320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ise sillamäel elanuna pean kohalike kaitseks ütlema, et debiilikuid on seal siiski sama palju, kui mujal eestis. ballack on suht debil näiteks.

    Kommentaar


      tak vot, vot tak.

      Kommentaar


        Aadu kus sa elanud oled? Ammu on juba vähjatiidul chihuahua jooksus.

        Kommentaar


          Noh, kärsad, millised on arvamused? Pigistame ikka hõbeda välja, mida Levadia meile lausa kandikul pakub?

          Mängida siis meil veel sel hooajal Sillamäega 1, Viljandiga 1, Tammekaga 1, Levadiaga 1, Kurega 1, Kaljuga 1, Kaleviga 1, Paidega 1 ja Transiga 2 mängu. 12 punkti sellest patsahkamist on kindlad (VIL, TAM, KUR, PAI)... Aga hooaega iseloomustava ebastabiilse mängu ja ründesuutmatuse valguses ülejäänud mängudest punktide hulka ennustada mina küll ei julgeks...

          Kommentaar


            Hõbeda saamine on nüüd meie kätes. Ega muidu polegi siin ju suurt vahet, kas teine või kolmas, aga Levadiaga on asi juba põhimõtteline.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Praegu joonistasin pirkade peale FLO ja LEV selle hooaja jäänud mängud maha.

              Tabelis punktivahe 3 hetkel. Jäänud mängudega võimalik Levadial teenida maksimaalselt 27, Floral 30 punkti - ehk siis kui mõlemad satsid esinevad maksimaalselt, oleks punktid tasa. Florale sellest ei piisa, see tähendab, et tuleb oma munad oma peos hoida, mängida maksimumi peal (sh alistada Kalju...) ja oodata Levadia vääratusi. Nende järelejäänud mänge vaadates ootaks kaotust Kaljule ja vähemalt üht üllatusviiki (näiteks Paidega). Sellisel juhul piisaks FLO-LEV mängu tulemuseks ka viigist ja ka Flora võiks ühe (aga ainult ühe) viigi lubada lisaks kellegi vastu.

              Oh jah. Aga numbrid ei mängi, mehed mängivad. Kuidas neil motiga on, ei tea. Kuidas ründajad oma tööd tegema panna, ka ei tea.

              Kas Zaka sai tavapärased kaks mängu bänni ka peale Viljandi roundhouse-kick intsidenti?

              Kommentaar


                Samade punktide puhul loetakse järgmiseks võitude arvu ja see Floral suurem kui Levadial.

                OK, hea küll, enne vaadatakse tühistamisega saadud kaotuste arvu, aga antud hetkel eeldame, et see mõlemal 0.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas billybob Vaata postitust
                  ise sillamäel elanuna pean kohalike kaitseks ütlema, et debiilikuid on seal siiski sama palju, kui mujal eestis. ballack on suht debil näiteks.
                  Ma kartsin palju hullemat...aga ainult "debil"...peab tähistama

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    esimest korda käite sillamäel mängu vaatamas või ongi iga mäng sissepääsud seal erinevas kohas?
                    Põhimõtteliselt 3 sissepääsu on...vähemalt ma olen kolmest erinevast kohast sisse läinud eri aegadel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Põhimõtteliselt 3 sissepääsu on...vähemalt ma olen kolmest erinevast kohast sisse läinud eri aegadel.
                      Respekt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                        Aga taotlesite/olete kordagi ajanud paberimajandust et saada see luba?
                        Sillamäe kodumängule? Never (nii minevikus, olevikus kui ka tulevikus). Nende korraldada mäng ja nende asi load sebida.

                        Luba niikuinii saanud ei oleks ega saa ka tulevikus kui oleks isegi üritanud. Seal ju Sillamäe Kalevi kui klubi vaikival heakskiidul mässud toimuvad Flora vastu.

                        PS Aru ma ei saa miks just siis kui meie püro teeme torgib pidevalt kõikide mune ja kui teised ilma loata teevad siis on täielik vaikus nagu poleks midagi olnudki või poolehoid? Nii mõnigi kes siin kommenteerib võiks kõigepealt peeglisse vaadata mis oma võsukesed teevad ja siis alles meie kohta midagi ütlema tulla. Nimesid nimetama ei hakka...peaks teadma küll mis toimub.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          pürojutt
                          Mehed... Hooaeg on lõpukolmandikus, Levadia tahab meile hõbedat kinkida - ja teil pole mitte millestki muust jahuda kui pürost?

                          Ja kui tõesti pole, siis teie, kes kohapeal seda mäsu tunnistasite - kas on oodata mingit trallallalaad Sillamäe toetajate poolt 15ndamal septembril meie kodutanumal ka?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            PS Aru ma ei saa miks just siis kui meie püro teeme torgib pidevalt kõikide mune ja kui teised ilma loata teevad siis on täielik vaikus nagu poleks midagi olnudki või poolehoid? Nii mõnigi kes siin kommenteerib võiks kõigepealt peeglisse vaadata mis oma võsukesed teevad ja siis alles meie kohta midagi ütlema tulla. Nimesid nimetama ei hakka...peaks teadma küll mis toimub.
                            Ema, anna padruneid.
                            Palju oli neid, kelle munad sügelesid peale viimast Sillamäe mängu? Keegi ei viitsi teiega enam jahuda, tehke parem midagi uut ja huvitavat.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Kas Zaka sai tavapärased kaks mängu bänni ka peale Viljandi roundhouse-kick intsidenti?
                              Ma eeldan, et see küsimus tuleb arutlusele selle nädala neljapäeval, sest eelmisel keelan-käsen-poon-lasen koosviibimisel sellest juttu polnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                PS Aru ma ei saa miks just siis kui meie

                                võiks kõigepealt peeglisse vaadata
                                ise küsin, ise vastan.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X