320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti sünnipäevaturniir ja suvepäevad 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mannu Vaata postitust
    Sel aastal olid suvekad erakordselt head ja turniiri võib ka igati kordaläinuks pidada. Nii head vesipiipu pole ka ammu teinud Mina tänan.
    kumb neist prouadest sa olid?
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Minule meeldis ka väga. Kõik toimis ja oli enam-vähem sümpaatne. Ahjaa, Soccernet 2 oleks pidanud kindlasti eriauhinna saama, sest me mängitasime ainsana õrnema sugupoole esindajat tehes seda suhteliselt edukalt.

      Kommentaar


        Loodan, et ka grillijumala hommik oli õhtust targem.

        Kommentaar


          Kahju hakkas kohe, aga vähemalt hakkas lõpus ikka looma.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Mazziga mina enam metsa ei lähe. Pool tundi kõmpimist, et jõuda 100 meetrit edasi.
            Krt, tal olid juba kogemused selle metsaga ju
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              kumb neist prouadest sa olid?
              Wiineri naine
              Ajalugu ei õpita, ajalugu tehakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                Tänan siis minagi korraldajaid, vabandan Martin Smutovi ööune perssekeeramise eest ja anun, et see kelle kätte jäid minu valge raamiga prillid, võiks endast teada anda. Erilist tänu tahan avaldada glamuurigurudele, kes oma soengute ja läikivate kingadega ürituse unustamatuks muutsid.

                Täna on valusad kõik kohad peast jalgadeni, va Johnson, millega on kõik okei.
                Millal sa neid prille viimati nägid ?
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                  Millal sa neid prille viimati nägid ?
                  Äkki olid kuskil Anfieldi läheduses?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    anun, et see kelle kätte jäid minu valge raamiga prillid, võiks endast teada anda.
                    Võttes arvesse, kui palju Liverpooli toetajaid oli, on ime, et autodel on veljed ja mul kõik muud asjad ka alles.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Äkki olid kuskil Anfieldi läheduses?


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Võttes arvesse, kui palju Liverpooli toetajaid oli, on ime, et autodel on veljed ja mul kõik muud asjad ka alles.
                      Njaa, ma saan aru, et kaotusekibedus on ikka väga suur
                      5-1
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust




                        Njaa, ma saan aru, et kaotusekibedus on ikka väga suur
                        5-1

                        jeebus...
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Turniiri ülevaadet kah saaks? Võitja on teada, aga muu kama? Väravalööjad, tulemused ja värki.
                          Parim väravalööja oli Raido või Roomet (mõlemad Soccernet.ee 1) ja kõige kaunima väravaga sain hakkama mina, samuti Soccernet.ee esimesest võistkonnast, ehk ühesõnaga Soccernet.ee 1 oli haigelt hea tiim ja alagrupis edestasime turniirivõitjaid Läbukunne. See, et poolfinaalis FCS Veteranidele 2:0 eduseisust 2:3 kaotasime, oli lihtsalt kerge mõõn ja kogemused said paraku mõne hetkega noorusliku uljuse vastu.

                          Aa ja üldiselt oli sigavinge ja Eika kompleinide postitus oli hea! Viienda kompleini osas räägiks nii palju kaasa, et kui see laud klaasikilde täis ei oleks olnud, ei oleks õnnestunud mul ka oma näppu vigastada, seega jamh, langesid vist ise lihtsalt hetkeks Mordorisse, Eika...
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas K Punkt Vaata postitust




                            Njaa, ma saan aru, et kaotusekibedus on ikka väga suur
                            5-1
                            Jalgpallifänn peaks ju niipalju ikka teadma, et suvisest treeninglaagrist tulnuna pole esimeste sõprusmängude tulemustel absoluutselt mitte mingit tähtsust

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gamer Vaata postitust
                              Jalgpallifänn peaks ju niipalju ikka teadma, et suvisest treeninglaagrist tulnuna pole esimeste sõprusmängude tulemustel absoluutselt mitte mingit tähtsust
                              See polnud isegi mitte pre-season sõpukas, vaid after-season, kui me olime juba hooaja lõpetanud auväärse neljanda (CLi koht!) kohaga.

                              Et aga natuke tõisemalt, siis järgmine aasta võiks meistriliiga-2.liiga (ka ranna jms) olla eraldi võistlus. Mudu ma vean ka enda sõbrad kohale, kes pole kunagi siin foorumis olnud, ja olen pärast äge meister.

                              Võrdlemisi mõttetu värk ja natuke kahju, et nii üldse tehti, sest üldiselt pole eriti vajadust ju selliseid asju isegi kirja panna (soccerneti turniir, mida reklaamitakse foorumis võiks anda signaali, et kellele ta mõeldud on), kuid tundub, et ikka peab.

                              Lisaks tahaks rohkem näha klubilisi ühendusi nagu Soccernet ise ja siis Liverpool ja Leeds jms.

                              Aga fun oli ikkagi.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                See polnud isegi mitte pre-season sõpukas, vaid after-season, kui me olime juba hooaja lõpetanud auväärse neljanda (CLi koht!) kohaga.

                                Et aga natuke tõisemalt, siis järgmine aasta võiks meistriliiga-2.liiga (ka ranna jms) olla eraldi võistlus. Mudu ma vean ka enda sõbrad kohale, kes pole kunagi siin foorumis olnud, ja olen pärast äge meister.

                                Võrdlemisi mõttetu värk ja natuke kahju, et nii üldse tehti, sest üldiselt pole eriti vajadust ju selliseid asju isegi kirja panna (soccerneti turniir, mida reklaamitakse foorumis võiks anda signaali, et kellele ta mõeldud on), kuid tundub, et ikka peab.

                                Lisaks tahaks rohkem näha klubilisi ühendusi nagu Soccernet ise ja siis Liverpool ja Leeds jms.

                                Aga fun oli ikkagi.
                                plus üks (Ehki mul välja ei vedanud ning seetõttu väga sõnaõigust pole).
                                Samas, niikaua kuni on neid, kel tähtis võit iga hinnaeest, mitte niisama lõbusalt aja veetmine, kirjutatakse ikka võõrmängijaid sisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X