320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt ei pea siin kohal pikalt peatuma MIKS on sportlaste jaoks õige toitumine oluline.
    Floral on selle jaoks olemas oma köök, oma kokad poistel peale igat trenni võimalus saada sooja toitu, sellist võimalust näiteks ei ole ei Leval ega Kaljul, Kalju kunagi sai Hiiu Pubis süüa, aga kuna jäädi juba pikalt võlgu, siis seda võimalust enam poistel ei ole praegu on neil võimalus käia söömas "Seiklusjutte maalt ja merelt" aga kuna trennid toimuvad Hiiul, siis poistel lihtsam juba koju sööma minna, kui sõita selle jaoks kesklinna.
    Levadia mängijatel soe toi peale treeninguid puudub, teatud poistel on AMPSU kaartid ja saavad seda mingi summa ulatuses kasutada, aga mitte terve meeskond vahepeal käis neil mingi meesterahvas Maarjamäel süüa tegemas aga see oli väga ajutine KUNA JÄÄDI VÕLGU poisid ei saa isegi mängu päevadel süüa ja peale mängu samamoodi, bussis ootavad mängijaid 1 banaan ja Snickers šokolaad, parematel päevadel saab ja pizzat JA KUI JUBA TRENNIDES ANTAKSE POISTELE AINUTL VETT KUNA SPORDIJOOGI JAOKS EI OLE KLUBIL RAHA !! SIIS ILMSELT SIINKOHAL SAID SA NATUKENE PILDI SELGEMAKS MIKS ON FLORAS PAREMAD TINGIMUSED JA MIKS ON SEAL NOORED POISID NO. JÄRJEKORRAS )
    Vau, see on küll müstiline, kui need käärid nii suured on. Samas Levadia mehed võivad ka ise peale trenni sööma minna, polegi vaja mingeid oma kokkasid. See on muidugi päris jabur ja raske usutav, et spordijoogi jaoks raha ei ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Vau, see on küll müstiline, kui need käärid nii suured on. Samas Levadia mehed võivad ka ise peale trenni sööma minna, polegi vaja mingeid oma kokkasid. See on muidugi päris jabur ja raske usutav, et spordijoogi jaoks raha ei ole.
      Lihtsalt märgin ära, et mina ka ei tea, et need asjad nii halvasti oleks. Kust Katzuu info pärineb muidu, kui küsida tohib?

      Kommentaar


        Katzuu nii mõningadki väited tunduvad ka mulle rohkem kui uskumatud. Kui aga need peaks tõele vastama, siis tekitab see tõsiseid küsimusi nende klubide seatud prioriteetides.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Las siis jäädagi teile mõistatuseks, tahaks siiiski viimasele Levadia mängule ka sisse saada

          Kommentaar


            Flora on tegutsenud absoluutselt õigesti arendades ja täiendades klubi taustajõudusid. Isikud, kes ei oke seitud otseselt jalgpalli mängimisega, kuid aitavad seda elu lihtsamaks teha neil kes sellega otses kokkupuutes on.

            Flora on tegelikult jäänud enam-vähem sama koosseisuga, kes neil 2 aastat tagasi tiitli aitasid võtta. Kahe aasta tagusest satsist on puudu Frolov, Jürgenson ja Baranov.

            On tehtud korralik areng ning koduses euromängus näidati esimene poolaeg ühte nauditavamaid esitusi Eesti klubi poolt.

            Kui talvel eestvedajad ei lahku, siis on Flora järgmine hooaeg kindlasti tiitlipretendent number 1.

            Kommentaar


              Kahjuks... Kahjuks peale mõningat värsket infolaekumist pean tõdema, et Katzuu väited vastavadki tõele.
              Enamat ei saa öelda, inimesed saavad pihta ja fakt, et Katzuu niigi palju on rääkinud, on kiitust väärt.

              Kommentaar


                Mis siin ikka imestada, et Levadial ja Kaljul raha napib, kui eesmärk, mille täitmiseks suur osa euroraha kulub, on Kaljul ebaõnnestunud 5, Levadial 3 aastat jutti. Ja see eesmärk on meistritiitel, mis tagaks euroopast 2 korda rohkem raha.

                Õnneks on Flora ja Info tõestanud, et arvukad välismängijad ja pidev tõmblemine (enneaegne vabastamine, vahetamine) nendega siin eriti ei aita.

                Kommentaar


                  Pâris put*is klubid siis ikka..masendav!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Flora on tegutsenud absoluutselt õigesti arendades ja täiendades klubi taustajõudusid. Isikud, kes ei oke seitud otseselt jalgpalli mängimisega, kuid aitavad seda elu lihtsamaks teha neil kes sellega otses kokkupuutes on.

                    Flora on tegelikult jäänud enam-vähem sama koosseisuga, kes neil 2 aastat tagasi tiitli aitasid võtta. Kahe aasta tagusest satsist on puudu Frolov, Jürgenson ja Baranov.

                    On tehtud korralik areng ning koduses euromängus näidati esimene poolaeg ühte nauditavamaid esitusi Eesti klubi poolt.

                    Kui talvel eestvedajad ei lahku, siis on Flora järgmine hooaeg kindlasti tiitlipretendent number 1.
                    Ma paneks selle aasta tiitli suuresti Pijpersi arvele. Muidugi kui sul on ainult tükk saviplönni, siis sellest kolossaalset monumenti ei vooli ja mängijad nagu ka muud taustajõud peavad ka igal treeneril selleks ikkagi olema, aga see tiitel jääb minu jaoks Pijpersi tiitliks.

