320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännipäevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Fännipäevik\'

    panen ma vaga mooda kui pakun, et see ongi meie fanluse olemus? kurb. kull ei tahaks kuidagi et jalgpallimaailm meist arvaks nagu mingeid laaberdajaid. on siis toesti vaja omale venelaste ja inglaste (sorri kui nuud siin inglise jalgpallifanne solvan kuidagi, aga on teada tosiasi, et kui inglastel mang voorsil, siis on vahemalt topeltturvamehi vaja) mainet? ise soimame siin soomlasi ja mis ise teeme? nii et vaadake omale nakku ja moelge, kellena me tahame paista maailmale. edu!
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Fännipäevik\'

      Samamoodi on siin käidud.rahvast on palju siis on idioote igas rahvuses.Meid oli tuhatkond soomes,paljud meist räuskasid ja roojasid,kaklesid või endal pea lõhki kukkusid(1 tore sell kukkus 200 meetrit enne staadionit omal pea lõhki)? Selliseid oli ju käputäis.Täpselt samasuguseid kes alkoholi ei tohiks juua oli ka hollandlaste,šotlaste,iirlaste jt. hulgas
      Et keegi väidab,et see fännipäevik võib mõnele noorele halba eeskuju anda siis kas putkadest alkoholi ära korjamine ja müügikeeld alates 23.00-st on rahva vähem jooma pannud?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Fännipäevik\'

        Põhimõtteliselt nõus nendega kes virisevad.
        Aga, tegelikult ju lahe lugemine. Ausalt öeldes ei kannataks teksti sisu karvavõrdki kui võtta välja viited \"limonaadile\" ja \"siirupile\". Ja sellised teemaarendused nagu \"Ilmselt limonaadi mõjul kostus rivis oodates siit-sealt ka esimesi hüüdlauseid\"...
        Igaüks oskab joomise kohta ise ridade vahelt lugeda või saab tekstis seda ümber nurga öelda, stiilis \"keelekarastust pakkuv asutis polnud veel avatud\" Ausalt öeldes ei paku vist kellelegi peale autori enda ja tema lähedasemate sõprade huvi see kui palju alkoholi autor ja tema sõbrad reisi vältel tarbisid.
        Ühesõnaga, lugu võib mitme külje pealt kritiseerida, kuid samas on tegu üldiselt huvitava tekstiga. Jutt ise pole seega halb, kuid annaks ehk pareminigi teha. Avaldatud tekst sobiks kenasti kusagile blogisse, mida autori sõpruskond külastab, kuid portaali esilehele teiste jalgpalliuudiste keskele sobimiseks vajaks ehk mõningast toimetamist.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Fännipäevik\'

          panime Surka ja Antsuga pead reede päeval kokku ja otsustasime- kindel minek põtrade juurde matshile.
          juba paari tunni pärast panime masinale hääled sisse ja sõit Tallinna algas...olime juba autos täis- nii naljakas oli olla, eriti muidugi Surka oma õllega rooli taga, kõva kutt kui ikka mõtlen...
          Sadamas nägime kohe veel mitmeid eestlastest jalkafänne, nende käest saime ka piletid, sest vist osad liikmed olid loobunud viimasel hetkel. jätsime auto sadamasse, et ikka täiega panna tripil. ja möllu sai nabani.
          laeva peal sai sitaks pummeldatud, vahepeal ei saanud arugi, et kus olin, helistasin selleks infoliini 1188, need tibid seal teispool toru ei jaganud muidugi sittagi, küsisid, et mis mu ümber on, vastasin et vesi, millepeale nad arvasid, et olen basseinis..aga see selleks...vahepeal oleksingi vist vees olnud, sest mingid turvamehemoodi jõmmid tahtsid üle parda mind visata..pandi karkasse kainenema...
          jõudsime õnneks teise lahe kaldale lõpuks. ausalt öeldes eriti ei mäleta kuda see küll õnnestus.
          astusime pardalt maha ja kohe linna peale..leidsime mingi hosteli moodi asja ja panime oma asjad sinna, et siis magada seal öösel. vaatasime mingi diskensi koha ja läks jälle pummeldamiseks. peale seitsmendat viinakoksi keerasin ühele põdrale taha nii et silm ka ei pilkunud ja too ainult naeratas-kuramus, mees oli, mingi mehe olin suutnud ilusaks juua.
          hommik algas vat et surmaga, antsule kisasin et visaku pudelid aknast välja- nii sitt oli olla, mingit pudelit ei suutnud vaadata, isegi mitte tühja veepudelit. 12 paiku olin siiski juba peaaegu okas olukorras, tablett tegi oma töö. hostelis olin sital ja mingi hetk vaatasin- kuramus, polegi paprit, õnneks leidsin peldikust nurgast soome lipu ja pühkisin oma tagumiku sinna puhtaks.
          napilt enne vilet olime lennufirma jalkastatal, pull värk ikka oli. ja vedas et ikka viik saadi. tublid poisid!
          õhtul enne laevale tulekut panin veel üht põtra, seekord vaatasin, et eelmine õhtu ei korduks.aga võta näpust- peldik oli nii pime ja hoopis neegrinaist panin.
          see selleks.
          Tallinna sadamas maabudes sain kaineks ja raha oli otsas. sõit koju algas.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Fännipäevik\'

