320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Gibraltari. Nende koondis koosnebki enamjaolt kahe sealse meeskonna (Lincoln ja Manchester) mängijatest. Seda enam, et Lincolni mängijad on valdavalt põhikooseisu mehed, Flora omad mitte.
    Vaatasin vimaseid koosseise siis jah tõesti valdav osa on lincolnist... 7 mängijat kui lugeda varumehed ka sisse.
    Minu viimastel arvestustel on eestil täpselt samad numbrid 7-8 mängijat florast koondise rivistuses.
    Põhikoosseisu kuulumise näitajad on küll erinevad... kuid ei tasu unustada et eestis on registreeritud 9400 mängijat ja gibraltaril 160. Mitteametlikult on eestis hinnanguliselt 57 000 jalgpallurit... gibraltaril elab kõigest 32 000 inimest.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
      Vaatasin vimaseid koosseise siis jah tõesti valdav osa on lincolnist... 7 mängijat kui lugeda varumehed ka sisse.
      Minu viimastel arvestustel on eestil täpselt samad numbrid 7-8 mängijat florast koondise rivistuses.
      Põhikoosseisu kuulumise näitajad on küll erinevad... kuid ei tasu unustada et eestis on registreeritud 9400 mängijat ja gibraltaril 160. Mitteametlikult on eestis hinnanguliselt 57 000 jalgpallurit... gibraltaril elab kõigest 32 000 inimest.
      See registreeritud mängijate arvu võrdlus on suht lamp. Ei mänginud riigid, vaid klubid.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        See registreeritud mängijate arvu võrdlus on suht lamp. Ei mänginud riigid, vaid klubid.
        Lugesid ka millest räägitakse või lihtsalt vaatasid et miks flora teemas koondiseküsimused ilmusid.
        Sellegipoolest polnud seal midagi lampi sest eelnevalt arutleti klubimängijate osakaale koondises.
        Kindlasti mängib mängijate valikul rolli see kui paljudest mängjatest on võimalik koondise esindajaid valida.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          just nii ma küsisin jah, koondislased kummaski klubis. ja sain vastuse kätte. tänan!

          Kommentaar


            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
            2-1 on tihe seis, eriliselt arvestades et Lincoln'il on võõrsil värav.
            Kahju, 2-0 oli hea seis.
            Väga libe seis tõesti. Kahju, et see värav ära lasti lüüa, nüüd ei saa Gibraltaril ainuüksi kaitsemängule mõelda, peaks ka seal iga hinna eest vähemalt ühe ära lööma.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              See Prosa löömata olukord võib maksma minna veel.

              Kuna väga suur Eesti jalgpalli vaataja ei ole, siis lihtsalt paar tähelepanekut eilse mängu kohta:

              1. Gussev hoiab palli üle ja olgu kui ta teeks seda kasti sisse murdmisel. Kusagil keskväljal mõttetutes kohtades. Nagu jääb sellest orkestrist välja.

              2. Selle tõttu, et Gussev jääb välja ei kasutata ära Jürgensoni potentsiaali rünnakusse tõusmisel. Eile tootis parem äär rünnakus hulgaliselt paremini kui vasak äär.

              3. Flora keskväljamehed. Midagi on neis valesti. Või noh mulle tundub, et paljud Flora hädad tulevad just sealt. Need 2 poissi (Kokla ja Ainsalu, kui ma ei eksi) ei ole rünnakul eriti konstruktiivsed, ei ole ka kaitsetöös. Kuidagi ne rõba ne mjaso. Sisselastud värava puhul oleks raudselt pidanud kusagil taktikalise vea tegema.

              4. Kamoon poisid ärge häbenege, eriti kodupubliku ees. Kui su jalga ikka puudutati, tee see karje ära, saad oma vea kätte. Ja kui eriti kõvasti karjud, siis saab vastane ka kollase.

              5. "Äge" tabloo lahendus, kus see lisaajal enam ei käi.

              6. Mitte sittagi ei olnud aru saada, mida see diktor rääkis.

              7. Teiseks poolajaks istusid mu taha mingid tiinekad vene jorsid, kelle meelest olid parimad mängijad Baranov ja Gussev, puhtalt seepärast, noh saate aru küll. Lisaks üks vene jorssidest panustas Olybetis laivis ja midagi tal läks täppi ja ta otsustas edasi panustada. Lõpuks tema meelest oli tal kõik "ära kindlustatud". Naljatilgad.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                See Prosa löömata olukord võib maksma minna veel.

