320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Auhinnad aasta 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Parim postitaja: midfielder
    TOP 5 postitajad: Oi neid väärt postitajaid on hulga, Vicent, Mõnuagent, marv3llous, fiti, Martin, kalmaar. Tunnustava äramärkimisega peaks meeles siinkohal veel selliseid kasutajaid nagu Vello (kellega ma tihti küll üsna erineval seisukohal olen), mõistlikumaid Pooli fänne (ei viitsi kõiki nimesid välja tuua), Jalkafriik, kaitz ja CD7 Bayerni teemast, kurat, Mask, zelee, Raitsu, ericbana, Aramis. Kindlasti jäid mõned veel välja, ülipikalt ei viitsi ka järele mõelda.
    Suurim jobu: vali alumisest loetelust ükskõik milline välja, saan aru küll et üritavad enamasti lihtsalt trollida, aga kui ikka nii kehvasti välja kukub nagu tavaliselt, siis ei saa seda trollimiseks lugeda. Pigem niisama tühi möla.
    TOP 5 jobud: NetisKunn-ElusMunn, Nasfal, Kesha, Fransesco, Romeu Lukaku, Teiresias, count, F.Totti
    Parim teema: arvutiabist ja rumalatest küsimustest olen kindlasti targemaks saanud. Lugemise teema hea... vot võta nüüd kinni
    Nõmedaim teema: eks ole igasugu tühja mula ka, aga neid lihtsalt ei loe
    Parim postitus: kahtlemata Mõnuagendi post, kus sisaldus (vähemalt minu jaoks) piisavalt selge vihje Veerpalu dopinguskandaali lahendusele
    Nõmedaim postitus: valige häirivate postitajate nimekirja autoritelt ise midagi
    Naljakaim postitus: huumorit on kõvasti saanud, ei oska ühte välja tuuagi
    Kõige parem troll: taku
    Kõige trollim postitus: mingi kesha möla Eesti koondise alateemades
    Kõige enam närvidele käiv postitaja: jällegi, vaadake jobude listi
    Kõige jäärapäisem postitaja:
    Kõige ropum postitaja: taku
    Kõige intelligentsem postitaja: intelligentseid on mitmeid, vaadake parimatest postitajatest
    Kõige optimistlikum postitaja:
    Kõige pessimistlikum postitaja: Vello oma legendaarse pingviiniga
    Kõige vaimukam postitaja: taku ?
    Kõige iroonilisem postitaja:
    Kõige seksikam postitaja:
    Kõige ägedam varikonto: kesha
    Kõige fännim fänn: atleticomadrid
    Parim uustulnuk: ei oska kedagi nimetada
    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? kindlasti mitte Roma fännidega, Reali fännidega ka ilmselt mitte
    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?

    Nii, veel midagi lisada-

    Lp härra, kellele Hiiu Pubis pidevalt Gareth Bale ja BAE ette jäid mängus Arsenali vastu... ah ei viitsi isegi kuhugile saata, aga kui vaadata Arsenali enda äärte tegutsemist selles mängus, siis kukkus see trollimise üritus üsna haledalt läbi.

    Ja teie, kes te ootate, et Lindpere saaks mängima Premieri tippsatsi, ostke endale reaalsustaju.

    Tänada tahaks veel neid, kes on erinevates teemades minu küsimustele vastanud ja nõu andnud ja lõpuks sooviks kõigile Häid jõ... või tähendab head käimasolevat aastat !

    Kommentaar


      #47
      ou tofoa!
      kus kokkuvõte on? rahvas nõuab gaalat!
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        ou tofoa!
        kus kokkuvõte on? rahvas nõuab gaalat!

