320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Loogiline oleks siis Volodini liigutamine keskväljale ?
    Minu teada lähipäevil liitumas Infonetiga veel 1 keskpoolik - seega konkurents saab tihe olema antud positsioonil.
    Samas pole Infonetil ründajaid üldse.... Kas tõesti loodeti,et Manucho ja Ivanov naasevad suvel - tglt oli selline naljaga pooleks jutt et müüme ära - nagu nii ei kõlba ja saadetakse esimesel võimalusel tagasi

    Kommentaar


      Infonetiga liitus ka Sergey Tumasyan!

      Kommentaar



        Ründajaist põhimõtteliselt klubi huvitatud ei ole?

        Kommentaar


          Ma ei tea, aga... Noh... Äkki oleks ilusam ikka eestikeelsele uudisele linkida, Karina? Noh, et teete kodulehele ISE uudise ja siis viitate sellele või... Ma ka ei tea. Et nagu Eesti kõrgliiga klubi ja... Või noh... Ma ei tea. Võib-olla see on normaalne. On või?

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Ma ei tea, aga... Noh... Äkki oleks ilusam ikka eestikeelsele uudisele linkida, Karina? Noh, et teete kodulehele ISE uudise ja siis viitate sellele või... Ma ka ei tea. Et nagu Eesti kõrgliiga klubi ja... Või noh... Ma ei tea. Võib-olla see on normaalne. On või?
            Vabandan, kui venekeelne uudis antud hetkel kohatuna tundus!
            Kodulehe uudis on veel valmimisjärgus, kuid uudist jagada soovisin teiega juba praegu!

            Kommentaar


              Enne laupäevast mängu võite pilgu peale visata värskele intervjuule Dmitrijeviga!

              Kommentaar


                Algselt postitas karinam Vaata postitust
                Vabandan, kui venekeelne uudis antud hetkel kohatuna tundus!
                Kodulehe uudis on veel valmimisjärgus, kuid uudist jagada soovisin teiega juba praegu!
                Einoh, mis kohatu või... Ühelt poolt on mul hea meel, et see kahel toolil istuda üritamine ära lõpetati ("Me ei ole vene klubi!") ning tõele näkku vaadati; ja ka selle pärast, et Lasnamäele koliti - publik on teid ju nüüd üles leidnud ja see on absoluutselt super. Tuleks nad nüüd varsti teiega ka võõrsilmängudele kaasa, oleks juba täitsa ponks. Teiselt poolt, jah, Soccerneti foorumisse venekeelsete uudiste postitamine pole kah nigu päris see. Aga edu teile igal juhul!

                Kommentaar


                  Aga mulle meeldis hoopis see, et Infoneti mängule sai oma söögi ja joogiga sisse jalutada. Kellel oli lahjemat, kellel kangemat. Väga vahva.

                  Vahva oli ka letis müüdav Krušovice. Väike vaheldus a le coq premiumile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Aga mulle meeldis hoopis see, et Infoneti mängule sai oma söögi ja joogiga sisse jalutada. Kellel oli lahjemat, kellel kangemat. Väga vahva.

                    Vahva oli ka letis müüdav Krušovice. Väike vaheldus a le coq premiumile.
                    Minul oli lihtsalt nii, et küsisin täispiletit aga müüja arvas, et sobib mulle sooduspilet ka, et mis ma sellest täishinnast maksan. Eks see oma pikniku lahti löömne kergelt Ajaxi mänge meenutab.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Minul oli lihtsalt nii, et küsisin täispiletit aga müüja arvas, et sobib mulle sooduspilet ka, et mis ma sellest täishinnast maksan. Eks see oma pikniku lahti löömne kergelt Ajaxi mänge meenutab.
                      Kevadel käisin vaatamas Hiiul Kalju ja Infoneti duublite mänge ning seal oli üks vene perekond tulnud terve piknikukorviga kohale. Võtsid välja võikud ja mahla lastele, seejärel purk hapukurgiga ning kõige lõpuks viinapitsid ja pudeli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Kevadel käisin vaatamas Hiiul Kalju ja Infoneti duublite mänge ning seal oli üks vene perekond tulnud terve piknikukorviga kohale. Võtsid välja võikud ja mahla lastele, seejärel purk hapukurgiga ning kõige lõpuks viinapitsid ja pudeli.
                        See on tavanähtus Sõles Dünni mängudel. Olen mitmel mängul käind ja täitsa tore vaheldus tennisepublikule

                        Kommentaar


                          Infonet võtab asja tõsiselt ning täiendab teiseks pooleks korralikult. Lipini otsusest on kahju, et Levadiasse jooksis ning nüüd hüljati ning Transi saadeti. usu veel meistri mesijuttu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas willane Vaata postitust
                            Infonet võtab asja tõsiselt ning täiendab teiseks pooleks korralikult. Lipini otsusest on kahju, et Levadiasse jooksis ning nüüd hüljati ning Transi saadeti. usu veel meistri mesijuttu
                            See oli ikka klubi juhtkonna otsus, et Infonet talle lepingut ei pakkunud. Juba sügisest saati ei olnud klubi Lipiniga rahul, seega üpris loogiline otsus - ka mees ise tahtis talvel välismaale minna - käis Soomes ja Saksamaal testimistel, kuid lepingut mõistagi ei teeninud. Maksimil individualism on selgelt ülekaalus - pole tiimimängija üldse.
                            Kui sai selgeks, et välismaaklubid teda ei taha treenis ta Kaljuga. Juba siis pakuti talle üleminek Narvasse - oma poiss ju ehk Narvast pärit, ka naine tal Narva päritoluga. Kuid mees otsustas jääda Tallinnas ning ausalt tema finantsnõudmised olid päris suured, lisaks Trans pidanuks ülemineku õnnestumisel maksma Infonetile kompensatsiooni. Need asjaolud kokku võttes olid suurimateks takistusteks - ja mees läks Levadiasse.....

                            Infoneti täiendustest ei oska midagi kosta - mulle isiklikult ei tundu, et poolkaitse meeskonnal olevat nõrk... Pigem peamine nõrkus on ründeliinis, aga sinna kedagi ei ostetud. Veel mitte, ehk õnnestub veel kedagi hankida....

                            Kommentaar


                              Oskab keegi öelda, miks Brōlin Maarduga liitunud on? Sai ju vahepeal juba põhitiimi pingiotsalegi.

                              Kommentaar


                                Kui kohtunike teema kõrvale jätta, siis oli väga vägev jalgpallimäng. Kozlovsi väravat hindaks senimaani hooaja ilusaimaks. Mulle endale sellised kohvile tõmbamised meeldivad enamgi kui ilusad kauglöögid, aga eks muidugi Levadia punktide kaotus pakkus ekstra emotsiooni ka. Infonet oli 2. p.a. ikka väga tubli, kahju muidugi et 3 punkti ära ei suudetud hoida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X