            T*ra mis vingumine!? See jutt võib ju tore olla, aga eelkõige kuulub selline lektüür ikkagi foorumi postide hulka. Uudisena on see sulaselge bullshit!
            Soccernet.ee on ainus tõsiseltvõtav jalgpalliportaal Eestis ja väga pikaajalise koondise mängudel käijana võiks mainida, et sellist reklaami pole küll kellelegi vaja. Tõsiselt.
            Noori fänne, kes püüavad iga hinna eest teatud \"autoriteetidest\" fännide moodi käituda on meile siginenud nagu taibusid siia foorumisse!
            Kas on tõesti vaja et ka uued, verinoored internetikasutajatest jalgpallihuvilised loevad soccernet.ee-st algatuseks, kuidas vaevalt vanusepiiri ületanud tegelased ennast Soomes! välismängul käies täis lakkusid ja auto peale kusesid!?!?

            Soomes-käik juhtus olema minul isiklikult juba päris mitmes koondise võõrsilmäng ja keegi ei püüagi väita, et seal ilma alkoholita kõik asjad tehtud saavad, aga milleks sellest puberteetlikult kõva sõna teha, see jääb küll arusaamatuks!
            Jõle lahe, panin hullult tina, mitte m*nnigi ei mäleta, vot nii kõva pidu oligi-stiilis jutud ei sobi avalehele! Neid võib oma klassi- või esmakursusekaaslastega vesta.
            Sina krdi moderaatorist või administraatorist mutrike võiks ometi selle peale tulla. Aga ilmselt ongi see portaal oma tegijate (vanuse)tasemele langema hakanud...

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Fännipäevik\'

              Algselt postitas mazz

              Selle sektsiooni kaudu on igal inimesel võimalik mälestusi heietada ning oma kogemusi teistega jagada. Samuti peaks see olema lõbus lugemine ka tavainimese jaoks.

              Ühesõnaga - see ei ole ju uudis ega peagi absoluutselt vastama tavalistele selle žanri nõuetele. Täpselt samamoodi nagu selles uudistelehel, nagu sa seda nimetasid, on välja toodud ka intervjuud, kolumnid, teadaanded jms, sai seal välja toodud uus žanr. Oma ebatavalisuse ja julgusega suutis see nii mõnelgi lugejal kopsu üle maksa ajada, kuid mina iseenesest ei näe selles probleemi. Nagu ka kommentaaridest näha, siis pooldajad ja vastased jagunevad laias laastus pooleks.?
              Selle sektsiooni nimi, kus heietada oma mälestusi ja kommenteerida teiste omi, ongi juba välja mõeldud - see on foorum. Las uudisterubriiki jääda siiski uudised ja intervjuud ja asjatundlikud ning analüüsivad kolumnid. Uut žanri pole lihtsalt vaja, kõik kes tahavad nii kangesti sellist jama lugeda, saavad seda teha ka foorumites.

              Ja rääkides lõbusast lugemisest, siis kuigi ma arvan, et olen siiski natukene kauem koondist toetanud ja ka välismängudel käinud, kui valdav enamus siin, siis ei paku isegi mulle see lugu midagi lõbusat, rääkimata siis veel tavainimesest, kes tahab ennast lihtsalt jalgpallis toimuvaga kursis hoida ja kasutab selleks soccernetti.


              Algselt postitas mazz
              Sügava hip-hop-uskilikuna ei ole ma valmis tunnistama mingisuguseid tabusid ega häid tavasid, aga kuna asi puutub eelkõige Soccernetti, siis tekkis mul pärast esimesi vihaseid kommentaare küsimus, kas seda tasub ikka üleval hoida. Kui vastukaja olnuks üdini negatiivne, siis ilmselt oleksin ka allunud enamuse tahtele ja selle maha võtnud, kuid nii ei läinud.?
              Paraku on jah näha, et mingeid häid tavasid ei tunnistata, kui käiakse n-ö klassiekskursiooni käigus vanemate silma alt ära olles välisriikides kodanike autodele kusemas.

