320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
    Ei saagi aru eelmine hooaeg keegi väga Ancelotti kohta ei öelnud aga nüüd teeme teda nii maha mis maha?
    Targemad kritiseerisid juba eelmine hooaeg, aga siis ei saanud väga pilti ette veel. Ancelotti on hoopis teist mängustiili harrastav peatreener ja oligi arvata, et esimene hooaeg ei pruugi kohe peale Guardiola meeskonna ülevõtmist hiilgetulemusi tulla. Meeskond tegi, siis ju enda ära, Bundesliga võideti ja CL kukuti Reali vastu veerandfinaalis suurelt tänu kohtunike abile, mis ei ole katastroof.

    See hooaeg näitas juba ilmekalt ära kui perses asjad on sõna otsesemas mõttes. Ancelotti on kahtlemata maailma tipptreener ja, miks need asjad nii läksid ja ta isegi ei viitsinud pingutada seda ei tea keegi. Arvan, et lihtsalt ehk tekkis tüdimus ja väsimus ja oleks pidanud ise suvel lahkuma poolte kokkuleppel auga. Õnneks props Bayernile, et juhtkonnal ja Rummel oli piisavalt mune, et kohe võtta korralik otsus vastu.

    Kommentaar


      Koondisega koos olev Thiago väänas trennis jalga - jääb selle vooru mängust kindlasti eemale, vigastuse tõsidus pole veel teada

      Kommentaar


        Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
        Ei saagi aru eelmine hooaeg keegi väga Ancelotti kohta ei öelnud aga nüüd teeme teda nii maha mis maha?
        Tüüpiline peale kaklust vehime rusikatega olukord. Ma ausalt öeldes ei usu pooli neid jutte, mis tema kohta viimasel ajal tulnud on. Üks viimase 20 aasta edukaim treener Euroopas ja isegi Robbeni poja trennid on sisukamad/paremad/intensiivsemad jne? Don't buy it. Ancelottil tuli lihtsalt tema kurikuulus teise hooaja sündroom peale, mis iganes põhjustel need tal erinevates klubide tekivad. Vist vaid Milanis kannatati ta üks kehva hooaeg ära ja tasuks tulid tiitlid. PSG-st jõudis aga ise enne plehku panna (seal võttis ùle ka alles hooaja keskel). Juves, Chelseas, Realis ja Bayernis kõigis sai teisel hooajal kinga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Tüüpiline peale kaklust vehime rusikatega olukord. Ma ausalt öeldes ei usu pooli neid jutte, mis tema kohta viimasel ajal tulnud on. Üks viimase 20 aasta edukaim treener Euroopas ja isegi Robbeni poja trennid on sisukamad/paremad/intensiivsemad jne? Don't buy it. Ancelottil tuli lihtsalt tema kurikuulus teise hooaja sündroom peale, mis iganes põhjustel need tal erinevates klubide tekivad. Vist vaid Milanis kannatati ta üks kehva hooaeg ära ja tasuks tulid tiitlid. PSG-st jõudis aga ise enne plehku panna (seal võttis ùle ka alles hooaja keskel). Juves, Chelseas, Realis ja Bayernis kõigis sai teisel hooajal kinga.
          Robbeni tsitaat oma poja trennide kohta on väljamõeldud - selle lükkasid ümber juba tema agent, mängija ise ja ka Hollandi meedia.

          Samas olid need trennid kül väga piinlikud nagu ma juba varem mainisin, sest mul on kombeks neid veebis vaadata.
          Ka peab paika väide, et teatud mängijad tegidki salaja eraldi trenni, mille Carlo neil hiljem keelas.
          Ma ei tea kuidas Carlo mujal oli aga Bayernis oli ta ikka üsna saamatu ja jääb paljudele meelde kui kõige halvem treener. Jah isegi hullem, kui LvG või Klinsmann, sest tema perioodist pole mitte midagi positiivset kaasa võtta, mitte ükski mängija ei arenenud, sisekliima läks käärima jne.

          Inimesena samas mulle Carlo meeldis, või noh see kuvand mis mulle temast läbi meedia alguses jäi.
          Esimene aasta ei kritiseerinud ma teda, sest alati tuleb uuele treenerile aega anda aga võrreldes esimeste kuudega ei läinudki olukord paremaks.
          Kordusid samad vead, kolisesid need samad ämbrid ning probleemid ainult süvenesid.
          Hiljem langes ka mängijate füüsiline vorm, mis võimendas kõiki puudujääke.

          Kommentaar


            Loodaks, et Löw täna meie omi ei mängita. Kindel edasipääs olemas ja vastane pole ka keeruline. Vähemalt püsivad mehed terved.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Loodaks, et Löw täna meie omi ei mängita. Kindel edasipääs olemas ja vastane pole ka keeruline. Vähemalt püsivad mehed terved.
              Samas teie meestele oleks vaja veel ühte korraliku võitu, et tulla tagasi klubisse hea emotsiooniga.

              Kommentaar


                Kah point. Aga kuna Neuer ja Alaba on sodid, ei tahaks rohkem riskida.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Lewandowski oli oma riigi eest taas resultatiivne ja sai ka väravasööt antud. Varsti on näha, mida die mannshaft korraldab.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Palju õnne, Süle sai vigastada ja Rüdiger toodi sisse. Ma ju ütlesin!
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Palju õnne, Süle sai vigastada ja Rüdiger toodi sisse. Ma ju ütlesin!
                      Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask! Pask!
                      Praegune saldo: Thiago, Alaba ja Süle.

                      Pole küll meie mängija aga nüüd sai Shkodran Mustafi ka viga,
                      Saksamaal juba 2 sunnitud vahetust I poolajaga

                      Kommentaar


                        Selliselt jätkates võib isegi Jupp vigastada end.

                        Kommentaar


                          Praegu on tõesti kohutav seis vigastatute osakonnas. Enam ei meenu, kuidas meie treble hooajal oli? Juppil vist mehi väga puudu ei olnudki. Nüüd aga tuleb kohale ja kohe kahetseb, kuna meeskonda, mida kamandada, just kui polegi.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Kohe,kohe toimub Osrami esitlus, nac deja-vu tunne tuleb peale. Ise loodan,et talle liiga suuri ootusi ei panda peale. Pmst peaks ta tegema mõne kuuga ära töö,mis paari aastaga õnnestus.

                            Kommentaar


                              Nüüd jääb üle vaid põnevusega oodata, kas Jupp suudab võistkonna mängima panna.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Mehed on nüüd viimasel nädalal saanud korralikult trenni teha ning homme tuleb meile Freiburg külla. Jupp andis pressikal mõne infokillu ka. Platsil hakkame nägema peamiselt 4-3-3e mis mängu käigus varieeruda võib. Kuna põhiline eesmärk on kaitse korda saada, siis Javi on tagasi keskväljale liigutatud. Kindel on see, et Vidal jääb homme vigastuse tõttu välja ning James algkoosseisu ei mahtunud, kuna saabus alles täna koondise juurest. Põhimeeskonda kutsuti backup striker Kwasi Okyere Wriedt, kes Bayerni duubli eest on kümnes mängus löönud 8 väravat. Kickeri poolt alg 11...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X