320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No probz ju, suurtega on Pool alati osanud mängida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saver Vaata postitust



      Vabanda mu segadust tekitavat kirjapilti. Lätaka all pidasin silmas mängu kaotust (krt teab kust ma selle lollaka sõna võtsin ), mitte Jürkale liiga tegemist.



      Hetke tase just see ongi, et jookstakse lati alt läbi.



      Julgeks parandada - oleks



      Ma arvan siiski vastupidi, sest sellise mänguga näeme me CL kohta ainult unes. Ja kui me sellest ilma jääme, mis siis saab? Kujutad ette?



      Moyes' win rate at #MUFC: 52.9%
      Klopp's win rate at #LFC: 48%

      Liverpool's last 3 home games:

      2-3 Swansea
      0-1 Southampton
      1-2 Wolves

      Liverpool's next 3 home games:

      Chelsea
      Tottenham
      Arsenal

      Peace
      Esiteks võib välja jätta kindlasti eelmise hooaja võidud ja kaotused. Klopp on kindlasti selline treener, kellel on vaja meeskond ette valmistada endale sobivaks füüsiliseks vormiks. See hooaeg on Premmis võidetud 13 mängu 22st, mis annab võiduprotsendiks 59%. Sellega jäädakse alla ainult Chelseale ja Arsenalile.

      Teiseks igal meeskonnal käib see hooaeg läbi mõõnaperioode ( va Chelsea siiani). Teiseks, kuidas joostakse lati alt läbi? Kui me võtame siiamaani hooaja kui terviku kokku just Premmis, siis lati alt pole kindlasti läbi joostud. Pole ennast ka ületatud, kuid enda oma oma kindlasti ära tehtud. Punkte on võetud sealt, kust enne hooaega ehk 3p poleks osatud loota nagu City vastu jne, kuid on ka väga kindlates 3p mängudes ära antud vs Swansea. Ja ikkagi rõhutaks seda kui sa vaatasid paberil Liverpooli koosseisu enne hooaega, siis kõige parema tahtmise juureski ei oleks näinud selles meeskonnas satsi, kes purjetaks võimsalt tiitliga sadamasse. Ründemäng on Premier League parim, kaitsemäng on nõrk koht ning eks seda hakatakse lappima suvel. Klopp teeb väga head tööd Liverpooliga ning vaikselt tase tõuseb. Liverpooli fännidki üle maailma ja just kohapeal on ju Kloppiga rahul ei tea mina miks sa selline pessimist oled. Need karikakohtumised on muidugi väga kahetsusväärsed, kuid täistõena neid vormist võtta ei saa, sest Klopp üritas sealt tulla minimaalselt läbi, kuid sai kõrvetada. Praegune ongi hea tuleproov kogu meeskonnale ja just Kloppile endale, et kas suudetakse tagasi rööpasse saada või mitte ning kui ei suudeta, siis oleks aeg tulistama hakata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ründemäng on Premier League parim
        Ilmselgelt pole sa pooli viimast 10t mängu vaadanud
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Saver Vaata postitust

          Ma arvan siiski vastupidi, sest sellise mänguga näeme me CL kohta ainult unes. Ja kui me sellest ilma jääme, mis siis saab? Kujutad ette?
          Ma küll kujutan. Pool oleks CL-ist väljas ja mängiks EL-i ja karikaid. Lihtne ju.

          Kommentaar


            Pask.
            Halastuslask on parem, kui agoonias tõmblevat keha vaadata. 1 meeskond, rohkem puhkust mängude vahel, vähem vigastusi. Ehk leiame oma vormi taas kuskilt ülesse ja võitleme koha eest top 4s. Aga Klopp saab tuhka pähe ikkagi, et alahindas (või teeb seda jätkuvalt) PL tihedat graafikut. Pink on sisuliselt olematu.

            Keegi kes teisi liigasid ka jälgib: kas keegi on aastat 2017 veel sitemini alustanud kui meie? Üks võit kaheksast mängust?

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Keegi kes teisi liigasid ka jälgib: kas keegi on aastat 2017 veel sitemini alustanud kui meie? Üks võit kaheksast mängust?
              Teistes liigades pole nii palju mänge olnudki veel 2017.aastal.

              Kommentaar


                Kas vormi langus on kinni mängijate vähesuses? Kvaliteedis? Treeningutes? Ettevalmistusperioodis? Füüsises? Vaimus? Taktikas? Toitumises? Tuules? Jne.

