320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    Memphis käis su emal külas?
    ... ja ei toond lilli.

    tegelt mulle ei meeldi mingid kuradi tolgused, kes enne kui nad üldse midagi tõestanud on - ja andke mulle andeks, hollandi liiga ei ole see level, sest tol viimasel psv hooajal võitsid nad tiitli 17punkti. jesus fuck. mida see näitab? vb seda, et käis mingi suurematsorti imemine muude klubide pool, äkki. või psv oli megarets-parimtiim-maailmas -, näivad ja käituvad nagu mayweatherid-cristianod-kobe'id-midaiganes.
    talent, eos, aga 95% juhtudest kui ta platsile sai, oli kas anonüümne või keeras mingi pasa kokku. ja siis mõni üksik hea mäng vastase vastu, kellega ta oli varasemast karjäärist harjunud, seda eelkõige eeldatava taseme poolest. eks kiku pani ka omal ajal üle, aga vähemalt oli pidevalt progress näha.
    need dupoi vähesed minutid eelmise hooaja lõpus - selle hooaja kolmest sekundist platsil ei tasu vast rääkidagi, kuna need ei anna vast üldse mitte millestki mingit pilti - ei olnud küll midagi sellist, mille puhul mõtleks, et mees 9kuuga klubi juures enda iq jalanumbrist suuremaks oleks saanud.
    ja kui moureen sulle ka praktiliselt võimalust ei anna, siis mingis valdkonnas tuleks justki peeglisse vaadata: kas ma olen trennis lodev või on mingi subjektiivsem põhjus? ensesele ausalt vastada ja olukorda muuta. nii juhtustki - tuleb minna järjekordsesse arenguliigasse, sorri kui kellegi tundeid riivan, ja protsessi otsast alustada.
    vähemalt ei läinud hiinasse, tubli seegi.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      ... ja ei toond lilli.

      tegelt mulle ei meeldi mingid kuradi tolgused, kes enne kui nad üldse midagi tõestanud on - ja andke mulle andeks, hollandi liiga ei ole see level, sest tol viimasel psv hooajal võitsid nad tiitli 17punkti. jesus fuck. mida see näitab? vb seda, et käis mingi suurematsorti imemine muude klubide pool, äkki. või psv oli megarets-parimtiim-maailmas -, näivad ja käituvad nagu mayweatherid-cristianod-kobe'id-midaiganes.
      talent, eos, aga 95% juhtudest kui ta platsile sai, oli kas anonüümne või keeras mingi pasa kokku. ja siis mõni üksik hea mäng vastase vastu, kellega ta oli varasemast karjäärist harjunud, seda eelkõige eeldatava taseme poolest. eks kiku pani ka omal ajal üle, aga vähemalt oli pidevalt progress näha.
      need dupoi vähesed minutid eelmise hooaja lõpus - selle hooaja kolmest sekundist platsil ei tasu vast rääkidagi, kuna need ei anna vast üldse mitte millestki mingit pilti - ei olnud küll midagi sellist, mille puhul mõtleks, et mees 9kuuga klubi juures enda iq jalanumbrist suuremaks oleks saanud.
      ja kui moureen sulle ka praktiliselt võimalust ei anna, siis mingis valdkonnas tuleks justki peeglisse vaadata: kas ma olen trennis lodev või on mingi subjektiivsem põhjus? ensesele ausalt vastada ja olukorda muuta. nii juhtustki - tuleb minna järjekordsesse arenguliigasse, sorri kui kellegi tundeid riivan, ja protsessi otsast alustada.
      vähemalt ei läinud hiinasse, tubli seegi.
      küll üks täiskasvanud inimene võib ikka mõelda-arvata asju kellestki täiesti võõrast kuskil kaugel maal. ja teisipidi naljakas kujutelm, et mõnes mandariinikeelses foorumis arutletaks-vaevataks päid selle üle, kuidas ma olen oma kontoritööl viimasel ajal ikka lati alt läbi jooksnud (tolgus, krt).
      (mitte torge sinu pihta, H. M., lihtsalt selline kehaväline perspektiiv pärast mõnda õlut.)

      Kommentaar


        Kui õigesti mäletan, siis Depay puhul oli tema ostmise impulssiks ikka see, kuidas ta MM-il mängis 2014. aastal või eksin + peale seda tuli väga hea hooaeg Hollandis.

        Kommentaar


          Hiinlased tahavad sukeldujat. Isegi Valencia sai hakkama.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Nagu sai ka arvatud, siis tagasiostu klauslit ei ole (Prantsusmaal pole lubatud):
            Reeglid ongi rikkumiseks mõeldud vist.

            Kommentaar


              and why not to come back because everyone here likes him = et on klausel sees?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Tagasiostu klauslit ei ole, aga eesõigus osta on.

                Kommentaar



                  Siin on hàsti ära seletatud

                  Kommentaar


                    Väidavad et Mou oli Grmnni kallal nokkimas käinud, lausa 100 millise pakkumisega (?).
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Väidavad et Mou oli Grmnni kallal nokkimas käinud, lausa 100 millise pakkumisega (?).
                      Release clause. Atletico kui müüa ei taha siis on see ainus variant.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                        Release clause. Atletico kui müüa ei taha siis on see ainus variant.
                        No jah, tegelikult räägiti Chelsea teemas Gr'i teema päris kenasti ära. Tõmblemist palju, aga tegelikult midagi ei toimu.
                        Kuigi nagu mina olen aru saanud, Sim kätt ette ei paneks kui 93£ lauale pandaks. Aga klubi president vist ei taha sellest midagi kuulda.
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Olemas, 250 Wayne Rooney.

                            Mourinho kaotatud punktid though..

                            Kommentaar


                              Ja milline maasikas!
                              AILTON

                              Kommentaar


                                väga kena värav. nüüd kui veerandtuhat käes, võiks äkki mitte enam mujal kui karikates mängida.
                                pogs oli taaskord topis, võiks väikse pausi saada, sest hetkel ilmselgelt akul klemmid maas.
                                kui oleks omad ära löönud, poleks siukest sitta olnud, kuid ühe kahest kastikäest võinuks ikka anda või kui mitte neid, siis see shawcross blokk marcusele oli küll mitä helvetti moment.
                                miki välja, lingard sisse oli ka muidugi brilliant.
                                sel hooajal siis stoke'lt 6st punktist 1. ilus.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X