320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karinam Vaata postitust
    [ATTACH=CONFIG]4075[/ATTACH]

    Las see jääda esialgseks pildiks! Tule mängule ja vaata üle!
    Ma kindlasti tulen, ja kui vihma sajab, siis testime katust
    Ei saanud pilti teha, ma ise mängisin seal SEM'i turniir, sest kunstmuru meeldis palju.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Kas tõesti esimene katus Meistriliigas? Väga vahva! Infonet teeb õiget asja!
      YNWA

      Kommentaar


        Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
        Kas tõesti esimene katus Meistriliigas? Väga vahva! Infonet teeb õiget asja!
        Vaevalt selle katuse Infonet tegi, pigem ikkagi linn, aga see ei vähenda loomulikult asja väärtust ja vajalikkust.

        Kommentaar


          Ikkagi spetsiaalselt ehitatud varjualune.

          Minu arust täpselt sellised elementaarsed asjad ongi puudu "staadionitelt". Näiteks Sportlandilt, kus puhub tuul näkku ja lumi kukub pähe. Mina, kui pealtvaataja, olen väga õnnelik sellise asja üle ja kindlasti lähen Infoneti mängu vaatama ka siis, kui vihma sajab. Sportlandile, ma natukenegi halvema ilmaga ei läheks.
          YNWA

          Kommentaar


            Algselt postitas dobermann Vaata postitust
            Vaevalt selle katuse Infonet tegi, pigem ikkagi linn, aga see ei vähenda loomulikult asja väärtust ja vajalikkust.
            Katus ja sealjuures ka tribüünid on ehitatud Infoneti poolt!

            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
            Pilte, pilte pilte?
            Lisan siis uuema pildi ka! 10424237_908554699209484_8922928450552464273_n.jpg

            Kommentaar


              pange seljatagune ka kinni - hoiab tuult ja vett kinni
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                Ikkagi spetsiaalselt ehitatud varjualune.

                Minu arust täpselt sellised elementaarsed asjad ongi puudu "staadionitelt". Näiteks Sportlandilt, kus puhub tuul näkku ja lumi kukub pähe. Mina, kui pealtvaataja, olen väga õnnelik sellise asja üle ja kindlasti lähen Infoneti mängu vaatama ka siis, kui vihma sajab. Sportlandile, ma natukenegi halvema ilmaga ei läheks.
                Et kui sportlandile katus tuleb siis tuul enam näkku ei puhu?
                Lumi kukub pähe on ka muidugi lahe lause
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas karinam Vaata postitust
                  Katus ja sealjuures ka tribüünid on ehitatud Infoneti poolt!
                  Sellisel juhul klubile 5+

                  Kommentaar


                    Seda on katuseks ikka palju nimetada. Pigem on tegu päiksevarjuga, mis esimese suurema tormi korral hädaohtu võib sattuda.
                    Parem kui mittemidagi siiski jah.

                    Kommentaar


                      Kallid jalgpallihuvilised!

                      Ootan teid juba homme Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadionil (Punane 45) kell 16:30. Ja seda päris mitmel põhjusel: (1) tegemist on ametliku avamänguga, (2) mäng Nõmme Kalju vastu saab kindlasti olema väga põnev, (3) mõtlesime teie jaoks välja nii mõndagi huvitavat ning hoolitsesime ka selle eest, et teil oleks võimalikult mugav! Soovite vahepeal näksida või janu kustutada? Leiate sissepääsu juurest telgi, kus müüakse nii toidu- kui ka joogipoolist. Tahate tulla lastega, aga ei ole kindel, et nad soovivad terve aja tribüünil istuda? Pole muret! Selleks on sissepääsu juures eraldi ala, kus nad saavad näiteks jalgpalli mängida! Oleme arvestanud ka sellega, et ilm võib kiskuda vihmaseks! Nimelt ehitasime tribüünidele sirmi! Lisaks lahutab teie meelt freestyle-jalgpallur Henri Liiver ning saate osa võtta poolajamängust (viime läbi penaltilöömise võistluse). Samuti annab fännklubi üle diplomi Infoneti mängijale Deniss Malovile. Nimelt valis fännklubi hääletuse teel ta aprillikuu parimaks mängijaks.
                      Nagu sai juba öeldud: tegu saab olema väga põneva ning olulise mänguga, mida näitab otseülekandes ka ETV! Seega tulge kohale ja saage sellest kõigest osa!
                      Kindlasti tasub ka mainida, et see saab olema esimeseks mänguks, mil meeskond kannab oma helesinist mänguvormi, millel on kujutatud «You and me» lastefondi logo. Mängu tulevad külastama ka eelmainitud lastefondi kuuluvad Lasnamäe Lastekeskuse kasvandikud. Antud kohtumise kogu piletitulu läheb seejuures aga Lasnamäe Lastekeskuse vajaduste katmiseks.

                      PS. Parkida saate kergejõustikuhalli parklasse, kuid sissepääs staadionile saab seejuures olema Punase tänava poolt.

                      Kommentaar


                        kellega mängite muidu?
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          kellega mängite muidu?
                          Nõmme Kaljuga

                          Kommentaar


                            Mõelge midagi välja seoses helitehnikaga. Eelmisl mängul Pärnuga polnud tribüünile mitte midagi kuulda.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Mõelge midagi välja seoses helitehnikaga. Eelmisl mängul Pärnuga polnud tribüünile mitte midagi kuulda.
                              ok, proovime täna.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X