320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samas jättis Tohver hetk enne selle kaheldava penalti andmist Levadiale heast kohast karistuslöögi andmata, kui Antonov maha tõmmati. Sellega sai ka hakkama Flora kaitseliini viimane mees, mis oleks pidanud punast kaarti tähendama vähemasti.

    Vägev mäng, isegi ainult viimased 25 minutit sellest, mida näha õnnestus.

    Kommentaar


      No kas ma olen ainuke, kes arvab, et hetk varem toimunud olukord küll mitte mingit moodi viga polnud? Õlg-õla vastu võitlus on minu teada veel praegu lubatud. Ja ilmselt oleks Flora pigem võtnud selle karistuslöögi ning punase kaardi kui penalti viimastel sekunditel.

      Kommentaar


        Ilmselt sa pole ainuke, kuid oled sel juhul üks neist, kes situatsiooni korralikult ei näinud - olid ilsmelt vale nurga all, mina nägin seda sama joone pealt - levadia ründaja hakkas koos palliga eest minema, teine levadia mängija kõrval veel lisaks, mille peale flora kaitja läi lihtsalt jalgadesse. Lisan veel juurde, et vaatasin mängu neutraalse vaatajana.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Ütlen ausalt, ei mäleta, et oleksin kunagi üldse nii head (põnevat) mängu näinud, rääkimata siis Eestist või Meistriliigast. Sõna otseses mõttes avavilest lõpuvileni käis üks tõeline andmine ning väravaid oli igale maitsele. Morozovi penaltid olid muidugi kõik uskumatult head, oleks ju võinud arvata, et mees lõpus suure surve all murdub, kuid kutt suutis end kolmandat korda kokku võtta ning raudsete närvidega palli püüdmatult võrku saata.

          Ise pole küll kordust veel näinud, kuid need, kes nägid, ütlesid, et pigem seal seda viga ei olnud. Mets ise ka raius kui rauda, et tema mängis kindlalt palli. Eks Tohvril ja abikohtunikul oligi suhteliselt raske sealt meestesumma seest midagi päevselgelt näha, mina kohtunikku tuleriidale tõmbama ei tormaks. Loodetavasti ei olnud see vaid eelnenud Peitre-Antonovi olukorra kompenseerimine.

          TL;DR: fantastiline mäng. Jalgpall on imeline.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Hm, vaatasin telekast lindistuse nüüd aegluubis kõik penaltikorrad mitu korda läbi, Jürgensonilt ja Baranovilt ilmselged isiklikud vead, aga lõpus Mets lõi palli, mitte meest ja selles Antonovi kukkumise olukorras enne lõppu on selgelt näha kuidas Peitre lööb esmalt palli eemale ja siis takerduvad mõlemate mängijate jalad korraks kokku ja mõlemad kukuvad.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Muuga ma olen nõus, aga kuidas kurat saab üldse arvata et viimane penalt oli 50/50?
              See ei olnud mitte mingit moodi penalt.Kordust vaadates ei jätnud teisitimõtlemiseks isegi mingit võimalust.
              Täielik kohtuniku bläkk.
              isegi kordust näinuna ei julgeks ma pead pakule panna et seal mets subbotini jalgu üldse EI puutunud.
              kohtunik aga vist peab otsustama ilma kordusteta.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                No sama hästi võite süüdistada Flora paremkaitsjat, kes enne viimase penaltiolukorra tekkimist palli äärel olles pikalt ette ei peksnud, vaid andis Beglarishvilile. Teda võib veelgi rohkem süüdistada, sest kaotas oma kasti lähistel palli suhteliselt lihtsalt vastasele, millest siis penaltiolukord lahti hargnes. Kes teleka ääres mängu vaatasid, võivad ilmselt öelda, et selleks hetkeks oli mänguaeg täis ja lõppkokkuvõttes tegid florakad enda elu ise väga keeruliseks.

                Muidu väga äge mäng, florakate sisukus 1-4 seisust alates üllatas väga meeldivalt.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar




                  Ideaalselt näha...Subbotin õhus juba põhimõtteliselt..uskumatu, Tohver. USKUMATU!
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    http://www.ohtuleht.ee/galerii/5374#16

                    Ideaalselt näha...Subbotin õhus juba põhimõtteliselt..uskumatu, Tohver. USKUMATU!
                    Päris õhust on puudu ainult see jalg, mis sirgelt vastu maad on?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kahju, et Tohver seda pilti ei vaadanud.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Päris õhust on puudu ainult see jalg, mis sirgelt vastu maad on?
                        Ütlesingi põhimõtteliselt. Hetk enne viskumist pildil.
                        FC Flora

                        Kommentaar




                          Head vaatamist!
                          Tohver, mine v*ttu!
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Pohlak kommenteeris Flora mängu? päris hea
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              "Mets lööb palli LIHTSALT minema ..." - kommentaatoriga saab ainult nõustuda
                              tegelikult on 3 pennalt ühte väravasse sellises mängus niigi skandaalne, isegi kui see viimane oleks põhjendatum olnud

                              Kommentaar


                                Oli publikut reaalselt ka üle kahe tuhande? Video seda just ei kinnita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X