320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma jäin vist ennustusliigas 2 silma vahele, eile 07:50 ennustasin

    Kommentaar


      SBT 21 pre-season vaimus löön lauale panuse Lokomotiv DC. Atleticol on solid seis ning ilmselt ei tule täna sellist haamerdamist, nagu eelmine nädal. Lisaks on Atletico ML odds ikkagi päris kõrge (SBO hetkel @ 2.01), mis näitab, et bookied on üsna kindlad selle tulemuse mitteesinemises.

      Kommentaar


        Millal Bet365 peaks Eesti turule tulema? On kellegil infot?
        https://r-cold.blogabet.com/

        Kommentaar


          Algselt postitas Red Devil Vaata postitust
          Millal Bet365 peaks Eesti turule tulema? On kellegil infot?
          Juba peaks olema.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Juba peaks olema.
            No siiski ei lase mul sisse logida, kas vanad kasutajad kustutati üldse ära? Ja uue kasutaja tegemine ka ei õnnetu, ehk vist ruttasin ette sellega.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              No siiski ei lase mul sisse logida, kas vanad kasutajad kustutati üldse ära? Ja uue kasutaja tegemine ka ei õnnetu, ehk vist ruttasin ette sellega.
              Paar aastat tagasi otsustas b365 Eesti turule ametlikult siseneda. Selleks kustati kõik eestlaste kontod ära ja ei lastud uusi teha vms (noh eks teatud skeemiga saab alati). Nüüdseks on see litsenside taotlemine ja äri püstipanek omajagu aega võtnud.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar




                Otsivad endiselt account advisoreid

                Kommentaar


                  kui aasta tagasi kandideerisin, siis pidid juba 2017 suvi tulema. tundub, et miskid takistused ees.

                  Kommentaar


                    Keegi kossuspets oskab kommenteerida Avtodori konfi täna? Tundub jube hea esmapilgul.

                    Kommentaar


                      kunagi vist rääkisin sellest, aga huvitav oleks näha, milliseid koefitisiente pakub telekavaataja SBT korraldajana igale osalejale SBT 21 võitmiseks. Liiatigi kui oddsmaking on nüüdseks igapäevane töö ja hobi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                        kunagi vist rääkisin sellest, aga huvitav oleks näha, milliseid koefitisiente pakub telekavaataja SBT korraldajana igale osalejale SBT 21 võitmiseks. Liiatigi kui oddsmaking on nüüdseks igapäevane töö ja hobi.
                        Ah ma ei viitsi. Kuigi sedatüüpi idee on mul olnud lõppmänguks ja kuhugi Betsafe üles panna.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ah ma ei viitsi. Kuigi sedatüüpi idee on mul olnud lõppmänguks ja kuhugi Betsafe üles panna.

                          Hea mõte. Tee lõppmänguks ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kreeka C Liiga jalka täna
                            Kilkisiakos win@1.63 1xbet 50 yhikut
                            teeme telekavaataja elu lihtsamaks. btw kas oli suur viga, et ma kellaaega ei märkinud? Selles liigas algasid kõik mängud samal ajal anyways

                            Kilkisiakos Almopos Arideas esultado ao vivo (e transmissão online) começa no dia 24 de mar. de 2018 as 13:00 horário UTC em Greece, Kilkis, Dimotiko Stadio Kilkis como parte do 3rd League, Group 2, Greece.

                            Kommentaar


                              Võiks panuseid korrektselt sisestada küll. Aga kellaaja puudumise tõttu voidima ei hakka. Kui just panust pärast mängu algust ei postitatud.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                20:15 Sevastova - Azarenka Miami WTA

                                23:00 Sevastova/Ostapenko vs Chan/Chan Miami WTA doubles


                                Azarenka win+Chan/Chan 2:0@2,69 marathonbet 40 ühikut

                                mängud täna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X