320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No mis seal ikka. Nii põnevat ja dramaatilist mängu pole Meistriliiga ehk näinudki oma eksistentsi jooksul. Selliseid heitlusi oleks rohkem vaja.

    Kui Kesa tundis huvi, et kas keegi varem näinud on sellist situatsiooni, kus väravavahi ajaviitmise eest vabalöök määratakse, siis on nähtud küll, harva aga on.

    Penalti oli natuke ülepakutud. Kui HABE peab kaitsjat ajudeta olevuseks selle eest, et madalalt peaga pallile sukelduvat mängijat jalg tabab, siis nojah....
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Ei olnud ju eriti madalalt...

      Erapooletu vaataja seisukohast ei saa penaltile küll vastu vaielda.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
        Ei olnud ju eriti madalalt...

        Erapooletu vaataja seisukohast ei saa penaltile küll vastu vaielda.
        Ma ei nurisegi, et oleks nüüd teab mis kole ülekohus olnud. Penalteid on ka palju kergemalt antud, see on jalgpall, kõike juhtub. Aga nimetada antud situatsioonis kaitsjat ajudeta olevaks, on ka ikka liig mis liig.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Mina olin ka täna staadionil erapooletu, aga penalti oli ikkagi PISUT liiga kergekäeline. Väga ei vaidle, aga pigem oleks võinud andmata jätta.

          Kommentaar


            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
            Ei olnud ju eriti madalalt...

            Erapooletu vaataja seisukohast ei saa penaltile küll vastu vaielda.
            ERR video. Penlda olukod ca 1.10 juures. Selle põhjal ma ütleks küll, et väga-väga kergelt antud. Eks igaüks muidugi otsustab ise.

            Mäng oli muidu põnev. Au mõlemale meeskonnale.

            Tegelikult tahtsin ma oma uskumatust väljendada nende Flora fännide suhtes, kes pärast kohtunikku tühjade topsidega loopisid. Mulle ei jõua see kohale. Järgmine kord vb hüppab keegi väljakule ja läheb annab molli kui miski otsus ei meeldi?

            Kommentaar


              Kurat, kurat, KURAT, molotove oleks pidanud loopima... Pe**e see japside kultuur oma kummardamistega...
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                ETV videost vaatasin sekundeid, Meerits hoidis siis palli täpselt 10 sekki ehk peaaegu 2x kauem kui võib. Mis pennu kohta, siis selles uudistelõigus ei olndki eriti hästi aru saada aga TV6e otseülekande ajal tundus,et puude oli. Mõelge sellele ka, et Wakui ongi lühike mees. Kui tema asemel oleks olnud sellisel hetkel Peitre või Zakaria, kas te siis ei oleks tahtnud pennut saada?

                Kommentaar


                  Penalt määrati vea eest. Antud juhul ei ole tegi ei pikkuse ega kummardamisega. Oleks jalaga liiga kõrgelt mänginud, siis oleks vabalöök antud. Videost vaadatuna - kuradi kerge penalt. Tabeliseisu kohast vaadatuna - vähemasti pinge säilib

                  Kommentaar


                    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                    ERR video. Penlda olukod ca 1.10 juures. Selle põhjal ma ütleks küll, et väga-väga kergelt antud. Eks igaüks muidugi otsustab ise.

                    Mäng oli muidu põnev. Au mõlemale meeskonnale.

                    Tegelikult tahtsin ma oma uskumatust väljendada nende Flora fännide suhtes, kes pärast kohtunikku tühjade topsidega loopisid. Mulle ei jõua see kohale. Järgmine kord vb hüppab keegi väljakule ja läheb annab molli kui miski otsus ei meeldi?
                    Tõesti, otsepildist tundus, et see jalg käis kõrgemal. Sellegipoolest arvan, et penalti oli üsna õigustatud, see löök oli ikka küllaltki tugev.

                    Kui selle olukorraga isegi tehti Florale pisut liiga, siis viik kokkuvõttes oli küll ainuõige tulemus
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Sümpaatsed Flora fännid ETV klipis alates 2.05. Palju toredaid inimesi ja sülitajaid.

                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Paras sitale. Kui raha on olulisem kui mäng siis... (edasi mõelgu igaüks vastavalt rikutuse tasemele).

                        Kommentaar


                          savisaare sohvri elu saab karm olema edaspidi...väga karm...mitte ainult tema kui indiviidi oma...sitavares on lind...lennuvõimetu lind. Kui vilistada ei oska või panused on teretulnud siis ei ole vilistamine konkreetse isiku jaoks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Pennu: no kui kaitsja ikka on teil ajudeta, siis mis teha. Jalaga nii kõrgel ei mängita ja tabas Kalju mängijat näkku. SEE ON KINDEL VIGA EHK PENALTI.
                            maailma kõige kõrgem jalaga mäng:


                            kaks lisaminutit oli ka muidugi huumor ning üldiselt aeglane mäng oli... võib olla sellepärast nii vähe lisatigi.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Asi ei ole selles, et keegi mängis jalaga liiga kõrgel, sest siis oleks Tohver andnud vabalöögi.
                              Japs jõudis pallini enne ja flora vend jäi hiljaks ja lõi talle jalaga pihta. IMO õige pennal.

                              Kommentaar


                                flora mängija ei tabanud üldse palli?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X