                Kuna väga suur Eesti jalgpalli vaataja ei ole, siis lihtsalt paar tähelepanekut eilse mängu kohta:

                1. Gussev hoiab palli üle ja olgu kui ta teeks seda kasti sisse murdmisel. Kusagil keskväljal mõttetutes kohtades. Nagu jääb sellest orkestrist välja.

                2. Selle tõttu, et Gussev jääb välja ei kasutata ära Jürgensoni potentsiaali rünnakusse tõusmisel. Eile tootis parem äär rünnakus hulgaliselt paremini kui vasak äär.

                3. Flora keskväljamehed. Midagi on neis valesti. Või noh mulle tundub, et paljud Flora hädad tulevad just sealt. Need 2 poissi (Kokla ja Ainsalu, kui ma ei eksi) ei ole rünnakul eriti konstruktiivsed, ei ole ka kaitsetöös. Kuidagi ne rõba ne mjaso. Sisselastud värava puhul oleks raudselt pidanud kusagil taktikalise vea tegema.

                4. Kamoon poisid ärge häbenege, eriti kodupubliku ees. Kui su jalga ikka puudutati, tee see karje ära, saad oma vea kätte. Ja kui eriti kõvasti karjud, siis saab vastane ka kollase.

                5. "Äge" tabloo lahendus, kus see lisaajal enam ei käi.

                6. Mitte sittagi ei olnud aru saada, mida see diktor rääkis.

                7. Teiseks poolajaks istusid mu taha mingid tiinekad vene jorsid, kelle meelest olid parimad mängijad Baranov ja Gussev, puhtalt seepärast, noh saate aru küll. Lisaks üks vene jorssidest panustas Olybetis laivis ja midagi tal läks täppi ja ta otsustas edasi panustada. Lõpuks tema meelest oli tal kõik "ära kindlustatud". Naljatilgad.
                Tabloo osas siis minu arust üldjuhul lisaaega ei käigi. Ilmselt siis sama nagu videotabloodel videokordustega. Et kui on a la 3 minutit lisaaega aga üks võistkond viivitab vms ja kohtunik laseb veidi üle mängida siis publik jne pöördesse ei läheks.
                Samas võin ka eksida.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Tabloo osas siis minu arust üldjuhul lisaaega ei käigi. Ilmselt siis sama nagu videotabloodel videokordustega. Et kui on a la 3 minutit lisaaega aga üks võistkond viivitab vms ja kohtunik laseb veidi üle mängida siis publik jne pöördesse ei läheks.
                  Samas võin ka eksida.
                  Ega mul suure staadioni kogemust ka pole tegelt. Seega sul võib õigus olla.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ega mul suure staadioni kogemust ka pole tegelt. Seega sul võib õigus olla.
                    See pole isegi valikuline võimalus. Kohtuniku poolt antud üleaega ei tohigi näidata. Vastasel juhul läheks see ka inspektori raportisse. Isegi Premium liigas on nii (Kadriorg, Tamme)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      See Prosa löömata olukord võib maksma minna veel.

                      Kuna väga suur Eesti jalgpalli vaataja ei ole, siis lihtsalt paar tähelepanekut eilse mängu kohta:

                      1. Gussev hoiab palli üle ja olgu kui ta teeks seda kasti sisse murdmisel. Kusagil keskväljal mõttetutes kohtades. Nagu jääb sellest orkestrist välja.

                      2. Selle tõttu, et Gussev jääb välja ei kasutata ära Jürgensoni potentsiaali rünnakusse tõusmisel. Eile tootis parem äär rünnakus hulgaliselt paremini kui vasak äär.


                      3. Flora keskväljamehed. Midagi on neis valesti. Või noh mulle tundub, et paljud Flora hädad tulevad just sealt. Need 2 poissi (Kokla ja Ainsalu, kui ma ei eksi) ei ole rünnakul eriti konstruktiivsed, ei ole ka kaitsetöös. Kuidagi ne rõba ne mjaso. Sisselastud värava puhul oleks raudselt pidanud kusagil taktikalise vea tegema.


                      4. Kamoon poisid ärge häbenege, eriti kodupubliku ees. Kui su jalga ikka puudutati, tee see karje ära, saad oma vea kätte. Ja kui eriti kõvasti karjud, siis saab vastane ka kollase.

