320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arutleks natuke ka ühe teise, teisipäevase penalti üle, kui Liliu maha tõmmati. Mul on tunne, et Paplavskis sai esmalt siiski pallile pihta? Kergelt küll, aga siiski riivas palli ja lõi eemale?

    Kommentaar


      Minu arvates Nasfal tabab väga täpselt naelapea pihta.

      Jalgpall ei ole ainult statistika ja numbrid, vaid ka psühholoogia, emotsioonid... ja on ülisuur vahe, kas sellised otsused tulevad 90 minuti jooksul või esimese viie minutiga...

      Loomulikult on meil klubina mõttekoht, kuidas tulevikus sellise olukorraga paremini toime tulla ja mida nii treeneritel kui mängijatel sellest õppida õnnestub. Tuleb olla terasest närvidega.

      See jutt, et mehed ei olnud motiveeritud pärast 0-2 seisu, ei vasta statistiliselt tõele. 2-7 on 2-7 ja siin polegi midagi targutada, kogu meeskond justkui peaks end Vallitorni otsas oksa tõmbama, aga mängiti ju ja üritati edasi võidelda... Flora lihtsalt lõi sisuliselt kõik võimalused ära ja Paide mitte. Ühel oli sihik terav, teisel oli sihik paigast ära.

      Instat stats Flora-Paide:
      Väravad 7:2
      Pealelöögid 17:24
      Pealelöögid raami 10:4
      Nurgalöögid 3:10
      Söödud: 403 / 321 80% - 498 / 398 80%
      Pallivaldamine 45% - 55%
      Kahevõitlused 48% - 52%
      Palli tagasivõitmised vastase poolel 7-26

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Sa niigi oled niigi kellegi varikonto ja niigi üritad foorumi sellega niigi elavada või oledki, niigi, nii loll?
        Niigi.
        Selle varikontoga sa tegid küll ennast hetkel väga lolliks, sest ma arvan, et suvepäevadel olin ma esindatud. Aga noh sinu mõistus ei võta seda, et teistel on ka arvamus ja sinu vaimne üllitis ei pruugi alati tõde olla seega vahest tasuks vähe tasem olla kloun.

        EDIT! Ja ma ei tahtnud, et taas asi siin ütlemiseks läheb ja mina kellegi kohta midagi solvavat ei öelnud, aga taaskord mingi tohlakas ei oska muud öelda kui hakkab loosungeid külge kleepima.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

          EDIT! Ja ma ei tahtnud, et taas asi siin ütlemiseks läheb ja mina kellegi kohta midagi solvavat ei öelnud, aga taaskord mingi tohlakas ei oska muud öelda kui hakkab loosungeid külge kleepima.
          See pole mitte ainult arvamus vaid ka süüdistus, Sisuliselt sa ütlesid ju, et kohtunik teadlikult tegi asja ära, ei?

          Kommentaar


            Kusjuures ma küll ei loe Zahovaiko sõnavõttudest välja, et kaotati tänu kohtunikule. Pigem oli mu meelest point, et vile oli uskumatult sitt nii mäng alguses (kui oli kaks kahtlast otsust) kui ka teisel poolajal (kui jäeti Florale penalti andmata ja Paidele punane(?) andmata). Sellest "saite suurelt pähe, et mis sa ikka jaurad" poindist ei saa aru. Nii võttes on ka Rogici jutt sittade kohtunike teemal mõttetu, sest "nahui sa jaurad, nagunii ju võitsite". Et mis see täpne skoor olema peab, et nõrgale vilele* ja olukordadest liiga eemal olevatele kohtunikele võiks tähelepanu pöörata?

            * Flora vs Paidet ei näinud, aga Levadia mängu vile oli konkreetselt jaburalt pask

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              See pole mitte ainult arvamus vaid ka süüdistus, Sisuliselt sa ütlesid ju, et kohtunik teadlikult tegi asja ära, ei?
              Ma ütlesin, et kohtunik tegi vea (mis võib vabalt olla inimlik kõik eksivad). Ebamäärase all ma mõtlesin seda, et noh oleme ausad see ei olnud reaalselt penalti olukord, aga ma ei väida et ta seda meelega tegi. Ma ei ole mitte kedagi süüdistanud vaid ma üritasin enda nägemuse kirja panna, kuidas antud olukord mõjutas kogu mängu. Ei ole vaja alati tonti näha seal kus seda ei ole. Ma ei saa siiani aru, mille kohta nüüd see kaelasadamine tuli ala sa oled niigi loll ja varikonto jne. Nagu see ei päde eriti...

