320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Anierist rääkides siis Issi ongi peapõhjus miks te teda kiidate. Loodetavasti on papil isu suur ja pushib poja ikka ka kuhugi välisriiki ka. Oleks vaid teistel andekatel poistel ka siukesed Issid
    Võtsid mult sõnad suust kohe
    aga krt! mees, ma ei mõista... kust sa kõike tead? kohe absoluutselt kõike tead
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      noorem Anier, Hannes, on 1993.a poiss (U16), aga pääsenud U17-sse ja seal ka platsile.

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Võtsid mult sõnad suust kohe
        aga krt! mees, ma ei mõista... kust sa kõike tead? kohe absoluutselt kõike tead
        Mul on mõned allikad.
        Pedrole, et vii kokku mõni üks sponsor ja antud mängija. Järeldusteni jõuad vast sina ise.

        Kommentaar


          Algselt postitas pedro
          Balbiinot pead silmas arvatavasti.
          Oleks Anier halb mängija, siis võiks tõesti seda kahtlustada, kuid oma esiliiga debüüthooajal lõi ta üle 10 värava ning nüüd Meistriliigas juba 11 löönud.
          Need väravad on poiss ikka ise löönud ja sellega pole ta isa ju kuidagi seotud.
          Kui sinu teooria peaks paika, siis oleks Pohlaku poeg Pelle ammu juba Norra liigas ja A-koondises ju
          Polegi väitnud,et Anieril skilli pole. Kuid usu mind päris palju flora noori saaks hakkama sellega mida on teinud Anier. Ken Kallaste sai ka sinu arvates eelmise hooaja keskel seepärast satsi,et ta on hea mängija või olid hoopis muud tegurid mängus?

          Kõik pole nii roosa nagu sa arvad.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Polegi väitnud,et Anieril skilli pole. Kuid usu mind päris palju flora noori saaks hakkama sellega mida on teinud Anier. Ken Kallaste sai ka sinu arvates eelmise hooaja keskel seepärast satsi,et ta on hea mängija või olid hoopis muud tegurid mängus?

            Kõik pole nii roosa nagu sa arvad.
            bah, kuigi sa tõenäoliselt tead, millest räägid, ajavad igasugused vandenõuteooriad mul südame pahaks.

            kavatsedki igavesti umbmääraste vihjetega piirduda või räägid kunagi midagi konkreetset ka?

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro
              Nimeta palun mõni Flora noor, kes saaks sellega hakkama siis.

              Mis asi Kallastega oli siis? Isa Risto?
              Risto pole asjaga soetud. Janar või Al saaksid sellega suurepäraselt hakkama. Lihtsalt Antud mängijad pole sellist nunnutamist saanud naug Anier on saanud. Hooaja alguses oli ta ju puhta sitt. Sisse sai siis lasi oma tuuleveski käima ja tegi esimese poole minutiga kolm viga kaitsja vastu. Nõmme Kalju hävitusmängus oli ta oma tuuleveski koju unustanud ja mängukvaliteet ka palju parem oli. Loodetavasti jätkab oma teed juba järgmisel hooajal kusagil mõjal ja mitte eestis

              Kommentaar


                Pras tahab analüütik olla.

                Kommentaar


                  minu teada oli Teet Anier Pohlaku kõrval üks Flora asutajatest

                  Kommentaar


                    Algselt postitas willane Vaata postitust
                    minu teada oli Teet Anier Pohlaku kõrval üks Flora asutajatest
                    Väga tubli, lõpuks jõuab see teave ka noorte teadvusesse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pedro
                      Anier on Zelinski tüüpi ründaja, kes ei loo endale võimalusi triblingutega, vaid oskab olla õigel ajal õiges kohas ...
                      Algselt postitas pedro
                      Ta on Nistelrooy tüüpi mees, kes võtab söödu omaks ja lööb palli väravasse. ...
                      Anier=Zelinski=Nistelrooy?! , vabandust offtopicu pärast

                      Kommentaar


                        Nistelrooy on pigem selline universaalsem ja liikuvam ja kõmmutab päris asjalikult ka kastist väljast... nagu Ahjupera
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Anier=Ahjupera=Ronaldinho pigem, selline tehniline rohkem ja liikuvam, peamäng ka tugev.
                          Aga Henril on vend? Mängib ka jalgpalli?

                          Kino, kino, kino...
                          Mida keegi tõestada üritab? Jälle puhas eestlaslik kadedus, kurat see teie asi on, Kuidas ta sinna sai? Vähemalt eesti vutt areneb ning Anier sahistab võrku, johhaidii..

                          Kommentaar


                            Flora duubel Kuressaarde mängule sõitmas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                              Anier=Ahjupera=Ronaldinho pigem, selline tehniline rohkem ja liikuvam, peamäng ka tugev.
                              Aga Henril on vend? Mängib ka jalgpalli?

                              Kino, kino, kino...
                              Mida keegi tõestada üritab? Jälle puhas eestlaslik kadedus, kurat see teie asi on, Kuidas ta sinna sai? Vähemalt eesti vutt areneb ning Anier sahistab võrku, johhaidii..
                              Martin, milleks ärrituda.
                              Anieride ja teiste noorte abiga meie jalgpall arenebki. Sina ka ju nende noorte hulgas.

                              Kommentaar


                                Tundub, et Pohlak peaks mõnele Flora fännile vitsa andma. Ikkagi pole saadud lahti nendest rassistlikest väljenditest. Täna suutis üks ajuhiiglane kisada- Anna ahvile pall.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X