320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pooooom!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    pole nii kõva arvutimees. aga järgmine aasta...:P
    Supplies!

    Kommentaar


      #17
      krt ma jäin kaa juba uskuma ja hõõrusin käsi kokku ja olin õnnelik et selline klubi Poomi ära ostis aaaaga kui nägin järgmist reply-t olin väga kurb aga muidu vääääääga hea joke ja hoia sa alt järmine aasta

      Kommentaar


        #18
        Poom What

        kui pastitust nägin ei saanud kohe aru mis toimub??? aga kui lugesin ,et 1aprill no siis tõesti ei ole see tõsi aga ma ei usugi ,et Poom Derbyst lahkub isegi siis kui nad langevad
        Muidu hea joke

        Kommentaar


          #19
          [glow tcolor=, fcolor=, size=, strength=][/glow]ma ei tahaks Poomi kohta midagi halvasti öelda aga armsad kaaskannatajad vaatame asjale nii nagu ta on .väravavahi ost on ikkagi investeering ja pidevalt vigastuse käes olevat meest ei hakka keegi ostma.nii kurb kui see ka ei ole oleks Poom juba ammu Derbyst maha müüdud kui keegi oleks tahtnud vigastatud meest osta.
          aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

          Kommentaar


            #20
            Attention

            Destinationfootball kirjutas et Poom murdisliiga mangus jala ja ei saa jalgpalli MMil valjakule.

            Naed see on julm nali
            Mida tihedam rohi seda parem niita.

            H.Riipalu oma meestele ennem lahingut Sinimägedes tibladega.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale 'Pooooom!!'

              ehehee
              järgmine aasta, me ei tee sulle mitte nalja vaid saad lihtsalt peksa nii, et hakka parem end polsterdama, kutsuma kapid eesti fännid kohale ja läheb...
              ja nalja kui palju...
              aga kurat, ma juba uskusin
              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale 'Pooooom!!'

                Algselt tegi selle postituse Peku


                ehehee
                järgmine aasta, me ei tee sulle mitte nalja vaid saad lihtsalt peksa nii, et hakka parem end polsterdama, kutsuma kapid eesti fännid kohale ja läheb...
                ja nalja kui palju...
                aga kurat, ma juba uskusin
                Oh sind vaesekest, pole vist ammu arvuti taha saanud, see ju niiiii vana nali Aga noh, eks siis järgmine aasta näeb, mis saab
                Supplies!

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale 'Pooooom!!'

                  seff

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale 'Pooooom!!'

                    Täna siis on see päev kus Derby County juhtkond otsustab (ajakirjandus on see D-Day), kas müüa Poom Evertoni 3.5milli eest. See on 500 000 rohkem kui esialgne pakkumine. Panen panuse, et Everton muutub järgmine hooaeg fännide seas populaarsemaks ja tema käekäiku jälgitakse suurema huviga..You know what I mean

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale 'Pooooom!!'

                      Raudne laks!
                      .

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale 'Pooooom!!'

                        Algselt tegi selle postituse tembuu


                        Täna siis on see päev kus Derby County juhtkond otsustab (ajakirjandus on see D-Day), kas müüa Poom Evertoni 3.5milli eest. See on 500 000 rohkem kui esialgne pakkumine. Panen panuse, et Everton muutub järgmine hooaeg fännide seas populaarsemaks ja tema käekäiku jälgitakse suurema huviga..You know what I mean
                        Belive me I do know what you mean.Arvan, et kogu Eesti futboliidi haiged ootavad, et meie au ja uhkus väravavaht Mart klubi vahetaks.
                        Algselt postitas tank
                        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale 'Pooooom!!'

                          Olete kõik nii kindlad,et Mart-poiss ise lahkuda tahab?
                          Ma arvan,et ehk tahab,kuid nii kindel ma ka pole.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale 'Pooooom!!'

                            Mart -poiss läheks kindlasti, rääkisin Mardiga Saaremaal ja jutu järgi on tal soov minna ,kuigi otse seda välja ei ütle . Pean lugu tema lojaalsusest vanale klubile.
                            Kuid minu teada tegi Everton juba uue 4.mlj naelase( 97,5 mlj.eeki) pakkumise.
                            Loodame ,et oinastel natukenegi mõistust on ,et pakkumine vastu võtta.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale 'Pooooom!!'

                              Arvamused lehtedes ja veebis langevad suht-koht pooleks. £4m võib just see piir olla, millega DCFC nõustub, kuid samas hindavad klubi juhtkond ja peatreener teda kõrgemalt. Mõned lingid: ramzone ja Guardian
                              Samuti visake pilk peale Derby fännide message boardile . Poom on viimastes threadides vägagi esindatud. Osad Evertoni fännid väidavad, et Poom vormistatakse järgneva 24 h jooksul klubi mängijaks. Ühe venna väitel pidada pressikas homme kell 11.00. inglise aja järgi toimuma. Load of bollocks minu arvates. Kuigi spekulatsioonid on väljunud juba ammu traditsiooniliste kõlakate raamidest.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale 'Pooooom!!'

                                Mehed-Naised, tundub, et vist tõesti on miskit suurt Eesti Jalgpalli jaoks toimumas, tundub, et juttudel on isegi mingi tõepõhi all, kõik peaks siis nüüd Oinaste juhatusest sõltuma! mhhh...Ei suuda homset hommikut ära oodata...
                                Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X