320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    U17 Eliitliiga ja U17 vanuseklassi Esiliiga on kaks eraldi sarja. Mõned klubid on mõlemas, mõni ainult ühes. Flora mängib mõlemas aga koosseisud on üsna erinevad nendes sarjades.
    kõik õige aga eestimõistes suurklubi sellist jama ei tohiks lubada.Ja klubi president on sama meelt õnneks või kahjuks,kui vaadata postimeest

    Kommentaar


      Mis universumis see viga oli?

      Kommentaar


        sellised pennud on ju Flora tassimine tiitlile

        Kommentaar


          ei imesta enam,kui 3,ka antakse

          Kommentaar


            vaadake kordust..

            Kommentaar


              Teise penalti puhul polnud korduses ka midagi.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Teise penalti puhul polnud korduses ka midagi.
                Mängis küll pallu aga läbi jalgade võttis Alliku selgelt maha.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Jõudsin alles nüüd tipphetked üle vaadata. Nojah, päris skandaalsed otsused Flora - Tulevik viimastes omavahelistes, mis väga tugevalt mõjutanud nii tiitliheitlust kui ka relegatsioonivõitlust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Jõudsin alles nüüd tipphetked üle vaadata. Nojah, päris skandaalsed otsused Flora - Tulevik viimastes omavahelistes, mis väga tugevalt mõjutanud nii tiitliheitlust kui ka relegatsioonivõitlust.
                    Mis mõttes skandaalsed otsused, mis koguni tiitliheitlust mõjutavad? Vaielda võiks vaid teise penalti üle, mis jäi nagunii realiseerimata. Seeest jäi avapoolajal määramata selge penalti, kui Post küünarnukiga sihilikult palli minema lõi, see oli veel 0:0 seisul.

                    Skandaalse otsusena võiks võtta hoopis Kleini käe abil löödud väravat, mis tõi Kaljule 2:1 võidu Sillamäe üle, aga õnneks on Kalju sel hooajal kõik oma võimalused mujal maha mänginud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas peters Vaata postitust
                      Mis mõttes skandaalsed otsused, mis koguni tiitliheitlust mõjutavad? Vaielda võiks vaid teise penalti üle, mis jäi nagunii realiseerimata. Seeest jäi avapoolajal määramata selge penalti, kui Post küünarnukiga sihilikult palli minema lõi, see oli veel 0:0 seisul.

                      Skandaalse otsusena võiks võtta hoopis Kleini käe abil löödud väravat, mis tõi Kaljule 2:1 võidu Sillamäe üle, aga õnneks on Kalju sel hooajal kõik oma võimalused mujal maha mänginud.
                      Saatmise nuppu vajutades ma juba teadsin, et sa tuled Kleini olukorrast rääkima. Mulle jätkuvalt meeldivad need sildistamised, et kui oled mingi klubi toetaja, siis igas sõnavõtus esindad sa nende huve. Ma võin sulle lohutuseks öelda, et laupäevane Viljandi - Flora ei puudutanud mitte kuidagi Kalju tegemisi ja isiklikult eelistaks, et pigem võidaks tiitli Flora kui Levadia, aga kui ei ole olnud tabeli seisukohalt olulisi soosivad otsuseid, siis ju ei ole olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Saatmise nuppu vajutades ma juba teadsin, et sa tuled Kleini olukorrast rääkima. Mulle jätkuvalt meeldivad need sildistamised, et kui oled mingi klubi toetaja, siis igas sõnavõtus esindad sa nende huve. Ma võin sulle lohutuseks öelda, et laupäevane Viljandi - Flora ei puudutanud mitte kuidagi Kalju tegemisi ja isiklikult eelistaks, et pigem võidaks tiitli Flora kui Levadia, aga kui ei ole olnud tabeli seisukohalt olulisi soosivad otsuseid, siis ju ei ole olnud.
                        Aga vasta siis küsimusele ka siis. Tahaks ka teada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas trikimees Vaata postitust
                          Aga vasta siis küsimusele ka siis. Tahaks ka teada.
                          Et millised on skandaalsed otsused Flora - Viljandi vastasseisus? Lillekülas peetud mängu 2:2 värav. Viljandis peetud mängu esimene penalti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Et millised on skandaalsed otsused Flora - Viljandi vastasseisus? Lillekülas peetud mängu 2:2 värav. Viljandis peetud mängu esimene penalti.
                            Vaata parem viimase mängu momenti, kus Post sihilikult käega palli mängis. Otsepildis on mänguaega kulunud 10:27, korduspilti näitab siis, kui mängitud umbes 11:40.

                            Eesti jalgpalli meistriliigas oli lähedal suurüllatus, kuid meistrivõistluste liider Tallinna Flora suutis üleminutitel 2:2 Viljandi Tulevikuga viigistada.


                            Kusjuures olen nõus, et see on jalgpall, kus kohtunikud ei saagi kõike näha, aga kui ilmub välja ninatark, kes ainult "teatud asju" näeb, siis tuleb teda juhtida, nagu kassipoega.

                            Kommentaar


                              Eks arvamusi oli igasuguseid. Mulle just tundub teine penalt õigem kui esimene, kuigi mõlema puhul oli kontakt. Esimesel juhul jäi olukord hiljaks õhuvõitlusesse ja oli viga, aga selliseid kontake tuleb nurgalöögi/karistuslöögi ajal ka mida alati ei vilistata ära. Teisel juhul läks jalad ees teisele sisse, oleks palli esimesena puutunud oleks kõik ok olnud.

                              See aasta Flora väärib tiitlit (kuigi vigastuste tõttu on kaitse lekkima hakanud), aga ikkagi loodan, et see tiitel selgub pigem viimases või eelviimases voorus.

                              Kommentaar


                                Joonas Tamme teine värav Gibraltarile oli 100-s värav Eesti A-koondises, mille on löönud mängija, kes samal ajal mängis liigamänge FC Flora eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X