320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Statistika foorumi kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Statistika foorumi kohta

    Nii poisid ja tüdrukud. Idee järgmine...

    Mul on arvutis igati vinge analüüsitarkvara (QlikView) ja tekkis mõte sellega foorumi kohta igast huvitavad informatsiooni kätte saada.

    Näiteks:

    1. Kuidas on Estoni 16k postitust jaotatud teemade vahel? Kuidas on estoni postitused jagunenud aastate/kuude vahel?

    2. Kui palju erinevaid kasutajaid on viimase kuu aja jooksul postitanud?

    3. Millise kasutaja postitusi on kõige rohkem kustutatud?

    4. Kui palju kasutajaid kelle on alla 5 postituse

    5. Kui palju postitusi tehti keskmiselt päevas MM ajal ja kui palju postitatakse harilikult?

    jne..mis kõik vaid pähe tuleb. See peaks välja nägema nii, et teie mõtlete huvitava küsimuse ja ma katsun anda vastuse.


    Konks on selles, et kogu selle pulli tegemiseks on mul tarvis õigusi foorumi andmebaasi lugeda ja seega on vaja foorumi bossid pehmeks rääkida. Mazziga rääkisin ja temaga on cool. Probleem on selles, et tehniliste asjadega tegeleb hoopis wiiner.

    Seega kui küsitluses piisavalt palju hääli tuleb, siis ehk saab ideest asja ka. Seega andke aga kuuma.
    90
    Jah, teeme ära!
    90,00%
    81
    Ei, pole vaja
    10,00%
    9

    #2
    Selle pulliga saad sa lugeda ka modede ja FC Soccerneti foorumit?

    See süsteem paneb juba näkku - estonil on ligi 15k.

    (hääl antud)
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      muuta mu hääl ümber, aitähh.

      Kommentaar


        #4
        Jasper,

        Jah siin on detailid mida peaksin wiineriga rääkima. Mingid privaatsusküsimused ja värki. Muidugi saab teha kokkuleppe, et ma avaldan statistika ainult selliste asjade kohta, mida saaks teoorias käsitsi surfides ka kätte. Aga need on detailid mis kuuluvad hiljem täpsustamisele, juhul kui asjaks läheb.

        Kommentaar


          #5
          Kui palju ema nalju on tehtud

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Jasper,

            Jah siin on detailid mida peaksin wiineriga rääkima. Mingid privaatsusküsimused ja värki. Muidugi saab teha kokkuleppe, et ma avaldan statistika ainult selliste asjade kohta, mida saaks teoorias käsitsi surfides ka kätte. Aga need on detailid mis kuuluvad hiljem täpsustamisele, juhul kui asjaks läheb.
            Aight. Mis seisus läbukunnide tabel on muidu?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #7
              uuendus keeras perse skripti

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                Kui palju suema nalju on tehtud
                parandasin

                Kommentaar


                  #9
                  Tänan häälte eest.

                  Võite juba siia huvitavaid küsimusi postitada, kui kellelgi midagi vinget pähe kargab.

                  Kommentaar


                    #10
                    Miks sul seda kõike vaja on?
                    Saad öösel rahulikumalt magada?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma tahaks näha üldist posts-per-day(week/month) graafikut läbi ajaloo.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Ma tahaks näha üldist posts-per-day(week/month) graafikut läbi ajaloo.
                        Sooviks sama statistikat enda kohta teada.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          noh, kõigi varikad ka hääletama ja teeme 50 häält ära!

                          Siis pöördume ametliku palvega wiineri poole ja pidu võib alata.


                          EDIT:

                          Endal kargas just pähe paar huvitavat küsimust:
                          1. Kuidas jagunevad "Rõveda Pohmelli" ja "Täis peaga postitamise teema" postid nädalapäevade kaupa? Kas nädalavahetustel on see teema kordades kuumem?

                          2. Kuidas on kasvanud teemade arv läbi aegade? Eeldaks, et alguses oli kiire kasv ja siis said niiöelda eluks vajalikud teemad tehtud ja kasv peatus...
                          Last edited by cannuman; 17.01.11, 14:24. Põhjus: Ei hakka uut posti tegema

                          Kommentaar


                            #14
                            Mind huivtab Manu , Arsenali jne. meeskondade fännide postide hulk VÕIDU ajal ja KAOTUSTE ajal. See programm peaks tõelised fännid ja glooryhunterid ka ära eraldama. Väga huvitav number peaks kuskilt kooruma. Ja huvitab palju muudki
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #15
                              noh, labu kohta on ikka vaja statsi saada, seega minu haal laheb kindlasti kohe sellele ideele.

                              Lugupidamisega,

                              Igavesti Cannu varikas

                              Kommentaar

                              Working...
                              X