320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu Spursi vastu oli väljakul kamp tüüpe vs meeskond, siis nüüd jälle sama reha. Njuukas mängis tiimina ülimalt hästi, punased särgid reaalselt käisid ja koperdasid teineteise otsa.

    Tere tulemast Unitedisse, Alexis. Siin putsis kliima, pikad pallid ette ja Mike Smalling. Naudi!
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Ma nüüd ei tõmbaks ka ManU vinguviiulit käima. Tegelikult oldi teine poolaeg ikka üsna head, aga see, kui lihtsalt pall väravasse ei lähe, siis ta ei lähe. Võrdle mänguga Arsenali vastu, kus ka lihtsalt üks meeskond lõi ja lõi, aga teine võitis. Ma olen tänavu kommenteerinud 9 Tooni mängu ja see oli sisuliselt kolmas, kus võideldi ikka ninast veri välja (esimene oli 0:1 kaotus Man City vastu, kus esimese poolaja õuduse järel pandi teine poolaeg ikka korralikult. Ja siis muidugi eelmise vooru mäng Crystal Palace'i vastu). Kui ma siiani pidasin Shelvey koondiselootust naljaks, siis selle mängu pealt väga ei pea. Pogba oli õnnetu, Smalling naljanumber, aga Martiali võimalused oleks ta ka ise 8 juhul kümnest ära löönud. Seega chill, teine koht tuleb. Või neljas, vahet pole. Seega vähem nuttu ja yolo.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        sellist klassikalist mine-putsi-treener-sa-ei-tea-midagi-me-ei-viitsi-sind-kuulata asja ei usu, et on. ainus kes võiks jonnida on paul, sest alexis saab rohkem palka, peab valel kohal mängima, premmi tiitli eest võitlemine sai jalaga munni oktoobris kui shitylt ploomid taha saadi ja kindlasti on selles süüdi kõik teised, sest teda ennast ju polndki mingi krdi 2kuud jne. ülejäänd nimetatud ei ole ühel või teisel põhjusel vingumis-positsioonis: kes on uus või noor, kes ise samuti piisavalt sitt olnd, et nokad hoida (luk, matic). tony ei tundu ka eriline diivatseja, vaid pigem tüüp, kes tuleb lihtsalt mõnel suvel ja ütleb, et tänks, aga ma tahaks nüüd minema minna.

        see taktika ja komplekteeritus ühe kimbuna vaadates tundub kohati kuidagi imelik ja see võib pikapeale vile vahele kerge peotäie visata.

        nt miks on vaja kolme vasakwingerit (marcus, tony, alexis) ajal kui paremale on panna ainult jesse ja mata?
        või kui on mure, et meeskonnas pole loovust, siis miks pannakse kõige loovam kutt - pogba - kuskile suvalisse rolli? "sinna pole kedagi teist panna" tundub küllaltki ausa vastusena, aga nahhui siis ei osteta?! on olemas ander, aga miskipärast teda ei kasutata (see, et ta on küllalt tihti sitt, on äkki hoopis tagajärg, mitte põhjus? või siis ongi selline squad player, fain.)
        kaitsest mai viitsi üldse rääkida. tahaks lihtsalt ericut tagasi juba.

        igatahes jääb mulje, et kerged asjad tehakse raskeks - on's see siis moureeni mingi pagana kangekaelsus või on põhjuseid reaalsemaid, a la selliseid, miks meiesugused pröökavad foorumis, aga jose teenib 10milli aastas.
        sellegi poolest ei ole ju sugugi raske nii mängida (teame küll mis rollid kellel olla võiks):


