320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Oot, nagu tõsiselt korraks, aga mida see Hasenhüttl nii imetabast on korda saatnud, et 1) me teda tahtma peaks 2) et ta meile "niikuinii ei tuleks"? Ma saan aru, et tegu on tubli treeneriga, kes teinud saksamaal sitast saia nii mõneski satsis aga ...
    Rahu.... rahu... ta vaevalt soovib lähiaastatel üldse kuhugile liikuda... ära nüüd erutu...
    Pidasin silmas, et hetkel pole ükski teine klubi nii ahvatlev ühele end tõestavale treenerile, kui seda on Leipzig... ei midagi Arsenali vastu.... aga millal te viimati omale ühe tipptreeneri meelitasite kuskilt.... novot
    Saan aru, et on ängistav, kui kõik alati kotivad aga nii lühikese sütikuga ei tasuks ka olla....

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Ei tea mina ka- Ma pigem ei tahaks ka teda. Lihtsalt mainisin koos Eddiega, sest teda korra seostati meiega, muud ei midagi
      Inglise meedia seostab kõiki kõigiga... meid (Bayerni) näiteks Sanchesega.... aga see sama väheusutav, kui Ralph või Julian teile, seega mingi ülevalt alla vaatav suhtumine... on pelgalt naljakas... ja see mis saab Post-Wenger saab olema huvitav periood ja kindlasti nõuab kogenumat treenerit kui eelnevalt mainitud duo... kes kül on head aga toored veel... üks rohkem, teine vähem...

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Miks siis trussikud pepu vahel ? Mida see üldse tähendab - ma enam eesti slängi ei valda
        Kurat kui valesti Hasenhüttli nimi meeles oli - mäletasin et oli midagi pähkliga - hazelnuss. Aga sunnik on midagi jänesega hoopis
        Ahh see.... inglastel on ütlus.. panties in a bunch ala või don't get your knickers in a twist/knot.... ehk ärrituma tühja - tähja pärast
        Eos juba eeldasin, et see väide... et ta teile ei tule tekitab möne sensitiivsema jaoks tormi teeklaasis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Inglise meedia seostab kõiki kõigiga... meid (Bayerni) näiteks Sanchesega.... aga see sama väheusutav, kui Ralph või Julian teile, seega mingi ülevalt alla vaatav suhtumine... on pelgalt naljakas... ja see mis saab Post-Wenger saab olema huvitav periood ja kindlasti nõuab kogenumat treenerit kui eelnevalt mainitud duo... kes kül on head aga toored veel... üks rohkem, teine vähem...
          Jänkuga vist seostas meid Jänku ise oma mingil pressikal. Aga kama kaks - meie ei meeldi ilmselt talle ja tema meile ka mitte - las ta olla edasi kus ta on

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Jänkuga vist seostas meid Jänku ise oma mingil pressikal. Aga kama kaks - meie ei meeldi ilmselt talle ja tema meile ka mitte - las ta olla edasi kus ta on
            Never say never...
            Vaadates, kui sensitiivne möni Arse fänn on (mitte sina)... Marv... , siis kui teil löpuks treener vahetub saate kordamööda talle Suicide watchis olla... sest siis kaob teil see top 4 stabiilsus ning kül siis tullakse siia hambaid teritama.... ärge mind risti nüüd lööge... mulle täitsa meeldiks, kui te liiga sel aastal võidaksite.. peace