        W demand our heros on stage !!!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #49
          Ilmselt Rooma poisid anaalvagistasid Tofoa ara, seega voite omad auhinnad sinna samusesse pista

          Kommentaar


            #50
            Auhindu jagab mazz, mitte Tofoa!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              Auhindu jagab mazz, mitte Tofoa!
              + 1
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #52
                no kurat, kolmas aasta hostimist ja mazz peab premeerima. mina teen peo, aga keegi teine koristab.
                a mis seals' ikka, jääme mazzi ootama.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  #53
                  Aina süveneva ajapuuduse tõttu annaksin teatepulga selleks aastaks hea meelega edasi. Õlut võib lubada tavapärastel tingimustel.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Aina süveneva ajapuuduse tõttu annaksin teatepulga selleks aastaks hea meelega edasi. Õlut võib lubada tavapärastel tingimustel.

                    Tofüü, tee ära!
                    Sina oled host, järelikult on sinul see "eesõigus".
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Tofüü, tee ära!
                      EJL teatab ka ju aasta jobu ja geeniuse alles aprillikuus, niiet ma võtan veel väikese mõtlemispausi. Kui keegi enne mind ära ei tee, siis katsun millalgi plaani võtta.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        EJL teatab ka ju aasta jobu ja geeniuse alles aprillikuus, niiet ma võtan veel väikese mõtlemispausi. Kui keegi enne mind ära ei tee, siis katsun millalgi plaani võtta.
                        Aega on selle kiire asjaga. Peaasi, et suvepäevadeks ära teed
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          EJL teatab ka ju aasta jobu ja geeniuse alles aprillikuus
                          Äkki mõtlesid ikka Jalgpallihaiglat?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Äkki mõtlesid ikka Jalgpallihaiglat?
                            Mõtlesin küll jah, minu paha.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #59
                              Aasta 117. päeval saabuvad lõpuks kaua oodatud "Auhinnad aasta 2011" tulemused!

                              Tsiteerides mazzi:

                              Vigu võib esineda, aga mitmes kohas olenevad tulemused ka lähenemisest. Ma arvestasin igatahes kõiki hääli (kui ei olnud just samas kategoorias mitu häält ühele kasutajale) olenemata sellest, kas tehti nalja või nimetati parimaid hüüdnimedega. Nii palju kui pihta sain, võtsin kõik arvesse. Ka iseendale antud hääled.

                              Parima postitaja ja suurima jobu kategooriates sai eraldi välja toodud nime eest kolm punkti ning top5 sekka mahtumise eest ühe punkti. Kõikide kategooriate juures toon välja need, kes teenisid vähemalt kaks häält.

                              Kõik võitjad saavad lisaks kuulsusele auhinnaks vastavalt vanusele kas pudeli limpsi või õlut. Lunastada saab seda ainult Soccerneti suvepäevadel.
                              Tulemust kokkulugemine võttis aega tõesti kaua ja võttis minu tänasest päevast suure tüki. Häältearve ma ei tea, aga positsioonid parimate ning halvimate postitajate hulgas on kindlasti õiged. Samuti on õiged muud auhinnad.

                              Nagu näha, siis parima postitaja tiitli võitis üsna selge eduga kolmandat aastat järjest vincent ning samamoodi osutus count kolmandat aastat järjest suurimaks jobuks. Kui mullu pakkusin mina countile suurt konkurentsi, siis tänavu jäi Teiresias üsna selgelt alla. Mäekõrguse ülekaaluga võitis vincent intelligentsema ning Tanel pessimistlikuma foorumlase tiitli. (Tanel valiti 10+ korda pessimistlikumaks, kuid parimate hulka oli asja vaid paar korda). Samuti peetakse Uuu'd väga optimistlikuks ning Jasperit väga irooniliseks.

                              Parim postitaja: vincent

                              TOP 7 postitajad:

                              2. fitti
                              3. Mõnuagent 007
                              4. eika
                              5. midfielder
                              6. vello99
                              7. Jasper


                              Suurim jobu: count

                              TOP 7 jobud:

                              2. Teiresias
                              3. ke$ha
                              4. F.Totti
                              5. Uuu
                              6. kesa
                              7. Maarek

                              Parim teema: FC Soeng

                              Parim postitus:
                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Ma ei tea, kas see oli seesama Vesta - vist ikka oli - aga meenutas mulle sellesuvist lugu.

