320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragbi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Jube raske võit All-Blackidele. Alles 60'dal minutil suudeti see õnnetu try kohale toimetada. Nii palju rumalaid sööte ja palli kaotuseid ei ole just palju lubav edasiseks. Loodan et peatreener seda suudab parandada ja motiveerib mehi nii kuis peab.
    Täna tehti ka MM'ide publikurekord. 89.000 pealtvaatajat!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      #77
      Kahjuks viibisin vahepeal maailmast äralõigatuna kuskil Ida-Virumaa metsade vahel aga eile suutsin vahelduva eduga All Blackside ja Pumade vahelise kohtumise ära vaadata (esimene poolaeg jäi siiski enamuses nägemata kuna Dortmundi mäng oli samal ajal ). Mängus 2 kollast, 1 McCaw'e ja teine Konrad Smithile, palju handling erroreid ja väga distsiplineeritud kaitsega vastane tegid mängu pinevamaks kui tarvis. Lõpuks muidugi pumad väsisid ja hakkas vigu sisse tulema, mis andis all blackisdele ka võidu aga saamata jäi boonus punkt ja täit rahulolu nagu ka inglased avamängus ei tohiks olla. Lisaks torkas silma puumade ülihea ruck, seda ei näe igapäev, et all blacksidel on pidevaid raskusi vastaste rucki ära surumisega.

      Kuradima kahju on, et Jaapanlaste triumf nägemata jäi. Jaapani kapteni Leitch'i mängu olen ma päris palju näinud kuna mees mängib Chiefsides klubi ragbit ja läbi terve hooaja oli ta stabiilselt üks parimaid mehi platsil. Bokside treener ilmselt katkub siiani juukseid peast. Jaapanile oli see kogu RWC ajaloo jooksul teine võit üldse.

      Jaapan - LAV highlightsid:

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        #78
        Japsid said shotlaste kaest korraliku kolaka kahjuks, eks see uhekordne ime oli, et LAV'le kott pahe tommati. Austraalia ei olnud ka veenev Fiji vastu ja kahjuks boonus punkti ka ei saadud. Mangud Inglismaa ja Wales'i vastu saavad olema vaga tahtsad

        Kommentaar


          #79
          Jaapan oli eile ilmselgelt väsinud. Esimene poolaeg oldi päris hästi mängus aga Šotimaa paar kontrat murdsid meeskonna lõplikult. Tore oli vaadata Jaapani try üritust, kus üle try joonel oleva rucki üritas palliga mees hüpata aga kahjuks jõudsid kaitses väga distsiplineeritud mängu näidanud šotlased siiski katse nurjata.

          Wallabiede mäng oli minu arvtes piisavalt veenev, Fidžil erilist võimalust ma ei näinud aga nagu MM'i avamängus näha sai, siis ega nad päris papist poisid ei ole. Puudu on neil selgelt korralik fullback, kes ka lahendaks standardolukordi. Nandolo on küll tore mees aga tema goal kicke on päris naljaks vaadata Edasi saab A alagrupis päris põnev olema.

          Vaatasin ka Rumeenia ja Prantsusmaa mängu. Prantsusmaa võttis favoriidina oma aga pigem ei olnud minuarust nemad väga veenvad. Teisel poolajal oli Rumeenia veel täita pildil. Antud mängus oli vägeva kaitsetöö näide kui Le Roux suutis try ära hoida.


          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            Jaapan oli eile ilmselgelt väsinud. Esimene poolaeg oldi päris hästi mängus aga Šotimaa paar kontrat murdsid meeskonna lõplikult. Tore oli vaadata Jaapani try üritust, kus üle try joonel oleva rucki üritas palliga mees hüpata aga kahjuks jõudsid kaitses väga distsiplineeritud mängu näidanud šotlased siiski katse nurjata.

            Wallabiede mäng oli minu arvtes piisavalt veenev, Fidžil erilist võimalust ma ei näinud aga nagu MM'i avamängus näha sai, siis ega nad päris papist poisid ei ole. Puudu on neil selgelt korralik fullback, kes ka lahendaks standardolukordi. Nandolo on küll tore mees aga tema goal kicke on päris naljaks vaadata Edasi saab A alagrupis päris põnev olema.

            Vaatasin ka Rumeenia ja Prantsusmaa mängu. Prantsusmaa võttis favoriidina oma aga pigem ei olnud minuarust nemad väga veenvad. Teisel poolajal oli Rumeenia veel täita pildil. Antud mängus oli vägeva kaitsetöö näide kui Le Roux suutis try ära hoida.

            Parim try denying tackle so far minu arvates: https://www.youtube.com/watch?v=S3fazFJx42U

            Kommentaar


              #81
              Täna paneb AllBlacks välja oma B meeskonna. Vastane pole nii raske ja saavad ka uued tegijad oma oskuseid näidata Namiibia vastu. Saab näha kas on sündinud uus täht Uus-Meremaal, Sonny Bill Williams!