                Ennem, kui lahendusi pakute - tuleks mõõna põhjus(ed) tuvastada. Kui mõõna põhjustab üks mängija, siis me oleme...mis see väljend nüüd oligi...ah-jaa, omadega perses.
                Sel samal põhjusel, eriti kui sats on näidanud, et suudab igas asendis paugutada, pole ma eriti suur "ostame, ostame" fänn.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Mulle läheb AC Milani käekäik korda ja nemad panevad Liverpooliga samas rütmis. Isegi karikast langesid samal ajal välja, kui Liverpool sai liigakarikas tala. Halva statistika illustreerimiseks võib tõmmata joone 5. detsembrile ja sest ajast saadik on Milan saanud liigas kuue mänguga 5 punkti, olles löönud 5 väravat. Küll aga õnnestus jõule tähistada supercoppa võiduga Juve ahvide üle, ent see on siiski show värk rohkem. Kui 2010-11 kõrvale jätta, mil Zlatan võitis Milanile scudetto, siis on kahe kunagise suurklubi viimased aastad hämmastavalt sarnased olnud. Isegi CL finaalides käidi samal ajal ju.
                  Olukord on päris sitt, kui Milaniga juba paralleele tõmmatakse.

                  Kommentaar




                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Aga Klopp saab tuhka pähe ikkagi, et alahindas (või teeb seda jätkuvalt) PL tihedat graafikut. Pink on sisuliselt olematu.
                    Tõenäoliselt siia ongi kala maetud (sub: Moreno, Lucas, 16 aastane, 18 aastane, 19 aastane).

                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Ma küll kujutan. Pool oleks CL-ist väljas ja mängiks EL-i ja karikaid. Lihtne ju.
                    Ja mitte ükski tähtmängija meiega liituda ei soovi. Lihtne ju.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Ega nagunii Liverpool pole ju väga tähtmängijaid ostnud. Viimaste aastate sissetulijatest suurimad nimed oleks vast Firmino ning Milner. Teised kõik on pigem kas samast, vahest ka teisest, liigast (kuidagi sagedasti ka ajutist) sammu üles tegemas või siis lihtsalt nooruke tuleviku vaatena ostetud. Vaieldavalt tegi tegelt seda sama ka Firmino.
                      Igasugu Benteke, Wijnaldum jne vennad ei ole ju staarid kui neid osteti, ega ka praegu. Mane nimi on kuumemaks aga läinud küll.

                      Kommentaar


                        Sturri asemele oleks siiski tähtmängijat vaja, mitte (jälle) mingit Karolli. Vähemalt mina arvan küll nii.

                        Ahjaa, Sakho paotas suud - http://www.skysports.com/football/ne...ols-club-rules
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Alati saab Bertrandi ja Ward - Prowse'i peale raha kulutada..

                          Kommentaar


                            See on vist natuke mingi tänapäeva trend, et puhastesse ründajatesse väga ei panustata vaid loodetakse ründavate midfielderite peale. Liverpooli ründeliin on ikka suhteliselt lahja.
                            Sturridge - kui on vormis, võib olla väga hea aga enamasti ta on katki või kogub hoogu kuni taas katki läheb.
                            Origi - potensiaali ehk on ning hetkel veel tegeleb avanemisega/arenemisega. Väga kahtlane kas temast võiks tulla kunagi toptop ründaja.
                            Ings - höh? kes?

                            Kui püsida realistina, siis ise võtaks sinna ette ühe kogenud ründaja, kes ennast juba tõestanud a la Dzeko, Mandzukic.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Kuule sina Dzeko..., mine moosi teda arsenali poistele.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ennem, kui lahendusi pakute - tuleks mõõna põhjus(ed) tuvastada. Kui mõõna põhjustab üks mängija, siis me oleme...mis see väljend nüüd oligi...ah-jaa, omadega perses.
                                Sel samal põhjusel, eriti kui sats on näidanud, et suudab igas asendis paugutada, pole ma eriti suur "ostame, ostame" fänn.
                                Hooaja alguses, kui vurr töötas siis tulid väravad meeskondlikult. Kiired söödud, head liikumised jne. Hetkel peaksid väravad samuti tulema meeskondlikult, aga liikumised (kui neid üldse on) on aeglased, mõte krampis, söödud lohakad. Tsenderdustest kasti on vähe kasu kui seal on 3 meie oma ja 10 vastast. Liikumised kastis jätavad soovida. Ei suudeta vahesid tekitada, et avaneks konkreetne ja hea võimalus pealelöögiks.
                                Ja samas me ise mängime kohati nagu ilma väravavahita. Ma saan aru, et "lagunemine" algab juba varem pihta, aga Swansea 3 palli raamidesse = 3 väravat ja laupäeval 3 väravat raamidesse = 2 väravat. Olematu tase kaitsemängus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X