ta otsustab, et ta tahab oma ja pere elu siin jätkata, siis on ikka päris rumal öelda, et vend lihtsalt tahab kodakondsust. Istub toanurgas, hoiab kätega ümber põlvede kinni, kiigub edasi-tagasi ja tahab.
                      Kui tal läheb kõik õnneks, saab kodakondsuse kätte ja on piisavalt tasemel, et Reimi (või kes iganes tol hetkel on koondise loots) kutse ära teenida, siis milles on probleem? Eesti passiga Zakaria on vähem koondisekutset väärt, kui Eesti passiga Vladimir, Vadim, või Tihhon?
                      Ei ei, te mõistate mind valesti. Mul esiteks ei ole absoluutselt probleemi selle kodakondseks saamisega. Sümpaatne kuju.
                      Ma avaldasin arvamust, et ta koondises otseselt kedagi üle ei mängiks ja on juba mitte esimeses nooruses. Sestap poleks ka teda pointi kutsuda, vaid anda pigem noormängijatele karastust. Või mängitada neid kes reaalselt tõsistes mängudes hakkavad tegema.
                      Lisaks ikkagi ka see, et mis tasemest me räägime. Premium liiga.
                      Ütle mulle, kui palju viimase 10 aasta jooksul on tulnud Premium liigast koondisesse mängija kes oleks kohe tasemel olnud? Mulle kohe ei meenugi.
                      Üldjuhul on need mängijad kes Eesti liigast tulevad, kas noored või natukevanemad noored. Kes pigem jäävad rahvusvahelisel tasemel hätta. Aga neil on potentsiaali areneda ning ambitsiooni kõrgemal ennast proovile panna. Kuigi ma olen kindel, et neile meeldib niisamuti Eesti kui Zakale. Sellest tulenevalt, miks peaks ta mängima koondises kes üritab EMile saada. Kui tal ei ole üldse soovi kõrgemal tasemel mängida.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et seda, kas Zaka lööks koondises läbi või mitte, ei saa teada enne, kui ta mõned korrad kutse saab. Seda esiteks.
                        Teiseks, kui Eesti tahab EM-ile saada, siis kuidas peaks sellele kaasa aitama ükskõik milline muu nimi, kes Premium Liigast viimasel ajal kutsed saanud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Ma arvan, et seda, kas Zaka lööks koondises läbi või mitte, ei saa teada enne, kui ta mõned korrad kutse saab. Seda esiteks.
                          Teiseks, kui Eesti tahab EM-ile saada, siis kuidas peaks sellele kaasa aitama ükskõik milline muu nimi, kes Premium Liigast viimasel ajal kutsed saanud?
                          Gruusia koondises ei tõestanud nagu näha ja veel Eesti vastu. Okei, üksmäng aga midagi see näitab.
                          Üldse, kui jouab kätte EM siis Zaka on 30 aasta vanune. Lõunamaa meestel kipub see tippaeg siis juba möödas olema. Nö. avanevad varem, kustuvad varem.
                          Jah, sul on õigus. Hetkel Premium liigas olevad mängijad ei aitagi oluliselt. Kui siis pingi sügavuse mõttes või "hädavarjandina". Aga need on siiski mängijad kelle jalgpalluri karjäär on pigem algusteel. Nemad tahavad liikuda edasi, et tõusta tasemele, et kuuluda koondisesse ja põhirivistuses nelja viie aasta pärast kanda raskust. Zakal ma pikemas plaanis sellist perspektiivi ei näe. Kui ta soov on Eesti liigas elulõpuni mängida. Ning seepärast tundub see mõttetu proovimisena. Ma saaks aru kui mees oleks 23-aastane ja tal oleks soov ka mänguliselt veel level ülespoole ronida.

                          Kommentaar


                            Üks mäng ei näita mitte midagi, ära ole rumal. Neid näiteid, kus praegused põhimehed on pidanud tuld ja tõrva saama, et põhimeesteks kerkida, ja kindlateks sealjuures, on palju.
                            Zaka puhul ei ole küsimus pikas perspektiivis, seda indikeerib kasvõi vanuski. Küsimus on selles, kas meest proovida või loobuda temast proovimata. Viimane variant oleks lihtsalt lollakas.
                            -edit- Ja ühtlasi pole Zaka puhul küsimus võimekuses arenguhüppeks, vaid selles, kas mehes on midagi, mida koondisele anda. Seda proovimata ei näe ja ühe mänguga kindlasti mitte. Meie ressursside juures temast eos loobumine oleks kuritegelik.
                            Lisaks, sa tood üha ja aina kilbile Zaka üht mängu Gruusia koondises. Mäletad sa, kuidas see tuli? Ma töötasin toona Floras ja mäletan detailselt. Mees tegi mängupäeva hommikul Floraga trenni. Lõunast tuli kutse, tund hiljem toodi talle dress ja saadeti auto järele ja viidi ta hotelli. Ja õhtul sai mingid minutid kirja. Ühe mängueelse trenni (kui seda üldse oligi) ja soojenduse pealt. Mis pilti see annab või mida näitab, nagu sa väidad?