              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Täna paneb AllBlacks välja oma B meeskonna. Vastane pole nii raske ja saavad ka uued tegijad oma oskuseid näidata Namiibia vastu. Saab näha kas on sündinud uus täht Uus-Meremaal, Sonny Bill Williams!

                Not sure if serious aga SBW on juba vana kala, alustas oma karjaari Rugby Leagues, 2010 tegi oma debuudi All Blacks'de eest ja nuudseks mangib Rugby unioni eest...

                Kommentaar


                  #83
                  SBW on pigem comback staar jah. Eilses mängus oli ka vist parim mees platsil. Tema offload kolmandale try'le oli päris muljetavaldav (highlightsides ca alates 4m34s).



                  Fun fact SBW vahepeal tegeles hoopis poksiga ja on olnud WBA raskekaalu poksi maailmameister.

                  Lisaks SBW heale mängule väärib kindlasti ka äramainimist teise Chiefside mehe nimi, kes oli eile All Blackside kapten, 23 aastane Sam Cane.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    #84
                    Eks ma mõtlesin ikka "staarmängija" staatusest. Tee sinna, kus asuvad mehed nagu McCaw, Carter, Roccosoco, Lomu, Umaga ja paljud teised Neo-Z staridest on pikk. Maailmas on ta suht tundmatu veel

                    Aga eilne mäng oli hea treening vahetusmeestele ja skoor oli All-Blackidele rahuldav. Kohe 6' minutil juba esimene try ja edasi läks mäng vaid nende taktikepi all. Järgmine mäng peaks tulema veidi raskem, aga kahtlemata nopitakse ka sealt võit Gruusia vastu.
                    Namiibia poole peaks kiitma nende kaptenit Burgerit. Võitles jubedalt iga palli pärast ja aitas kaasa oma meeskonnal see au-try kohale toimetada.

                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      #85
                      BTW. Ma olen teda isegi näinud oma silmaga mängimas, aga siis ta oli suht tundmatu Prantsusmaal ja kindlasti Umaga varjus
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Eks ma mõtlesin ikka "staarmängija" staatusest. Tee sinna, kus asuvad mehed nagu McCaw, Carter, Roccosoco, Lomu, Umaga ja paljud teised Neo-Z staridest on pikk. Maailmas on ta suht tundmatu veel

                        Aga eilne mäng oli hea treening vahetusmeestele ja skoor oli All-Blackidele rahuldav. Kohe 6' minutil juba esimene try ja edasi läks mäng vaid nende taktikepi all. Järgmine mäng peaks tulema veidi raskem, aga kahtlemata nopitakse ka sealt võit Gruusia vastu.
                        Namiibia poole peaks kiitma nende kaptenit Burgerit. Võitles jubedalt iga palli pärast ja aitas kaasa oma meeskonnal see au-try kohale toimetada.

                        Pigem utleks et ta on ehk pohja poolkeral "tundmatu", sest siin pool on ta ikka vaga suur staar just nimelt Rugby League mottes, 2013 parim League mangija etc

                        Kommentaar


                          #87
                          Jah, ma rohkem jälginud Prantsusmaa Top-14 mänge ja euroopa karikat. Testmatse olen viimasel ajal vähe leidnud aega üldse jälgida. Ja ega Eestis polegi kahjuks rägbi eriti tuntud spordiala. Kui veel Prantsusmaal olin, siis pea iga nädal sai käidud ka staadionitel vaatamas. Oma lemmik on alati olnud Touluse ja viimasel ajal ka Toulon.
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            #88
                            No staar on ta ka täitsa Unionis. Kuna jälgin Waikato Chiefse korralikult (kõik nende mängud Super 15's), siis seal ikka räägitakse temast keskmisest rohkem (osa tema mainset on kindlasti ka just see league -> poks -> union alade vahetamine).

                            Mis Burgerisse puutub, siis tema koha jäi meelde fun fact ITV kommentaatoritelt, et ta on viimase 6 aasta jooksul 9'l operatsioonil käinud

                            Täna siis pöidlad gruusiale pihku, kuigi raske saab olema.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              #89
                              Peale I pa. võib veel uskuda Gruusia imesse. 14-9 pole veel katastroofiline. Merab on karistuslöökidega grusiine toitnud ja neist ühe transformeeris lausa keskväljalt ära . Sellel poisil on selline jalalöök, et kui mängisime laupäeviti jalkat 5vs5, siis väravas ei tahtnud keegi olla kes tema vastu pidi mängima. Isegi sai paarkorda seda valu tunda

                              Edu Gruusiale!!!

                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                #90
                                Oioi see kollane kaart tegi mängu suht ära

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X