        -----------------romka--------------
        tony/marcus------------------alexis
        ---scott/ander---paul---nemanja/kärrik
        shaw-----jones/viki-----bailly------valencia
        ------------------boss-----------------

        ps. ma ei ole barca asjus väga kodus, aga kas alexis ei mängind barca ajal pigem paremal?
        Tavapäraselt oli jah ikka parempoolne ründaja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma nüüd ei tõmbaks ka ManU vinguviiulit käima. Tegelikult oldi teine poolaeg ikka üsna head, aga see, kui lihtsalt pall väravasse ei lähe, siis ta ei lähe. Võrdle mänguga Arsenali vastu, kus ka lihtsalt üks meeskond lõi ja lõi, aga teine võitis. Ma olen tänavu kommenteerinud 9 Tooni mängu ja see oli sisuliselt kolmas, kus võideldi ikka ninast veri välja (esimene oli 0:1 kaotus Man City vastu, kus esimese poolaja õuduse järel pandi teine poolaeg ikka korralikult. Ja siis muidugi eelmise vooru mäng Crystal Palace'i vastu). Kui ma siiani pidasin Shelvey koondiselootust naljaks, siis selle mängu pealt väga ei pea. Pogba oli õnnetu, Smalling naljanumber, aga Martiali võimalused oleks ta ka ise 8 juhul kümnest ära löönud. Seega chill, teine koht tuleb. Või neljas, vahet pole. Seega vähem nuttu ja yolo.
          Ving polegi teemal, et taha saadi jälle, vaid et taha saadi taaskord mingi meeskonnaga, mis pole platsil üldse loogiline ja üks jäärapäine vend ei vaevu seda muutma ka mitte mingil moel.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Fergie läks 2013 hooaja lõpus. 3 venda on ostnud kokku ca 700 milku eest mängijaid , sh 6 kaitsjat, kes kõik on tänasel päeval ka klubis.
            Nii eile kui ka tottsi vastu oli 100% kaitseliini Fergie ostetud, kusjuures 2 nendest ei ole üldse kaitsjad.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Olen eelkõnelejatega nõus. Muuta oleks võimalik nii formatsiooni, kui ka koosseisu, aga see koosseis oleks pidanud eile selle mängu ikka ära tegema.

              Mis mind kõige rohkem häiris oli see, et kõik oli nii kuradi faking uimane. Manu suguste satside tugevus peakski tulema välja Njuuka vastu selles, et kõike tehakse kiiremini, täpsemalt, agressiivsemalt. Jones hoidis taga palli ja mõtles 5 korda ümber, et kuhu nüüd sööta...
              Ainuke, kes märgatavalt kiiremini liigub (palliga, pallita, palli audijoone tagant tooma, nurgalööki andma, kodust piima tooma, Smallingul mähkmeid vahetama)...on trummipõrin.... Alexis Sanchez Teised oleks nagu 6-0 eduseisus Tallinna loomaaias või McDonaldsis.

              Mis mind natuke vähem häiris on see, et viimane käik pannakse sisse kuskil 80 minuti paiku. See moment, kui hr Leitmaa ütleb, et nüüd algab manu crucial time ja polegi väga hullu, sest enamus väravaid lüüaksegi viimase kümne minuti sees. Aga kurat tehke varem seda.

              Shelveyt oleks võinud natuke närvi ajada, oleks ka lihtsam olnud. Mõned puud lihtsalt riita laduda kasvõi talle.

              Nüüd siis Conte. Loodan, et nokamütsi koju jätab seekord.

              Kommentaar


                Redcafes saab Mourinho kõvasti heiti. Eriti oma aegunud taktika poolest ning pigem kaitsva, kui ründava mängujoonise poolest.

                Arvatakse, et kui sel hooajal TOP4 ei lõpetata, siis saab mees ka tala. Või kui tuleb TOP4, siis järgmine hooaeg võiks jääda tema jaoks viimaseks.

                Keda siis tahetakse? Pochettino Spursist ja Jardim Monacost on peamised kandidaadid. Ründav vutt ja noortetöö käivad käsikäes. Ma ise arvan, et kui Mourinho oma tehtud vigadest ei kavatse õppida, siis on mingi aeg vaja tõepoolest tool vabastada ning teha ruumi kaasaegsema vuti viljelejale.

                Noh, tegelikult on ta suutnud Unitedi sellest Moyes-Van Gaali loodud august välja tuua. Mitu head ostu ning tiim on justkui vägagi komplekteeritud, aga fun fact: nii Spursi kui Newcastle'i vastu koosnes kaitseliin SAF-i tehtud ostudest. Nojah, natuke naljakas tegelt.
                Pole Baillyd, pole pidu. Eks ta varsti on jälle mänguvalmis. Tahaks ikka seda Bailly-Lindelöfi näha, nii nagu hooaja alguses planeeriti, et nendest saab uus Ferdinand-Vidic kaitseduo.