              Kommentaar


                See, kas penalti oli õiglane või mitte, on juba iseenesest selline jabur vaidlus.

                Mind huvitab rohkem, mida Zaho peale mängu Hennile ütles. Viimane tuli naeruse näoga Zaholt õnnesoove saama, aga selle asemel vist sai midagi sellist kuulda, et "arvestage sellega, et te võitsite ainult tänu kohtunikele". Henni nägu tõsines igatahes hoobilt ja kulmud tõusid juuksepiirini. :P
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Mait Toom, kui sa seda loed hetkel, siis sa võid reaalselt vittu minna. Sinu käitumine meiega täna oli kõige matslikum asi mida ma olen kogenud Flora toetamisel. Sa oled munn mis munn.

                  Kommentaar


                    Mis täpsemalt juhtus?

                    Kommentaar


                      Kas seda käis Henn klattimas?
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Ise mängul ei viibinud kahjuss aga natuke kuulsin. Nägin ka fänni halavat kommentaari Instagramis kus on kirjas "Seda enam kui ei öelda midagi solvavat... Me oleme tulnud toetama heas ja halvas" Fännisektori lähedal seisnud tuttava pere noormängijad kirjeldasid aga et fännid karjusid Toomile "tont, liiguta ennast" ja "mida sa vahid ja uimedad, tont" või midagi selle sarnast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas adi zero Vaata postitust
                          Mis täpsemalt juhtus?
                          Mait Toom oli nii armas tegelane, et otsustas peale Levadia võidu kolli, et parim asi mis ta oskab teha, on näitamaks oma fännidele keskmist sõrme ja seda paaril korral. Oleks siis Viies Sektor olnud negatiivne, aga enne seda karistulööki, olid kõik väga toetavad Maidu suhtes nagu" Mait, see on sinu pall, sa oled võimas jne" Peale sisselaskmist näitas lugupeetud Toom sügavalt keskmist sõrme paaril korral fännide suunas ja riietusruumi minekul jäi tal veel õigust üle isegi. Sa oled mats, Mait.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jumalakäsi Vaata postitust
                            Ise mängul ei viibinud kahjuss aga natuke kuulsin. Nägin ka fänni halavat kommentaari Instagramis kus on kirjas "Seda enam kui ei öelda midagi solvavat... Me oleme tulnud toetama heas ja halvas" Fännisektori lähedal seisnud tuttava pere noormängijad kirjeldasid aga et fännid karjusid Toomile "tont, liiguta ennast" ja "mida sa vahid ja uimedad, tont" või midagi selle sarnast.
                            Mina ütlesin ühe lause.
                            Mait, kuhu nurka?
                            Sest löök tuli tema nurka.
                            Selle peale flippis ära ja kõik.
                            Mingist tondi jutust ei ole juttugi.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Mina ütlesin ühe lause.
                              Mait, kuhu nurka?
                              Sest löök tuli tema nurka.
                              Selle peale flippis ära ja kõik.
                              Mingist tondi jutust ei ole juttugi.
                              See oli siis täpsemalt mille peale näpud tõusid. Peale näppudega esinemist lendas ka sõna tont mõne suust.
                              Aga ei näe mõtet seda siin arutada.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                kunagi esitati ühele vutifännile küsimus, et mis on jalgpallifännile kõige solvavam? ta vastas, et kui klubi ja mängijad ei pea lugu oma fännidest.

                                staadionil olles tundus mulle, et ma näen Eestis midagi erakordset. mängija vabandab fännide ees, et lasi oma nurka ära vajutada, aga kuuldes järelkajasid, siis see on ikka täiesti uskumatu. kui minu klubis midagi analoogset toimuks, siis annaks endast maksimumi, et selline egoistlik tont minu klubi särki enam ei kannaks. aga eks heade inimeste kasvatamine ongi pikaajaline protsess.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X