              Algselt postitas mazz
              Miks on see teine asi, kui selline asi ripub kuskil foorumis? Ja miks ei võiks Aifo neid legendaarseid lugusid avaldada portaalis, kus kõik neid lugeda saaksid? Miks on igasugused uuendused nii pahad?

              Ka kõige prestiižikamates meediaväljaannetes on palju sellelaadseid katsetusi tehtud, mis püsivad siiamaani. Kas keegi suudab mulle ära seletada, miks ei võiks see niiviisi olla??
              Nagu ma siin juba maininud olen, Aifo avaldas enda kirjutised just õiges kohas, kus kõik, kes tahtsid, saavad neid lugeda - foorumis.

              Rääkides katsetustest ja suurematest meediakanalitest, siis kõige viimane näide on herr Pohlaku \"Libahunt\", mida kõik suuremad päevalehed keeldusid avaldamast. Samuti saadam Arnold Oksmaa üle päeva enda kohta pressiteateid laiali, fakt on see, et igasugust paska ei ole mõtet avaldada.

              Algselt postitas mazz
              Fännipäevik:

              Limonaadil oli mõistuse üle juba täielik kontroll ja nii otsustasid neli fänni (nimesid nimetamata) süüdimatult teeäärsesse parklasse auto najale oma põit tühjendama minna. Õnneks jõudsime enne sihtmärgini, kui millegi veelgi idiootsemaga hakkama oleksime saanud ...


              Uhke? Kes? Kus?
              No kui sa seda siin juba kirjutad, et \"oh, käisime kusesime põdra auto täis\" (ma muidugi kujutan ette neid rahulolevaid nägusid, mis peale seda autost eemaldusid), siis ega sa järelikult ei häbene küll oma tegu. OK, mis seal salata, eks ole alkoholijoobes olles tehtud ka ise lolle tegusid, mistõttu hiljem häbened silmad peast, täpselt sellepärast ei lähegi ma seda hiljem kõva häälega kilkama, et kümned tuhanded inimesed seda lugeda saaks.


              Üldiselt jutu mõte on selles, et ma ise küll ei soovita hakata Soccernet.ee\'l hakata tulevikus avaldama mingeid selliseid hilispuberteetlikke \"lahedaid\" jutte.
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                Algselt postitas mõnumees


                panime Surka ja Antsuga pead reede päeval kokku ja otsustasime- kindel minek põtrade juurde matshile.
                juba paari tunni pärast panime masinale hääled sisse ja sõit Tallinna algas...olime juba autos täis- nii naljakas oli olla, eriti muidugi Surka oma õllega rooli taga, kõva kutt kui ikka mõtlen...
                Sadamas nägime kohe veel mitmeid eestlastest jalkafänne, nende käest saime ka piletid, sest vist osad liikmed olid loobunud viimasel hetkel. jätsime auto sadamasse, et ikka täiega panna tripil. ja möllu sai nabani.
                laeva peal sai sitaks pummeldatud, vahepeal ei saanud arugi, et kus olin, helistasin selleks infoliini 1188, need tibid seal teispool toru ei jaganud muidugi sittagi, küsisid, et mis mu ümber on, vastasin et vesi, millepeale nad arvasid, et olen basseinis..aga see selleks...vahepeal oleksingi vist vees olnud, sest mingid turvamehemoodi jõmmid tahtsid üle parda mind visata..pandi karkasse kainenema...
                jõudsime õnneks teise lahe kaldale lõpuks. ausalt öeldes eriti ei mäleta kuda see küll õnnestus.
                astusime pardalt maha ja kohe linna peale..leidsime mingi hosteli moodi asja ja panime oma asjad sinna, et siis magada seal öösel. vaatasime mingi diskensi koha ja läks jälle pummeldamiseks. peale seitsmendat viinakoksi keerasin ühele põdrale taha nii et silm ka ei pilkunud ja too ainult naeratas-kuramus, mees oli, mingi mehe olin suutnud ilusaks juua.
                hommik algas vat et surmaga, antsule kisasin et visaku pudelid aknast välja- nii sitt oli olla, mingit pudelit ei suutnud vaadata, isegi mitte tühja veepudelit. 12 paiku olin siiski juba peaaegu okas olukorras, tablett tegi oma töö. hostelis olin sital ja mingi hetk vaatasin- kuramus, polegi paprit, õnneks leidsin peldikust nurgast soome lipu ja pühkisin oma tagumiku sinna puhtaks.
                napilt enne vilet olime lennufirma jalkastatal, pull värk ikka oli. ja vedas et ikka viik saadi. tublid poisid!
                õhtul enne laevale tulekut panin veel üht põtra, seekord vaatasin, et eelmine õhtu ei korduks.aga võta näpust- peldik oli nii pime ja hoopis neegrinaist panin.
                see selleks.
                Tallinna sadamas maabudes sain kaineks ja raha oli otsas. sõit koju algas.
                Nelli Teataja kirjutis?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                  Ja 12 pointsi läheb mõnusalemehele

