320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keskerakonna kõige vingem broiler

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    http://www.facebook.com/home.php?sk=...981854953&ap=1 kogume kamba kokku ja siis esitame palve.

    Kommentaar


      #32
      pets on uriinikunn ja kollase joa ordu liige

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        http://www.facebook.com/home.php?sk=...981854953&ap=1 kogume kamba kokku ja siis esitame palve.
        Kuna mul Facebooki kontot pole (tõiselt ka), siis ehk saab keegi asja lahti seletada?

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Kuna mul Facebooki kontot pole (tõiselt ka), siis ehk saab keegi asja lahti seletada?
          avatud grupp "Tahan Priit Kutseriga tina panna!". Kutsume rahva kokku ja sis kutsume härra õllekasse. Juba on liitunud Diana, mingid teised, Kutseri praeguse neidsõbra Siret Kotka endine (väidetavalt) poiss-sõber.

          Kommentaar


            #35
            Anna siis aeg ja koht siin teada (ei oma samuti lõustakaustiku kontot, tõsiselt ka). Tahaks ka Priit-poisiga mõne kannu teha. Hea oleks lasteaedade eelarvest eraldatud raha eest, aga kui väga vaja, siis võin enda rahakoti samuti kaasa võtta, hea kombe kohaselt muidugi kolmandik sulas.

            Kommentaar


              #36
              Liitusin. Laenates Triumph The Insult Comi Dog-ilt 'ta on nagu mingi supertroll, ehitatud erinevate trollide kõige trollimatest elementidest'. Tundub, et nüüd hakkab midagi kohale jõudma ja on koristamise aeg. Ehk on keegi piisavalt agar, et teha kodukast screenshote enne kui hea materjal ära kaob.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #37
                Kui minek on, siis ma oleks Dannari või Jasperi + üks

                Kommentaar


                  #38
                  http://www.delfi.ee/news/paevauudise...61914&l=fplead ega ei jää palju Kutserile alla see uudis.
                  Kommentaarides väidetakse et see polevat veel õige maja kah mida pildistatud, kuna ma ei ela Tallinnas siis ei tea täpsemalt kommenteerida.
                  www.netsoccer2.com

                  Kommentaar


                    #39
                    Tegelikult palju õnne tüübile, kuna temast sai juba enne õige poliitilise karjääri algust poliitiline laip.

                    Kommentaar


                      #40
                      Olgem ausad, Kutseri ainus võimalus poliitikas läbilöömiseks on olukord, kui Savisaar sureb ja väikese meigi saanud Kutser pannakse tema asemele ja on lootus, et keegi ei tee vahet. Ma usun, et Kutser käib juba praegu seniilsete pensionäridega kohtumas, kes kõik õhkavad "Savisaar on 60, aga ikka nii nooruslik".

                      Kommentaar


                        #41
                        Ma saan kommuunist spämmi, kuigi olen enda arust märkinud mollikaustikule, et minu meiliaadressi mitte kellelegi näidata. KKuidas ma saan selle jama kinni panna?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #42
                          Ma ei tea, kuna mina seadetest seda muuta kuidagi ei saa.

                          Kommentaar


                            #43
                            mmm, suckerberg ja müstilised sätted-turvalisus.
                            Aga, mis sellesse Kutsarisse puutub, siis tuleb Savisaar vol kaks. Ehk, ei juhti mitte sittagi (mäletate veel Jakunini värki enne jõule. Päris mahakäind teema oli viimased kuu aega). Vene valija Lasnamäel ei tea sellest twitterist huiatki ning nii istub kodanik Kutsar linnavalitsuses kuni Keskerakond Tallinnas võimul on.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              mmm, suckerberg ja müstilised sätted-turvalisus.
                              Aga, mis sellesse Kutsarisse puutub, siis tuleb Savisaar vol kaks. Ehk, ei juhti mitte sittagi (mäletate veel Jakunini värki enne jõule. Päris mahakäind teema oli viimased kuu aega). Vene valija Lasnamäel ei tea sellest twitterist huiatki ning nii istub kodanik Kutsar linnavalitsuses kuni Keskerakond Tallinnas võimul on.
                              Ma ei usu, kuna keskerakond ei tohiks enam päris Savisaare isikuga võrduda ja ilmselt hakkab seal terve mõistusega inimesi natuke asjale viltu vaatama. Kasvõi Taavi Aas on ju tegelikult üsnagi tore inimene.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ei tea, kuna mina seadetest seda muuta kuidagi ei saa.
                                Aga sulle tuleb ka meilile spämmi?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X