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              sest siis kaob teil see top 4 stabiilsus ning kül siis tullakse siia hambaid teritama....
              Las tulevad, kõik võtame vastu nagu kord ja kohus. Olekski vähe põnevamad ajad, pole ammu kellegagi jaurata saanud. mänku fännide kallal norimine ka juba ära tüüdanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Never say never...
                Vaadates, kui sensitiivne möni Arse fänn on (mitte sina)... Marv... , siis kui teil löpuks treener vahetub saate kordamööda talle Suicide watchis olla... sest siis kaob teil see top 4 stabiilsus ning kül siis tullakse siia hambaid teritama.... ärge mind risti nüüd lööge... mulle täitsa meeldiks, kui te liiga sel aastal võidaksite.. peace
                noh stabiilsus ehk kaob,a ga samas väiksed võnked ülespoole ja allapoole on normaalsed jalgpalliklubi jaoks. Vähemalt oleks huvitavam . Mu poolest võib Arsene veel jätkata ka muidugi aga lahe oleks treener, kes rohkem mängijate tugevuse peale oma plaanid üles ehitaks ja ehk ka rohkem sisu suudaks stabiilsemalt meeskonnale sisse taguda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Rahu.... rahu... ta vaevalt soovib lähiaastatel üldse kuhugile liikuda... ära nüüd erutu...

                  Saan aru, et on ängistav, kui kõik alati kotivad aga nii lühikese sütikuga ei tasuks ka olla....
                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Vaadates, kui sensitiivne möni Arse fänn on (mitte sina)... Marv... ,
                  Eeee, i dont get it? Kuskohast sa seda senstiivsust koguaeg välja loed?

                  Ma lihtsalt küsisin, et miks see Hasenhüttl peaks olema tõsiseltvõetav kandidaat Arsenali jaoks ilma igasuguse eelneva kogemuseta euroopa tippjalkas (peale paari Bundesliga satsi)?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    noh stabiilsus ehk kaob,a ga samas väiksed võnked ülespoole ja allapoole on normaalsed jalgpalliklubi jaoks. Vähemalt oleks huvitavam . Mu poolest võib Arsene veel jätkata ka muidugi aga lahe oleks treener, kes rohkem mängijate tugevuse peale oma plaanid üles ehitaks ja ehk ka rohkem sisu suudaks stabiilsemalt meeskonnale sisse taguda.
                    Samas keda meil see suvi võtta oleks oletades, et AW läheb? Kõik solid treenerid mu meelest kinni vb eksin siin ei? Laurent Blanc maybe - kogemust ja saavutusi tal jagub lisaks säravale mängija karjäärile (ja ei mõtle vaid PSG siin) Bordeaux, Prantsuse koondis + PSG. Samas kui AW anda +1y siis 2018 suvel võiks vabaneda Deschamps ja Löw (võin eksida siin jälle), parandage.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                      Samas keda meil see suvi võtta oleks oletades, et AW läheb? Kõik solid treenerid mu meelest kinni vb eksin siin ei? Laurent Blanc maybe - kogemust ja saavutusi tal jagub lisaks säravale mängija karjäärile (ja ei mõtle vaid PSG siin) Bordeaux, Prantsuse koondis + PSG. Samas kui AW anda +1y siis 2018 suvel võiks vabaneda Deschamps ja Löw (võin eksida siin jälle), parandage.
                      Löw just pikendas sügisel?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                        Samas keda meil see suvi võtta oleks oletades, et AW läheb? Kõik solid treenerid mu meelest kinni vb eksin siin ei? Laurent Blanc maybe - kogemust ja saavutusi tal jagub lisaks säravale mängija karjäärile (ja ei mõtle vaid PSG siin) Bordeaux, Prantsuse koondis + PSG. Samas kui AW anda +1y siis 2018 suvel võiks vabaneda Deschamps ja Löw (võin eksida siin jälle), parandage.
                        Simeone kasvöi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Inglise meedia seostab kõiki kõigiga... meid (Bayerni) näiteks Sanchesega....
                          Sanches juba mängib Bayernis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Simeone kasvöi
                            väga ei usu sellesse, et ta tahab üldse sealt lahkuda, keeruline.

                            Kommentaar


                              http://www.arsenal.com/news/news-arc...enal-under-23s

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                                väga ei usu sellesse, et ta tahab üldse sealt lahkuda, keeruline.
                                Kas ta 2017 suvi juba lahkuda ei plaaninud? Oli nagu selline uudis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X