                      5. "Äge" tabloo lahendus, kus see lisaajal enam ei käi.

                      6. Mitte sittagi ei olnud aru saada, mida see diktor rääkis.

                      7. Teiseks poolajaks istusid mu taha mingid tiinekad vene jorsid, kelle meelest olid parimad mängijad Baranov ja Gussev, puhtalt seepärast, noh saate aru küll. Lisaks üks vene jorssidest panustas Olybetis laivis ja midagi tal läks täppi ja ta otsustas edasi panustada. Lõpuks tema meelest oli tal kõik "ära kindlustatud". Naljatilgad.
                      Minu 5 centid siin.
                      Keskvälja paar pole stabiilne. Kui kontrollid hooaja mängud, Hurt on neid väga tihti vahetanud. Slein, Frolov, Kokla (eriliselt hiljuti), Lepistu, mõnikord Ainsalu (kes ka ründekeskpoolikuna mängis): ma ei oska õelda kes on põhimees ja kes mitte. Kui vigastused (?) mojus, see pole teada sest infot ei lekki kunagi, aga kui polnud, siiski ma arvan et Hurt peaks seal staabilsust leida. See on päris tähtis liin kui mängid 4-2-3-1.
                      See on ainuke tsoon kus vahetakse liiga tihti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                        Keskvälja paar pole stabiilne. Kui kontrollid hooaja mängud, Hurt on neid väga tihti vahetanud. Slein, Frolov, Kokla (eriliselt hiljuti), Lepistu, mõnikord Ainsalu (kes ka ründekeskpoolikuna mängis): ma ei oska õelda kes on põhimees ja kes mitte.
                        See on väga hea tähelepanek. Vaatasin huvi pärast järele, Floral on 17 liigamängu peetud ning sama keskpoolkaitsepaar on järjest mänginud 7., 8., 9. ja sellele järgnenud ette peetud 17. vooru mängus (Kokla-Frolov), samuti 13. ja 14. vooru mängus (Kokla ja Lepistu). Muudel juhtudel on alati järjestikustes mängudes olnud erinev paar väljakul. Minu teada ei ole keegi neist ka senise hooaja jooksul kuigivõrd vigastustega hädas olnud, ehk vaid Lepistu hooaja alguse keskpärast füüsilist vormi võib siinkohal arvesse võtta. Tundub selgelt liiga tihe rotatsioon.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          See on väga hea tähelepanek. Vaatasin huvi pärast järele, Floral on 17 liigamängu peetud ning sama keskpoolkaitsepaar on järjest mänginud 7., 8., 9. ja sellele järgnenud ette peetud 17. vooru mängus (Kokla-Frolov), samuti 13. ja 14. vooru mängus (Kokla ja Lepistu). Muudel juhtudel on alati järjestikustes mängudes olnud erinev paar väljakul. Minu teada ei ole keegi neist ka senise hooaja jooksul kuigivõrd vigastustega hädas olnud, ehk vaid Lepistu hooaja alguse keskpärast füüsilist vormi võib siinkohal arvesse võtta. Tundub selgelt liiga tihe rotatsioon.
                          Jah, tundub küll. Oleks vaja valida kaks põhimeest ja nendega edasi minema et saaks ka ise oma enesekindlus keskpoolikus.

                          Kommentaar


                            Ega ta moe pärast neid pole roteerinud. Keegi säranud ei ole, tegelikult on ikka kõik suht sitanud olnud - polegi midagi muud teha kui otsida õiget paari. Lihtsalt 2 valida ja mängitada kuni nad heaks saavad ei tööta. Äkki ei saagi heaks ja reaalne oht oma koht kaotada peab alati olemas olema.

                            Tegelikult ei pruugigi nende mängijate seas vähemalt käimasolevaks hooajaks head paari olla. Koklal ja Ainsalul on oleks paar aastat vaja, ülejäänud ei tundu väga kõrged lendajad.
                            www.playmaker.ee

                            Kommentaar


                              Gibratlaril mängimine on ikka eksootika. Tõepoolest eurokarikate tunne on kohe sees sellisel harjutusväljakul mängides.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Gibratlaril mängimine on ikka eksootika. Tõepoolest eurokarikate tunne on kohe sees sellisel harjutusväljakul mängides.
                                Ega paremat ei vääritagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X