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                    Ärge liiale minge oma fantaseerimistega,pannakse pool lausa juurde jutule.Lugege päevikust,et oli öeldud seik:käidi auto najal kusel s.t. toetati natuke.Oli piltlikult lihtsalt välja toodud,sest teatavasti \"limonaad\" ajab kusele ja ei ole tegelt vahet,kuskohas võõras linnas napsine inimene selle hädategemise koha leiab-nurga taga,põõsas,aia ääres või mujal.See sõltub juba viisakusest,napsu astmest,tualettide puudusest jm.Tundub,et see on üks põhilisi asju,mis siin jalgu jääb esteetidele,minnakse päris lolliks oma sääsest elevandiks tegemisega pakkudes autodesse roojamist,katusel urineerimist ja ropsimist esiklaasile.Seda pole olnud ju.Ise käisime nii peldikus kui vaikselt nurga taga.Tooge mulle üks näide,kes vales kohas pissimise eest trahvi sai või ära viidi,siis räägime edasi.Seniks,põiele!!!
                    P.S.Tallinnas käinud võõrfänne olen küll igal jumala pool kusemas näinud.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                      Jutud välisreisidel käimisest, huvitavatest juhtumistest ja põnevatest seikadest fänni silmade läbi sobivad kindlasti jalgpalliportaali esilehele teistele lugemiseks.

                      Aga jutt, kus pearõhk on sellel kui palju alkoholi õnnestus ära juua on sisutühi ja nõme. Aga ju see ongi keskmise jalkafänni tase.
                      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                      http://www.jkpiraaja.ee/

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                        Algselt postitas Edson


                        Jutud välisreisidel käimisest, huvitavatest juhtumistest ja põnevatest seikadest fänni silmade läbi sobivad kindlasti jalgpalliportaali esilehele teistele lugemiseks.

                        Aga jutt, kus pearõhk on sellel kui palju alkoholi õnnestus ära juua on sisutühi ja nõme. Aga ju see ongi keskmise jalkafänni tase.
                        Ehk on sul õiguski.Või kui,siis oleks lugu läbi tsensuuri pidanud käima.Samas limonaad ju ongi tsensuur.
                        Teistpidi jälle,kes ei taha,ei loe,keelata nagu ei saa,eks soccernet ise otsusta.
                        Kui arvad,et hea idee,siis on ju arenemisruumi ka,mõni sulesepp siin kirjutab nii,et kuku perseli.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                          Algselt postitas Raivo19


                          Algselt postitas Edson


                          Jutud välisreisidel käimisest, huvitavatest juhtumistest ja põnevatest seikadest fänni silmade läbi sobivad kindlasti jalgpalliportaali esilehele teistele lugemiseks.

                          Aga jutt, kus pearõhk on sellel kui palju alkoholi õnnestus ära juua on sisutühi ja nõme. Aga ju see ongi keskmise jalkafänni tase.
                          Ehk on sul õiguski.Või kui,siis oleks lugu läbi tsensuuri pidanud käima.Samas limonaad ju ongi tsensuur.
                          Teistpidi jälle,kes ei taha,ei loe,keelata nagu ei saa,eks soccernet ise otsusta.
                          Kui arvad,et hea idee,siis on ju arenemisruumi ka,mõni sulesepp siin kirjutab nii,et kuku perseli.
                          Kirjutaja ise peab olema esimene tsensor, st olema piisavalt enesekriitiline, et enne oma jutukese avaldamist mõelda kuhu see sobib ja kuhu mitte. Mis saab kellegil olla vaimuka ja laheda kirjatüki vastu jalkafänni seiklustest?

                          Ning jah, eks ka portaali tegijad ise pea kriitilise pilguga avaldatavad artiklid üle vaatama. See, et tekkis taoline diskussioon on hea ja näitab, et rahvale läheb asi korda ning portaalil on palju külastajaid kes ootavad sellelt teatud taset. Kui läheb ainult läbuks siis kaovad ilmselt ka külastajad.

                          Nii, et jõudu tegijatele.
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                            KUULGE!

                            Kes imeda tahab?

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                              ma arvan, et olen siiski natukene kauem koondist toetanud ja ka välismängudel käinud, kui valdav enamus siin
                              A la mul on suurem kui sul,seega minu arvamus on see ainus ja õige...
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                                Algselt postitas tank


                                Ja 12 pointsi läheb mõnusalemehele
                                tänud, järgmine lugu järgmiselt tripilt ehk the show must go on!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X