                Paremkaitse. TFM tuleb laenult ja pakub Valenciale katet, aga Valencia pole ikkagi puhas paremkaitsja ning natuke tuleb turul ringi vaadata. Ja Youngi mängitamine äärekaitses on üsna imelik. Kahjuks pole Unitedil äärekaitses äärekaitsjad, vaid mingi kohatäide.

                Parem äär. Kui Alexist seal ei mängitata, siis Mata pole mingi paremäär, sest ta on aeglane. Noh, sinna tuleb ka ikkagi puhtatõuline äär leida.

                Ja keskväli, loomulikult. Carrickulaadset meest vaja. Eks näis.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Tahaks ikka seda Bailly-Lindelöfi näha, nii nagu hooaja alguses planeeriti, et nendest saab uus Ferdinand-Vidic kaitseduo.
                  +1
                  Ootan ise ka juba pikemat aega. Lindelöf alguses väristas küll, aga järjest kindlamaks muutus ja tundub selline palju liikuvam mängija. Tõusis kenasti ettepoole ka. Lisaks oskab sööta.

                  Maurizio Sarri oleks huvitav valik

                  Kommentaar


                    Pean nõustuma eelkirjutajatega, ei näe mis fenomeni Phil Jones ja Chris Smalling koos peaksid pakkuma, et neid eelistada tunduvalt mobiilsemate ja "Modernesemate" Rojo või Lindelöfi ees.. Bailly on kaua väljas olnud, seega teda hetkel raske sinna konkurentsi pakkuda.

