320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://sexfactor.com/ Amatöör.

    Kommentaar


      seda ilmselt tööl avada ei tasu`?

      Kommentaar


        kui, siis ainult bussijaamas
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          kui, siis ainult bussijaamas
          Ajakirjanikuna saab öelda, et ma kirjutan lugu.

          P.S. 1. ja 2. osa on niiehknaa üsna leimod. Sealt edasi hakkab, noh, nalja saama.

          Kommentaar


            parem kui Big Brother

            Kommentaar


              Parim komöödiasari mida ma siiani näinud olen. Juudihuumor at its best. Järgmisena peaks vist Seinfeldi vaatama?




              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Oi, oi. Kindlasti ära seda viga tee 'Weedsiga', et esimese episoodi pealt niimoodi liigitama hakkad. Jätka.
              Sul oli õigus. Olen praegu teise hooaja keskel ja päris põnevaks on läinud. Kõik Celia stseenid olen siiani vahele jätnud though. Eeldan, et ma ei jää paljust ilma? Tema kampaania värk ja paksu lapse draama sümpatiseerib pigem mingeid pereemasid.

              Kommentaar


                Muidugi pead vaatama.

                Jäi silma, et Vinyl'il tõmmati juhe seinast - nuuks-nuuks. Loodeteavasti on hea uudis see, et Gomorra-vennad ei puhka ning tulemas on kolmas (ja juttude kohaselt ka neljas hooaeg).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  parem kui Big Brother
                  Oot, aga kelle poolt sa siis oled? Mulle meeldib Hero D. Protagonist kõige rohkem. Naised on kõik üsna robustsed, meibi see skuirtiv eit on kõige nummim.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oot, aga kelle poolt sa siis oled? Mulle meeldib Hero D. Protagonist kõige rohkem. Naised on kõik üsna robustsed, meibi see skuirtiv eit on kõige nummim.
                    Kas midagi analoogset juba tehtud pole? Täpselt ei mäleta, aga minu meelest mingi xxx kompanii juba jõudis ette.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Inglise eit on kõige nummim jah, huvitav kas just sellepärast, et vett voolab. Tüüpidest, nagu sarnaselt jalgpallile olen ikka autsaideri poolt, ehk siis - The Colonel.

                      Kommentaar


                        Seda Game of Thrones sarja kuskilt legaalselt ka annab algusest peale vaadata? FOX Plays vist ainult viimane hooaeg.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Inglise eit on kõige nummim jah, huvitav kas just sellepärast, et vett voolab. Tüüpidest, nagu sarnaselt jalgpallile olen ikka autsaideri poolt, ehk siis - The Colonel.
                          Ma olin ka Coloneli poolt, aga see oli nii rõlgelt ebaõiglane, et vähemalt läks tal püsti asi, aga edasi sai mingi must pehmeviiner...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Seda Game of Thrones sarja kuskilt legaalselt ka annab algusest peale vaadata? FOX Plays vist ainult viimane hooaeg.
                            Kas foxi enda lehel ei saa? Ma sealt USA proxyga Simpsoneid vaadanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Seda Game of Thrones sarja kuskilt legaalselt ka annab algusest peale vaadata? FOX Plays vist ainult viimane hooaeg.
                              HBO now?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Jäi silma, et Vinyl'il tõmmati juhe seinast - nuuks-nuuks.
                                See on üllatus. Kuigi tõele au andes, oli äge esmajoones pikk piloot. Vast pigem selline filmi-, mitte sarjamaterjal.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X