320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Jalgratastel on rongis lausa oma konksud. Milles kühvel?
    Mind ausalt ei sega need 5 ettenähtud kohta pandud ratast, vaid kõik need teised. Aga sellele on ka lahendus. Algab numbriga 1 ja lõppeb tähtedega 'klass'.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Mind ausalt ei sega need 5 ettenähtud kohta pandud ratast, vaid kõik need teised. Aga sellele on ka lahendus. Algab numbriga 1 ja lõppeb tähtedega 'klass'.
      elitist
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Minge perse inimesed, kes vihastavad, et eestlane Eestis ei oska vene keelt.
        Minge ausalt perse.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Ma naeraks näkku sellisele tondile samal ajal eesti keelt edasi jaurates.

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Minge perse inimesed, kes vihastavad, et eestlane Eestis ei oska vene keelt.
            Minge ausalt perse.
            Haha! Õige!

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Minge perse inimesed, kes vihastavad, et eestlane Eestis ei oska vene keelt.
              Minge ausalt perse.
              Mul juhtus ka nii just, läksin sõbra juurde lasin alt kella, järku mingi vanamutt küsis miskit, ei saanud sittagi aru, mutt vihastas kui ütlesin et ei räägi vene keelt, pani ukse kinni, no lasen uuesti kella saan sisse ja siis kõnnin mutist mööda ja see seal pool aega karjub et ta ei oska eesti keelt jne paska ja vene keeles juurde miskit, ei ajanud üldse närvi. Aga mis ma selle vanamutiga ikka peale hakkan.

              Kommentaar


                mis te neilt soviettidelt ootate - nendel on ikka russki mir ja praegune seis on vale ja ajutine
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Mugav?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fc.
                    .. kõige mugavam viis interneti pangas käimiseks..
                    Nagu, päriselt ka? Selle asemel, et toksida sisse nelja numbriga pin, eelistad iga kord koodikaardilt otsida ma ei tea mitmenumbrilist numbrite jada? Turvalisuse aspekt veel juurde. Ja see, et see on kliendi probleem võid ära unustada, esmalt sõimatakse ikka panga klienditeenindaja läbi.

                    Aga seda ka seoses paelussiga, et sa oled see sarisittuja kellest siin ühes teises teemas räägiti?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fc.
                      http://www.ohtuleht.ee/821617/ajale-...valja-vahetada

                      Tra miks on vaja kõige mugavam viis interneti pangas käimiseks ära kohitseda.
                      Ma sooviks näha statistikat kus on välja toodud palju on meil seoses paroolikaartidega tekitatud kahjusi.
                      Rääkige keegi mulle selle turvariskist ka?
                      Ja kui sa oled kasutaja tunnuse ja püsiparooli kirjutanud oma kaardi peale. Või lausa andnud kellegile teisele... Siis peaks see sinu probleem olema mitte minu. Ei?

                      Ja teiseks. Krt ma olin just peale tööd pikali keeranud ja silma kinni lasknud. Heliseb telefon ja mingi idioot helistab pm ainult selleks ,et küsida kuidas minu paeluss elab. Tra ja hetkega on uni rikutud ja ma olen tige.
                      See paroolikaart on nii kohutavalt kohmakas lahendus, pole seal midagi mugavat. Smart ID on mugav.

                      Kommentaar


                        Kas just närvi, aga sitaks häirib Euroopa klubivuti hävitamine ebanormaalsete rahasummadega. Täielik tsirkus see Euroopa jalgpall juba.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Kas just närvi, aga sitaks häirib Euroopa klubivuti hävitamine ebanormaalsete rahasummadega. Täielik tsirkus see Euroopa jalgpall juba.
                          PSG ja 1-2 briti klubi jõuavad joppamise korral heal juhul veerandfinaali CLis, nii et suht savi nendest.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Kas just närvi, aga sitaks häirib Euroopa klubivuti hävitamine ebanormaalsete rahasummadega. Täielik tsirkus see Euroopa jalgpall juba.
                            Iga suvi ju kulutatakse aina rohkem ja rohkem, iga aasta need summad on ju ainult tõusnud. Tekib küsimus , et miks see alles nüüd sulle pinda on hakanud käima?

                            Ning mainin ära, et ei ürita õigustada seda laristamist. See laristamine on ju toimunud iga aasta tegelikult ja seda järjepidevalt.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                              Iga suvi ju kulutatakse aina rohkem ja rohkem, iga aasta need summad on ju ainult tõusnud. Tekib küsimus , et miks see alles nüüd sulle pinda on hakanud käima?

                              Ning mainin ära, et ei ürita õigustada seda laristamist. See laristamine on ju toimunud iga aasta tegelikult ja seda järjepidevalt.
                              Laristamine rahaga, mida sa ise teenid pole nagu suur probleem. FFP püüdis teatud meetmetega takistada nn üle võimete elamist ja teatud hetkel isegi töötas. Nüüd on asi aga bumerangina tagasi lennanud, sest sisulselt võteakse kasutusele juba riigi (eelarve)raha läbi üsna obvious skeemitamise, ja see on ikka päris suur probleem, sest doominoefektina lükkab see teatud asjad ikka päris kaosesse.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                See käib mulle aastaid juba pinda, aga see FC Qatar olukord on juba lihtsalt rõve.

                                Siin on asi jalgpallist kaugel. Selliseid klubisi on veel muidugi.

                                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                                Iga suvi ju kulutatakse aina rohkem ja rohkem, iga aasta need summad on ju ainult tõusnud. Tekib küsimus , et miks see alles nüüd sulle pinda on hakanud käima?

                                Ning mainin ära, et ei ürita õigustada seda laristamist. See laristamine on ju toimunud iga aasta tegelikult ja seda järjepidevalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X