                    Kommentaar


                      Alexis vist oli Udineses ja Barcas paremal aga Wenx pani vasemale.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Pean nõustuma eelkirjutajatega, ei näe mis fenomeni Phil Jones ja Chris Smalling koos peaksid pakkuma, et neid eelistada tunduvalt mobiilsemate ja "Modernesemate" Rojo või Lindelöfi ees.. Bailly on kaua väljas olnud, seega teda hetkel raske sinna konkurentsi pakkuda.
                        Jones oli enne eilset ja spursi mängu kindlasti hooaja parim kaitsja meil. Kahju.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Jones on täiesti asine vend, aga kui talle kõrvale Mike panna, siis muutub esimene täielikuks paanikaosakonnaks (ei saa väga süüdistada tho).
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Järelikult pole Jones-Smalling adekvaatne duo. Ja ma pigem laseks Smallingul kui Jonesil minna. Van Gaali all oli hea, aga enam nagu väga asine ei tundu.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Kõik on õige. Vinguviiulit ei ole mõtet käima tõmmata. Tabelis siiani 2. ja tiitel läks detsembri keskel Manchesteri derbis. Mõtteainet, murekohti ja ka eelnevalt teada tõdemusi aga joonistus Spursi ning Newca mängudes välja küll.
                              Esiteks, täiesti arusaamatu oli minna St James Parkile sama algkoosseisuga, mis Spursi vastu, kus näidati nii kohutavat mängu, et meenus Moyesi aeg. Kui võitvat koosseisu ei vahetada, siis sellise täislaskmise (Spurs) peale peaks pingile langema. Mõned müügilehele. Ja see, et kogu tagumine viisik on SAFi ajast ei ole kahjuks antud juhul kvaliteedimärk. De Gea loomulikult täielik erand. Smalling ja Young, tänan ja nägemist. Ründaja Youngi asemel on Shaw ja Smallingusse kaotasin usu sel Agüero-hooajal, kui ta nurgalöögil Kompanyl endale väga pehmelt ära lasi teha. Jonesile annaksin veel võimaluse, nii kolmanda neljanda numbrina, aga ta vajab kõrvale kindlat partnerit, et ise mitte väristada.
                              Kas annab suuremalt raisata kui Martial paremal. Olgu Alexis end nii tõestanud või suur täht kui tahes, aga Tony paremal on täielik ebaõiglus. Olen kindel, et kui Tony oleks vasakult sinna üks ühele tulnud oleks võrk sahisenud. Pealegi, kui mul on õigesti meeles, siis kuskilt jooksis hiljaaegu läbi Sancheze statistika ja see viimane hooaeg Barcas, paremal äärel, on söötude ja väravate kogusummas siiani tema karjääri parim. Lihtsalt Wenger tegi Wengerit ja pani ta vasakule.
                              Pogba kohal on lihtsalt praegu nii palju furoori, et ei oska seisukohta võttagi. Olen nõus, et kahene poolkaitse pole tema puhul kunagi toiminud, aga millegi pärast arvan/kardan, et kutt ikkagi vähe jonnib ka.
                              Tagasi tulles veel usu kaotamise juurde, siis olen selles Mourinhoga üht meelt, et kui see kord mängijasse kadunud on, siis raske on seda taastada. Sama kehtib ka treeneri kohta. Ühesõnaga kui ta jääb kangekaelselt sama reha otsa astuma, siis hooaja lõpp tuleb ikka väga inetu, sest suurte vastu kipub ta anyway pähe saama või heal juhul viigistama. Samas ta on hetkel parim, kes meil olla saab ja progressi on olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magicm Vaata postitust
                                Kõik on õige. Vinguviiulit ei ole mõtet käima tõmmata. Tabelis siiani 2. ja tiitel läks detsembri keskel Manchesteri derbis. Mõtteainet, murekohti ja ka eelnevalt teada tõdemusi aga joonistus Spursi ning Newca mängudes välja küll.
                                Esiteks, täiesti arusaamatu oli minna St James Parkile sama algkoosseisuga, mis Spursi vastu, kus näidati nii kohutavat mängu, et meenus Moyesi aeg. Kui võitvat koosseisu ei vahetada, siis sellise täislaskmise (Spurs) peale peaks pingile langema. Mõned müügilehele. Ja see, et kogu tagumine viisik on SAFi ajast ei ole kahjuks antud juhul kvaliteedimärk. De Gea loomulikult täielik erand. Smalling ja Young, tänan ja nägemist. Ründaja Youngi asemel on Shaw ja Smallingusse kaotasin usu sel Agüero-hooajal, kui ta nurgalöögil Kompanyl endale väga pehmelt ära lasi teha. Jonesile annaksin veel võimaluse, nii kolmanda neljanda numbrina, aga ta vajab kõrvale kindlat partnerit, et ise mitte väristada.
                                Kas annab suuremalt raisata kui Martial paremal. Olgu Alexis end nii tõestanud või suur täht kui tahes, aga Tony paremal on täielik ebaõiglus. Olen kindel, et kui Tony oleks vasakult sinna üks ühele tulnud oleks võrk sahisenud. Pealegi, kui mul on õigesti meeles, siis kuskilt jooksis hiljaaegu läbi Sancheze statistika ja see viimane hooaeg Barcas, paremal äärel, on söötude ja väravate kogusummas siiani tema karjääri parim. Lihtsalt Wenger tegi Wengerit ja pani ta vasakule.
                                Pogba kohal on lihtsalt praegu nii palju furoori, et ei oska seisukohta võttagi. Olen nõus, et kahene poolkaitse pole tema puhul kunagi toiminud, aga millegi pärast arvan/kardan, et kutt ikkagi vähe jonnib ka.
                                Tagasi tulles veel usu kaotamise juurde, siis olen selles Mourinhoga üht meelt, et kui see kord mängijasse kadunud on, siis raske on seda taastada. Sama kehtib ka treeneri kohta. Ühesõnaga kui ta jääb kangekaelselt sama reha otsa astuma, siis hooaja lõpp tuleb ikka väga inetu, sest suurte vastu kipub ta anyway pähe saama või heal juhul viigistama. Samas ta on hetkel parim, kes meil olla saab ja progressi on olnud.
                                Üsna mõistlik sõnavõtt, aga ma ei näe teie satsis võrreldes van gaali ajaga mingit arengut, kui välja jätta see, et nõrgemate vastu te enam nii palju punkte ei kaota. Viimane tuleneb ka lihtsalt sellest, et te olete suure rahaga suutnud veidike oma üldist kvaliteeti tõsta. Mouga pole siin midagi pistmist ja tegemist on ajale jalgu jäänud ennast täis klouniga, kes peaks juhendama pärnu vaprust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X