                            Kommentaar


                              Toon välja ühe katke Õhtulehe artiklist, et teha selgeks, miks muuhulgas lühikest aega Amsterdami Ajaxi akadeemias Christian Erikseni ja Daley Blindiga samas satsis mänginud Zaka endiselt Eestis ja Floras on:

                              Floras 196 Premium liiga mänguga 62 korda skoorinud ning 67 väravapassi jaganud Beglarišvili peale on hammast ihunud ka välisklubid, kuid grusiin on resoluutne – tema niisama lihtsalt Eestist putku ei pane. Tasuta ei soovi ta kindlasti tiimist lahkuda, Florat peab ta oma kasvatajaklubiks ning tahab, et Kitseküla klubi saaks tema eest väärilise tasu. Tema leping rohevalgetega kestab järgmise aasta lõpuni.

                              „Olen Florale väga tänulik, nad on kõik need aastad minu pere eest hoolitsenud,“ sõnab sööduvõlur, kelle vastu on huvi tuntud näiteks Soomest ja Poolast. „Kui tugeva liiga tugev meeskond mind tahab, siis ma räägin sellest Floraga, aga mul pole mõtet minna mujale samale tasemele.“
                              Ehk tavapäraste eestlaste sihtkohtadega Zakat ei meelita.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Üks mäng ei näita mitte midagi, ära ole rumal. Neid näiteid, kus praegused põhimehed on pidanud tuld ja tõrva saama, et põhimeesteks kerkida, ja kindlateks sealjuures, on palju.
                                Zaka puhul ei ole küsimus pikas perspektiivis, seda indikeerib kasvõi vanuski. Küsimus on selles, kas meest proovida või loobuda temast proovimata. Viimane variant oleks lihtsalt lollakas.
                                -edit- Ja ühtlasi pole Zaka puhul küsimus võimekuses arenguhüppeks, vaid selles, kas mehes on midagi, mida koondisele anda. Seda proovimata ei näe ja ühe mänguga kindlasti mitte. Meie ressursside juures temast eos loobumine oleks kuritegelik.
                                Lisaks, sa tood üha ja aina kilbile Zaka üht mängu Gruusia koondises. Mäletad sa, kuidas see tuli? Ma töötasin toona Floras ja mäletan detailselt. Mees tegi mängupäeva hommikul Floraga trenni. Lõunast tuli kutse, tund hiljem toodi talle dress ja saadeti auto järele ja viidi ta hotelli. Ja õhtul sai mingid minutid kirja. Ühe mängueelse trenni (kui seda üldse oligi) ja soojenduse pealt. Mis pilti see annab või mida näitab, nagu sa väidad?
                                Oeh, seda ma ju raagin. Et saada pohimeheks laheb aega jms. Zakal seda aega pole. Ning kui ta ei soovi FCFist lahkuda, ainult korraliku summa eest. Mida ei pakuta. Kas siis teeme koondisest sellekoha jälle kus saab tugevamaid mänge ala Sishov. Ma julgen väita, et positsiooni pärast võitlus oleks Mosnikoviga maximaalselt. Kas on see annab midagi juurde kui meil kaks Mosnikovi, ma ei tea. Võibolla kui ta suudaks veel areneda.
                                Jah, mäletan.
                                Aga miks teda rohkem kutsutud pole siis, kui sa vahe lahemalt asja tunned? Selleparast, et Gruusias keegi siinset olukorda ei jälgi ? Vaevalt, kui Lätist võimalik saada.

                                Aga te olete üritanud mind kambakesi 24h ümber veenda. Äkki Zaka ongi jube talent, kes viib meid EMile ja lööb koondises platsi puhtaks Premium liigapealt. Äkki tõesti.

                                Ja see Kasperi artikkel. Kui sa oled hea mangija ja sinus nähakse potentsiaali. Siis makstaksegi sinu eest ka korraliku raha. Mitte ei soovita saada sind tasuta. See ka mingisugune näitaja. Ning no krt, teda need liigad ei huvita mis eestlastele huvi pakuvad ja kust pakkumisi võiks tulla. Need ongi ju liigad kus teha vaheaastaid, et astuda samm tõeliselt kõvade liigade poole. Vaevalt keegi läheb Norra või Soome vms. mõttega. Yes, nüüd on tippkaes ja olen kovamangija. Kõik moistavad, et see ongi vahe aste, mis on vaja astuda. Ma usun, et me adume kõik siin. Eesti liigast Top liigadesse ei hüppa. Okei, Poom seda tegi. Andreje vist laks ka Hispaaniasse otse ja Hakola Hollandisse. Äkki keegi veel, unisepeaga kohe ei meenu.

                                Hetkel on see üpris mottetu vaidlus üldse. Pole mehel veel ei kodakondsust ja veel vahem on teda koondisesse kutsutud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X