320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Romero on tegelt hea GK. Ei tea miks Manu'sse jääb mujal kuskil saaks paremat mänguaega. See aasta siis talle kõik CL mängud?
    ..ja nii ongi

    Kommentaar


      Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
      Romero on tegelt hea GK. Ei tea miks Manu'sse jääb mujal kuskil saaks paremat mänguaega. See aasta siis talle kõik CL mängud?
      Võtan foorumist aastase bani kui kõik CL mängud Romerole antakse. Natukene olen kusik ja ei julge öelda, et 0 mängu alustab kuigi olen selles kindel.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        ilmselt faa karika ja selle teise pasatopsi poiss.

        Norm.

        Kommentaar


          Palun pange mind oma sõnu sööma, sest minu arvates kui kuulujutud vastavad tõele, siis makstakse perisici eest kahe-kolme kordset hinda.

          Kuigi mulle James Rodriguez ei meeldi, siis why the hell antakse ta laenule bayernisse võimalusega ta odavalt ära krapsata. (võrdluseks)
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Kuigi mulle James Rodriguez ei meeldi, siis why the hell antakse ta laenule bayernisse võimalusega ta odavalt ära krapsata. (võrdluseks)
            Sest Bayerni ja Reali juhtkonnad on sõbralikes suhetes.

            Kommentaar


              Peaksime meiegi mõne suurtiimiga hästi läbi saama. Ei teeks paha.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Peaksime meiegi mõne suurtiimiga hästi läbi saama. Ei teeks paha.
                Teil on Sunderlandiga head suhted.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Võtan foorumist aastase bani kui kõik CL mängud Romerole antakse. Natukene olen kusik ja ei julge öelda, et 0 mängu alustab kuigi olen selles kindel.
                  Krt De Gea teeb 38 liigamängust enamus ja siis Romero istub lihtsalt pingil? FA Cup, CL ja kolmas sari on Romero kinnastes käes.
                  ..ja nii ongi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                    Krt De Gea teeb 38 liigamängust enamus ja siis Romero istub lihtsalt pingil? FA Cup, CL ja kolmas sari on Romero kinnastes käes.
                    Eiei CL on ikka De Geal (va mõni ebaoluline alagrupi pela), arvatavasti ikka vähemalt järgmine hooaeg on DDG olemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                      Krt De Gea teeb 38 liigamängust enamus ja siis Romero istub lihtsalt pingil? FA Cup, CL ja kolmas sari on Romero kinnastes käes.
                      89a sündinud troll? Väga halvasti on vist mõnel elus läinud.

                      Kui hernes westhami siis ma ei tea, rooney ja chicha vastu mängimine premis, pisar tuleks silma.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Palun pange mind oma sõnu sööma, sest minu arvates kui kuulujutud vastavad tõele, siis makstakse perisici eest kahe-kolme kordset hinda.
                        Tead need tänapäeva üleminekusummad on omadega nii kosmosesse läinud, et 40 milkut naela või palju ta eest tahetakse on võib-olla isegi normaalne. Eks reaalne väärtus oleks tal kindlasti max 25 milkut, aga eks Unitedi nimi ka tõstab veidi hinda.
                        Samas olen üsna veendunud, et tegu on kvaliteetse mängumehega ja tuleks Unitedile kõvasti kasuks niiet isiklikult loodan, et diil läheb läbi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          89a sündinud troll? Väga halvasti on vist mõnel elus läinud.

                          Kui hernes westhami siis ma ei tea, rooney ja chicha vastu mängimine premis, pisar tuleks silma.
                          Tundub, et sa 79a sündinud troll.
                          ..ja nii ongi

                          Kommentaar


                            ma olen 99. aastal sündinud troll. mis siis?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              sa mine kobi oma napoli teemasse tagasi.

                              Kommentaar


                                Iceman kahtlustas, et sa oled ebameeldiv inimene.

                                Kui kaua sa combatis käinud oled?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X