320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lille OSC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Matthiew Spiro mõtiskleb veidi Lille`i keskvälja teemal.

    Kommentaar


      #47
      Joe Cole aastaks laenule, milleks???

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Joe Cole aastaks laenule, milleks???
        Oota, mida????

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oota, mida????

          Liverpool midfielder Joe Cole joins French club Lille on loan for the remainder of the season, the Merseyside club confirm.

          Kommentaar


            #50
            No ma tõesti ei taha uskuda, et Lille on valmis selle mehe palganumbrit täies osas kinni maksma. Ilmselt oli ka Liverpooli poolt mõningane järeleandmine ja osa palganumbri enda kanda jätmine. Ma loodna vähemalt.

            Kommentaar


              #51
              Vinge ju noh. Inglismaa Messi nagi mõned irvhambad teda aasta tagasi kutsusid. Ennem muidugi tasub ametlik kinnitus ära oodata.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Vinge ju noh. Inglismaa Messi nagi mõned irvhambad teda aasta tagasi kutsusid. Ennem muidugi tasub ametlik kinnitus ära oodata.
                Irwhammas oli vist Lamps? Igatahes väga ootamatu liigutus.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Irwhammas oli vist Lamps?


                  'Messi can do some amazing things, but anything he can do Joe can do as well, if not better. I really fancy Joe for the player of the year award this season.'
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #54
                    Kuulge, eksperdid, kas üldse on varem kunagi arvestataval tasemel inglast Prantsusmaal mänginud? Ma ei mõtle selliseid pooletoobivendi, nagu siin paar aastat tagasi vist Saint Etienne's ääres kaitses.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kuulge, eksperdid, kas üldse on varem kunagi arvestataval tasemel inglast Prantsusmaal mänginud? Ma ei mõtle selliseid pooletoobivendi, nagu siin paar aastat tagasi vist Saint Etienne's ääres kaitses.
                      Vähe, aga 80ndate lõpus ja 90ndate alguses mõni leidus. Tuntuimad nimed Chrissy Waddle Marseille's ja Glenn Hoddle Monacos, Inglise koondise mütsi on peale nende Prantsusmaa klubides mängimise ajal pähe saanud veel ainult Trevor Steven (jälle Marseille) ja Mark Hateley (jälle Monaco). Aga omal ajal olid täitsa korralikul tasemel mängumehed kõik neli.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kuulge, eksperdid, kas üldse on varem kunagi arvestataval tasemel inglast Prantsusmaal mänginud? Ma ei mõtle selliseid pooletoobivendi, nagu siin paar aastat tagasi vist Saint Etienne's ääres kaitses.
                        Ray Wilkins näiteks mängis kaheksakümnendate lõpus PSG-s ja Chris Waddle Marseille's üheksakümnendate algul. Viimasena tuleb mulle inglastest meelde Tyrone Mears, kes küll jah päris sellesse kategooriasse ei sobi, kuid siiski PL-i mees.

                        Kommentaar


                          #57
                          Mearsi mõtlesingi, aga näe, Marseille oli hoopis.

                          Kommentaar


                            #58
                            Mears päris Marseille` põhikaitsja taset tõesti välja ei mänginud ,kuid ühe mäletamisväärse võiduvärava Ajaxi võrku lõi.

                            Aga Cole`i tulek liigale endale oleks kindlasti positiivne. Pealinlased juba meelitavad tuntuid nimesi ja mitmedki tuntud koondislased on samuti kodumaale pallima jäänud (Gourcuff, Lloris, Rémy jne)

                            Kommentaar


                              #59
                              Ireneusz või kuidas iganes see kirjutati Jelen on siis sõlminud lepingu. Kui mu mälu mind ei peta, siis tuli ta suve algul Auxerre'st niisama ära ja sai siis tasuta Lille'i liikmeks. Ehk päris hakkab looma.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ireneusz või kuidas iganes see kirjutati Jelen on siis sõlminud lepingu. Kui mu mälu mind ei peta, siis tuli ta suve algul Auxerre'st niisama ära ja sai siis tasuta Lille'i liikmeks. Ehk päris hakkab looma.
                                Pime kana pidi ka teri leidma Hea diil. Tasuta kvaliteetne mängija.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X