320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Monaco

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Eks saab näha, kes Mendy'st vabaks jäänud koha üle võtab. Kas uus poiss Kongolo või liigutatakse Sidibe ise vasakule, kes Lille`i ajal ka selles ääres mängis.
    Minu jaoks pole küsimusti. Kongolo tulek tähendaski sisuliselt Mendy minekut, kuna juba päris mitu aastat on tegu olnud noore ja andeka mängijaga, nagu hinnast näha siis ka pigem alahinnatud. Kindlasti ei ole kehvem mees ma usun.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Minu jaoks pole küsimusti. Kongolo tulek tähendaski sisuliselt Mendy minekut, kuna juba päris mitu aastat on tegu olnud noore ja andeka mängijaga, nagu hinnast näha siis ka pigem alahinnatud. Kindlasti ei ole kehvem mees ma usun.
      Nagu ma olen aru saanud, siis Kongolo on viimased hooajad Feyenoordis rohkem vist keskkaitses pallinud. Kuidagi jube kolge on ta gabariitide poolest, aga ega ma pole teda ka eriti mängimas näinud. Monacol on muidugi ka Jorge olemas.

      Kommentaar


        "Lollidelt tulebki raha ära võtta"

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          "Lollidelt tulebki raha ära võtta"
          Pep täitsa segi keeranud + Danilo

          Kommentaar


            Monaco president kinnitas, et Fabinho ja Lemar pole müügiks ning Mbappega pikendatakse lepingut. Ühtlasi ütles, et ühtegi nõusolekut pole Monacol Mbappe asjus. Selllega lükati need meedias ringlevad Reali ja City megapakkumise kuulukad ümber.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Arvan ise samuti, et Mbappe Reali oleks veel natuke liiga vara..

              Kommentaar


                Hmm Mbappe tahaba klubist ära, kuna mitmed põhimehed on lahkunud? Või ahvatlus Reali eest mängida on nii suur?
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar





                  Adama Diakhaby on ametlik nüüd.

                  Monaco have completed the signing of Rennes winger Adama Diakhaby for a fee of €8m plus €2m in bonuses.

                  The 21-year-old joins on a deal until 2022 and will be introduced to the team before Friday’s opening Ligue 1 fixture against Toulouse. His versatility will be a big asset to Monaco this season, but coach Leonardo Jardim is wary of throwing the youngster in at the deep end early on.

                  Diakhaby scored four goals in 25 Ligue 1 appearances for Rennes last season, scoring half of those goals in the final game of the season against Monaco of all teams.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                    Hmm Mbappe tahaba klubist ära, kuna mitmed põhimehed on lahkunud? Või ahvatlus Reali eest mängida on nii suur?
                    eks mõlemat. samas ma ei näe talle realis kohta. vaevalt, et mingi 100+ milli mees ostetakse pingile ootama.

                    aga eks näis, kuidas monaco uuel hooajal asju teeb.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      eks mõlemat. samas ma ei näe talle realis kohta. vaevalt, et mingi 100+ milli mees ostetakse pingile ootama.

                      aga eks näis, kuidas monaco uuel hooajal asju teeb.
                      Palju on ka räägitud sellest, et Reali asjapulkadel on pehmelt öeldes siiber Bale'i klaasist jalgadest. Aga pigem jah, sel hooajal tal veel kohta ei ole. Kõige normaalsem variant oleks Mbappe ära osta ja veel aastaks Monacosse jätta. Samas, eks teab ka Monaco, et Bartsa rahakott on üsna tihke peale Neymari müüki ning nemad samuti on päris kindlasti huvitatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        eks mõlemat. samas ma ei näe talle realis kohta. vaevalt, et mingi 100+ milli mees ostetakse pingile ootama.

                        aga eks näis, kuidas monaco uuel hooajal asju teeb.
                        James Rodriguezt eriti tema eest väljakäidud mammutsumma ei aidanud, CL finaalis ei nühkinud ta isegi pinki mitte. Just remindin'.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          James Rodriguezt eriti tema eest väljakäidud mammutsumma ei aidanud, CL finaalis ei nühkinud ta isegi pinki mitte. Just remindin'.
                          James ei olnud ju Zidane'i ost. Suur vahe minu arvates.

                          Kommentaar


                            Kuna tantsupoiss läheb rikaste naabrite juurde, siis tuuakse asemele Rachid Ghezzal, kellele antakse 5-aastane leping.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Nice`i rikasteks nimetada on pisut veider, aga kogu see vangerdus, et noor ja potentsiaalikas Saint-Maximin müüdi just oma lähikonkurendile, mitte ei laenatud nagu algul räägiti, ja asemele toodi tujukas ja ebastabiilne Ghezzal, on samuti pisut imelik. Nice`ile kulus üks ründaja muidugi hädasti ära. Lisaks liiguvad jutud, et Monaco on Imbulat tagasi Prantsusmaale toomas. Diil, mida mina taaskord eriti ei mõista, kui teoks saab. Rahvast on keskväljal nagu piisavalt ja Imbula puhul ei tea ka täpselt, kui palju mängumeest temast alles on jäänud pärast ebaõnnestunud aastaid Portugalis ja vihmases Stoke`is.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                aga kogu see vangerdus, et noor ja potentsiaalikas Saint-Maximin müüdi just oma lähikonkurendile, mitte ei laenatud nagu algul räägiti
                                Sest ta oli ise seda palunud ning klubi tuli talle vastu. Lisaks polnud ta Jardimi plaanides nii väga ka. Nice's tal suurem võimalus mänguminuteid teenida kui Monacos, kus oleks ta pidanud võitlema Thomas Lemari, Rony Lopesi, Gabriel Boschilia või Jordi Mboulaga minutite eest.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X