                              Sõbra sõber otsustas pidada seal (või oli see ikka mõni teine Kopli baar?) sünnipäeva. Ei midagi liiga ekstreemset - kogunemine peale tööd, väikesed munaleivad, heeringas ja paar pitsi viina ja siis vaatab edasi. Läks ise pisut varem kohale, et asju sättida. Baari perenaine kurtma - probleem, keegi on peldikus ja välja ei tule. Juba mitu tundi! Kolistasid siis pikalt ukse kallal, ei midagi. Lõpuks otsustasid, et murravad ukse maha. Mõeldud-tehtud. Potil istus noor vene daam, süstal veel veenis, aga ise mitte kuigi kontaktne. Selge, kutsume kiirabi.

                              Möödusid mõned minutid. Daam peldikupotil avas silmad, ajas end püsti ja taarus väljapääsu poole. Täpselt välisukse vahele jõudes kukkus kokku ja jäi sinna lamama. Pisut hiljem saabunud kiirabibrigaad konstanteeris õnnetu daami surma, kutsus välja politsei ja lahkus. Vahepeal saabusid esimesed sünnipäevalised. Rõõmsa elevusega astusid nad, sampused ja lilled käes, üle baari lävel vedeleva laiba, pidades seda mingiks installatsiooniks.

                              Saabus politsei, tegi märkmeid ja ütles, et neil pole siin midagi teha. Kutsusid välja laibakad ja lahkusid. Vahepeal saabus enamik sünnipäevale kutsutuid, kusjuures juba baaris viibijaid andsid punkte kõige stiilsemalt üle laiba hüppajatele. Meeleolu hakkas siiski muutuma pisut morbiidseks, sest laibakaid ei olnud endiselt kuskil ja laip ise keeldus muidugi ukselävelt lahkumast. Et teatavasti mis silmist, see meelest, otsustas sünnipäevalaps laiba ise ära koristada. Koos paari tugevama poisiga sasiti surnukehast kinni ja tõsteti baari sisse, kardinate taha. Ja nii võetigi lõpuks, laip kardina taga, võibolla rohkem viina, kui esialgu plaanis oli; kuni tulid laibakad ja oma töö ära tegid.
                              Nõmedaim postitus
                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Kas Kostja oleks saanud Aasta Kodaniku tiitli kui ta nimi oleks näiteks Toomas Kask...kindlasti mitte.
                              Tobe multikulti integratsiooni ajupesu.
                              Esimene kesik Aasta Kodanikuks, rekord ja aja märk seegi.
                              Kõige parem troll: ke$ha
                              Kõige enam närvidele käiv postitaja: Teiresias
                              Kõige jäärapäisem postitaja: kesa
                              Kõige ropum postitaja: count
                              Kõige intelligentsem postitaja: vincent
                              Kõige optimistlikum postitaja: Uuu
                              Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel
                              Kõige vaimukam postitaja: vello99 (so close: RohelineKonn & Mõnuagent007)
                              Kõige iroonilisem postitaja: Jasper
                              Kõige seksikam postitaja: diana
                              Kõige ägedam varikonto: kuivikbanaan
                              Kõige fännim fänn: F.Totti
                              Parim uustulnuk: Panso
                              Keda igatsen? smörr
                              Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Maarek
                              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Uuu

                              Üldiselt järgmine aasta võib julgelt keegi teine seda üritust hostida. Kaotajatele better luck next year ja ilusat tähistamist, vincent-count duo!
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Tulemust kokkulugemine võttis aega tõesti kaua ja võttis minu tänasest päevast suure tüki.
                                loe nüüd klubide kaupa ka kokku.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X