320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
    videopilti vaadates oli kohal ka 6 Flora fänni .
    Eestist ei näinud kedagi kohal olaveta telepildi põhjal kuigi peaks...aga jah need keda kaadris näidati neist vähemalt üks oli eestlane (Flora fänn kes kolis Šveitsi elama tükk aega tagasi) ja 3 šveitslased...kahte ei tea.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Eestist ei näinud kedagi kohal olaveta telepildi põhjal kuigi peaks...aga jah need keda kaadris näidati neist vähemalt üks oli eestlane (Flora fänn kes kolis Šveitsi elama tükk aega tagasi) ja 3 šveitslased...kahte ei tea.
      Kes Eestist kaasa elama läksid?
      Watch out! We got a Badass over here.

      Kommentaar


        Kaks eestlast( üks tibi ja mingi kutt) pidid veel olema mõlemad elavad ja töötavad seal , rääkisin just Markoga telefoni teel. Marko neid ei tunne aga pidi vaheajal minema jtttu rääkima . No ja Bambi ja Markus need meie kodustatud shweitsi juustud olid kah minu kingitud Flora sallidega seal kimaaritamas
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          No ja Bambi ja Markus need meie kodustatud shweitsi juustud olid kah minu kingitud Flora sallidega seal kimaaritamas
          Oleksid võinud siis juba soodukaga pasuna ka pähe määrida ju.

          Kommentaar


            Vaatan-kuulan seda va striimi ja ei saa aru, mida krdit nad seal laulu jorutavad, mingeid lippe lehvitavad, vahetpidamata plaksutavad ning trummimürtsuga pealtvaatajaid ja lastega peresid häirivad?

            Ei saa seal vait olla, korralikult nagu igati ontlikule jalgpallitoetajale kohane, klubisid toetada.

            Kus on pasunad....? Lõpuks panevad veel staadioni ka põlema, kultuuritud šveitslased nagu nad on.

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Vaatan-kuulan seda va striimi ja ei saa aru, mida krdit nad seal laulu jorutavad, mingeid lippe lehvitavad, vahetpidamata plaksutavad ning trummimürtsuga pealtvaatajaid ja lastega peresid häirivad?

              Ei saa seal vait olla, korralikult nagu igati ontlikule jalgpallitoetajale kohane, klubisid toetada.

              Kus on pasunad....? Lõpuks panevad veel staadioni ka põlema, kultuuritud šveitslased nagu nad on.
              Aga kus oli püro, koduõlu, samakas ja tropid turvamehd? Nii ei saa ju vutti mängida, masendav...
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kas peali Toomi on Floras asjalike noori väravavahte peale tulemas? Pedõki parim ikka vist on möödas
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Kas peali Toomi on Floras asjalike noori väravavahte peale tulemas? Pedõki parim ikka vist on möödas
                  Jep ta väravavahi kohta sitaks vana, peaks ära lõpetama varsti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Jep ta väravavahi kohta sitaks vana, peaks ära lõpetama varsti.
                    Ma loodan,et said ikka aru,ma ei pidanud silmas Pedõki vanust
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Ma loodan,et said ikka aru,ma ei pidanud silmas Pedõki vanust
                      Mida siis? et ta oli kunagi hea? ja nüüd need ajad möödas või?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Aga kus oli püro, koduõlu, samakas ja tropid turvamehd? Nii ei saa ju vutti mängida, masendav...


                        Antud juhtumil on sinu iroonia Kesa oma vastu sama punnitatud nagu peer surnu persest, Rein. Proovi veel.

                        Kommentaar


                          Minu arvates oli see päris hea.
                          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Antud juhtumil on sinu iroonia Kesa oma vastu sama punnitatud nagu peer surnu persest, Rein. Proovi veel.
                            No kuule, kui ühe inimese jaoks paistab muru mujal KOGU AEG palju rohelisem ja ta võtab vaevaks mingi lontruse pihta, kes on ilmselt jalgpalli ja tennise segamini ajanud, arooniaid tulistada, siis on täpselt õige koht talle endale meelde tuletada, kui must-valge ta maailmapilt on.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Aga kus oli püro, koduõlu, samakas ja tropid turvamehd? Nii ei saa ju vutti mängida, masendav...
                              See on ikka päris hästi öeldud.
                              jee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Vaatan-kuulan seda va striimi ja ei saa aru, mida krdit nad seal laulu jorutavad, mingeid lippe lehvitavad, vahetpidamata plaksutavad ning trummimürtsuga pealtvaatajaid ja lastega peresid häirivad?

                                Ei saa seal vait olla, korralikult nagu igati ontlikule jalgpallitoetajale kohane, klubisid toetada.

                                Kus on pasunad....? Lõpuks panevad veel staadioni ka põlema, kultuuritud šveitslased nagu nad on.
                                Kas sul kunagi mängu kohta ka midagi öelda on?
                                Või vaatad sa tõesti ainult seda, mis tribüünil toimub?
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X