320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Zelinski pole mitte ainult ühe korra näidanud mis sõrm tal olemas on. Feissbuukis on ka jube ülbelt sõimanud, et kuule debiilik ei oska infot otsida või kui on küsitud lisainfot ürituse kohta mida reklaamivad (piletihinnad ja kellaajad puudu olnud...rääkimata sellest, et 2 tundi enne mängu alles tuli info, et attendinguga saab kahe eurtsiga sisse mitte tavahinnaga)...lisaks on noortesüsteem ka väga tasemel...noortesüsteemi klubi (Levadia III) KEELDUS edasi lükkamast oma mängu kui samal ajal toimus Flora-levadia mäng (ehk siis...nüüdseks juba eile)...igast paska võib nende kohta öelda mis tehtud on...küll Zelinskile mingi suure sita välja mõtleme. Zelinski muidugi FB's ka igast tegelasi sõimanud...miskipärast ainult ära kustutanud kibekiiresti.

    Peale levadiasse kolimist on miskipärast ainult paska ja sõimu Zelinski suust välja tulnud (rääkimata erinevatest liigutustest)...huvitav mida seal õpetatakse?

    Kommentaar


      Florat toetab ka väga palju mõistlikke inimesi, aga tänast derbyt iseloomustas ikkagi mänguväliselt pigem mõne rohevalge salliga "härra" kella kahene keskmine sõrm üles ja elu on vinge. Joon ennast selleks ajaks täis, see ei tohiks olla prioriteet, samas lipu aktsioon ja uus Vnda sektori plagu olid vinge. Muidugi samas sommid olid nii täis, et mõni eelistas peldikus roojamist mängule. Kaasiku vile oli hea, võrreldes selle Tarajevi tondiga, kes Kalju mängult läbi astus, see vend on end nii täis sittunud, et kui kohtunike komisjon veidigi objektiivne oleks, siis nii nõrka kohtunikku nagu Tarajev koos E. Saarega MLi küll ei lastaks.

      Mäng väga kehv ei olnud, intriigi oli, Aksalu ründeaktsioon oli vägev ja kui Flora selle tulemöllu eest kah trahvi saab, siis tuleb kõik fännklubid kokku panna ja mingit tõelist möllu teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        /.../ Joon ennast selleks ajaks täis, see ei tohiks olla prioriteet /.../
        Absoluutselt nõus. Aga eile näiteks ei olnud fännisektoris küll MITTE ÜHTKI isegi mitte keskmiselt jokkis inimest, rääkimata sellest, et keegi oleks lakku täis olnud. Veidi harjumatu, aga meeldiv, ma pean ütlema. Küljetribüüni ma üldse ei jälginud, sestap ei näinud ka rõõska panevaid soome härrasid ega ropendavat florakat.

        Kommentaar


          Väike tähelepanek: turvad on vist näpunäiteid saanud, et ei hakatudki flare'i otsas hüppama ja ennast põlema panema. Edusammud.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Selle asemel, et politseiriigilikult püro eest rumalaid trahve teha, võiks parem mängudel korralikult luua loogika "fännisektoris sõim ja raev + püro on ok" ja mujal las olla "tennisepublik".
            Paneks like sellele. Sõimamisega on ainult see, et niisama ei sõima, vaid siis kui vaja (kohtunik või mõni mängija nõuavad fännide karistust).

            Kommentaar


              http://www.fcflora.ee/index.php?lang...n_id=7&id=3318

              Hea töö, Flora, ja veel rohkem analüüsi! Ei tea, kas klubi presidendil oleks vahel sobiv klubi kodulehele arvamusavaldusi kirjutada, aga senimaani on EMi parimad kahtlemata Pohlaku arvamuslood Delfile.

              Kommentaar


                lisaks pohlakule on veel 1 silma jäänud kelle juttu kannatab täitsa kuulata - Norbert Hurt.

                igasugused kalkunid, zelinskid ja "james may" kaljupeerud võiks küll kuidagi ennast jalgpalli kommenteerimisest võimalikult kaugele sokutada...
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Tõelised Flora fännid)))


                  Kommentaar


                    Kas teil, FC Flora, fänne ka on?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Kas teil, FC Flora, fänne ka on?
                      Loodetavasti sul täna väga suurt pohmelli pole.

                      Kommentaar


                        Flora võiks Pohlakult luba/raha küsida ja ühe tõelise ründaja meeskonda tuua. Nii kaua edasi ei purjeta..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas spekter Vaata postitust
                          Flora võiks Pohlakult luba/raha küsida ja ühe tõelise ründaja meeskonda tuua. Nii kaua edasi ei purjeta..
                          Kerzakovi peaks nüüd odavalt kätte saama
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Loodetavasti sul täna väga suurt pohmelli pole.
                            Miks sa nii ütled? Lihtsalt eile Tammeka mängul ei kuulnud ma mitte ühtegi inimest hõiskamast peale väravaid. Mõttekoht
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Miks sa nii ütled? Lihtsalt eile Tammeka mängul ei kuulnud ma mitte ühtegi inimest hõiskamast peale väravaid. Mõttekoht
                              See kui mingi üksik mäng võõrsil fänne kohal pole ei tähenda, et fänne pole. See hooaeg kaks mängu sellised ainult olnud...üks neist nüüd Tartus ja teine oli tööpäeval Kuressaares mäng. Vaadates publiku hulkasid siis üleüldse praktiliselt polnud publikut see voor kusagil. Põhjus: Rabarock. Ise pidin õppima ja ei saanud nii pikka pausi õppimisse teha. Alati ei saa lihtsalt minna võõrsile mängule. Kui mul on teine mäng alles mis vahele on pidanud jääma siis türa see EI TÄHENDA, ET MA FÄNN POLE!!!!! Kus te raisad olete kui Tallinnas mäng on????? Provints raisk.

                              Kui sa sellise küsimuse esitad siis ma esitan samuti küsimuse ja vihjan "mõttekoht": Kas Tammekal üldse fänne on või fännab Tammekat ainult täis tegelane kes kõiki Eesti ML klubisid käib fännamas (kuna fännab kõiki ML klubisid siis järelikult satub ka Tammeka mängudele)?

                              Kommentaar


                                Ei mina pole fänn, olen jalkahuviline, kes satub vahest mängule Ja kuna sinu nimetatut fänni ei tunne isiklikult, siis ei oska vastust anda. aga noh, selged pildid.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X