                    Järgmise hooaja kohal lasub veel kuhjaga küsimärke. Pole ju veel selgegi, kas Pijpers jätkab peatreenerina ja seal nagu ma aru saan, võivad ka tema eraelulised asjad määravaks saada. See on isegi järgmise hooaja võtmeküsimus, et kas Pijpers jätkab või mitte.

                    Selge on see, et on mängijaid, kes kibelevad välismaale ja ma olen kindel, et päris kadudeta see talv Flora jaoks ei möödu. See oleks muidugi ka loomulik asjade käik, mõni mängija ehk juba peakski järgmise sammu tegema, kuid nagu ma ütlesin, siis võtmeküsimus on peatreener, mitte mõningate mängijate võimalik lahkumine.

                    Kui juba mängijate peale asi läks, siis tooks välja minu silmis kõige suurema arenguhüppe teinud floraka sel hooajal: Mihkel Ainsalu.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Noh, sesmõttes on jalgpalliklubi nagu iga teinegi organisatsioon, mille efektiivsuse aluseks on töötajate rahulolu ja kõrge motivatsioon. Ei ole saladus, et hetkel on Eestis ainult üks jalgpalliklubi, mis laiemalt töötab kui professionaalne spordiklubi ja siin ei ole küsimus ainult isiklikus kokas ja heades taastumisvõimalustes, vaid üleüldises loogikas, millele on süsteem ülesehitatud. Aga eks mäletame kõik ka perioodi, mil terve elu Florat teeninud mängijad persse saadeti kui nad leivale vorsti peale tahtsid saada. Rahulolu on selline hästi lai ja individuaalne teema, et kuhu maani neid mängijaid poputama peab ja milliste vahenditega. Kui trennis muidugi spordijooki ei ole ning ei ole tagatud elementaarsed vahendid tippspordi tegemiseks, siis on see juba täielik äärmus ning lihtsalt kurb. Ma julgen arvata, et Floras on Tallinna klubidest kõige madalam keskmine palk, mis ühtlasi on ka loogiline arvestades keskmist iga. Ja seeläbi on võimalik suuremaid vahendeid suunata taustajõududesse, mis ilmselgelt on õige tee.

                      Ma isiklikult olen mõelnud, et kui tööandja poolt oleks lõunaks tervislik toit tagatud ning külmkapp karastusjookidega täidetud, kas ma teeks ka siis efektiivsemalt tööd ning ei passiks pool päeva Soccernetis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                        Ma isiklikult olen mõelnud, et kui tööandja poolt oleks lõunaks tervislik toit tagatud ning külmkapp karastusjookidega täidetud, kas ma teeks ka siis efektiivsemalt tööd ning ei passiks pool päeva Soccernetis?
                        Kontrollitud. Teen samaefektiivselt edasi. Samas tulen tööle rõõmsamalt.

                        PS! Katzuu poolt jagatud inff on mõneti skandaalne.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          NB! Spordijoogid on üsna kahjulikud asjad, ärge neid mängijatele soovige

                          Aga tegelikult on hämmastav küll kui profiklubi ei suuda täitsa elementaarseid "nõudeid" mis üks profiklubi peaks täitma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MNa Vaata postitust
                            Aga tegelikult on hämmastav küll kui profiklubi ei suuda täitsa elementaarseid "nõudeid" mis üks profiklubi peaks täitma.
                            Ma jäin siin mõtlema, et äkki on see üldine mentaliteet "Eestis maksab vaid tiitel" mingil määral selles süüdi. Klubid suunavad kõik oma ressurssid vaid ühele eesmärgile, kuid jätavad sealjuures tähelepanuta, et maja ehitamist alustatakse vundamendi rajamisest, mitte seinte püstipanekust.

                            Loomulikult on tiitli ja ka võimaliku euroedu näol saadava raha saamine ahvatlev ja inimlikult mõistetav, aga õnneks pole ka Eestis ühelgi klubil enne hooaega tiitel kindlustatud, rääkimata eurosarjades edenemisest. Mis siis saab kui hooaeg ebaõnnestub? Mängijad hakkavad ise kodust coca pudelitega kraanivett trennidesse ja mängudele tooma?
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kontrollitud. Teen samaefektiivselt edasi. Samas tulen tööle rõõmsamalt.

                              PS! Katzuu poolt jagatud inff on mõneti skandaalne.
                              Kodukontoris töötava vabakutselisena pean nentima, et toitu täis külmkapp on töötegemist KOHUTAVALT pärssiv element.

                              Kommentaar


                                Kogu selle Flora noorukite mängitamise poliitika taustal oleks väga kahju kui loobutaks järgmisel hooajal Gert Kamsist, kellel juhul kui saab laupäevasel derbyl Levadiaga platsile, on koos 299 mängu Flora eest Meistriliigas.

                                Hetkel on FC Flora ainukeseks triplelegendiks, 300+ mängijaks Martin Reim - 385 mängu Flora eest Meistriliigas.

                                Gert Kams oleks ajaloo teine FC Flora triplelegend........järgmiseid (Alliku, Beglarishvili) tuleks oodata vähemalt 3-4 hooaega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X