320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea hinna/kvaliteedi suhtega hambaarst Tallinnas?
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      Hea hinna/kvaliteedi suhtega hambaarst Tallinnas?


      Väga viisakas koht.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        https://www.hambapol.ee

        Väga viisakas koht.
        Ääretult kõikuv kvaliteet. Eelis on see, et saad kiirelt järjekorda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ääretult kõikuv kvaliteet. Eelis on see, et saad kiirelt järjekorda.
          Wow ok, ma käisin seal esimest korda mkngi 10 aastat tagasi ja siiani vaid positiivne tagasiside. Mul hambad üli hästi korras ka, elus reaalselt 2 auku olnud ja mingeid jamasid ka pole, seega võib-olla ainult kontrollis käies ei ole nii hea hinnata kui mõned nõudlikumad patsiendid.

          Kommentaar


            "Rekordarv kasutajaid oli foorumeid lugemas 2 757, 23.01.16 kell 04:16." - miks?
            Ma vist olen seda kunagi küsinud.
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
              "Rekordarv kasutajaid oli foorumeid lugemas 2 757, 23.01.16 kell 04:16." - miks?
              Ma vist olen seda kunagi küsinud.
              Spämmattack.

              Kommentaar


                Ööluöö a.k.a öökoll a.k.a öökull: "Soe kevad on kingituseks EV100 puhul."
                Öö maagia teemas vist pole lubatud päevasel ajal sõna võtta aga lugesin seda postitust ja mõtlesin, et kas mai esimesel poolel on nii pikalt soojaperioodi olnud? Üksikuid päevi küll aga nädal aega järjest?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Öö maagia teemas vist pole lubatud päevasel ajal sõna võtta aga lugesin seda postitust ja mõtlesin, et kas mai esimesel poolel on nii pikalt soojaperioodi olnud? Üksikuid päevi küll aga nädal aega järjest?
                  Huvitaval kombel on kattunud soe ja päiksepaisteline maikuu täpselt siis kui mul ajateenistus või RÕK oli. 2014 oli sigasoe mai, 25+ kraadi ja päike stabiilselt lagipähe. 2016 sama teema ning nüüd taas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Huvitaval kombel on kattunud soe ja päiksepaisteline maikuu täpselt siis kui mul ajateenistus või RÕK oli. 2014 oli sigasoe mai, 25+ kraadi ja päike stabiilselt lagipähe. 2016 sama teema ning nüüd taas.
                    Kui ajateenistust mainisid, siis ma läksin 27 aprill 1999 ja meenus, et meil oli noorteajal rännak ümber Ülemiste järve, võiski olla kuskil mai keskel nagu praegu. Ja mäletan, et lompidel ja mingil kuradi ojal, millest pidime läbi minema, oli jääkirme peal. Samas, mõni aasta hiljem oli aprilli lõpul - aga ainult ühel päeval - ligi 30 kraadi sooja.

                    Kommentaar


                      99 suvi ise oli jällegi väga soe ja päikesepaisteline. Lapsepõlvest, täpsemalt millalgi 90ndate esimestest aastatest on meeles aprilli viimastel päevadel ujumas käimine, kas siis aga ka reaalselt pikalt sooja oli, selles ma nii kindel pole, pigem tüüpiline laste esimeste kuumade ilmadega üle pingutamine.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Lapsepõlvest, täpsemalt millalgi 90ndate esimestest aastatest on meeles aprilli viimastel päevadel ujumas käimine, kas siis aga ka reaalselt pikalt sooja oli, selles ma nii kindel pole, pigem tüüpiline laste esimeste kuumade ilmadega üle pingutamine.
                        Sama siin, kuupäev oli mingi 23. või 24. aprill, aasta pigem 95 kanti.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          99 suvi ise oli jällegi väga soe ja päikesepaisteline. Lapsepõlvest, täpsemalt millalgi 90ndate esimestest aastatest on meeles aprilli viimastel päevadel ujumas käimine, kas siis aga ka reaalselt pikalt sooja oli, selles ma nii kindel pole, pigem tüüpiline laste esimeste kuumade ilmadega üle pingutamine.
                          Eile oli õige mitme inimesega sel teemal juttu ja kõigile meenus näiteid samuti aprilli või mai palavatest ilmadest. Nagu minagi meenutasin, et kusagil eelmise kümnendi algul oli ühel päeval samuti ligi 30 kraadi. Aga keegi ei mäletanud, et mais olekslausa nädal aega või kauem soojalaine olnud.
                          Loodame, et tuleb soe suvi, mitte ei lähe nii, et kevadised ilusad ilmad tulevad suve arvelt.

                          Kommentaar




                            Kas kuskil mingi statistika on või siis täpsemalt, et kas keegi kunagi sellist asja kunagi saaks üldse välja uurida, et kui mitu korda on tulekahju alguse saanud grillimisest terrassil - seda siis terve meie lühikese ajaloo jooksul?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Kas läheks läbi, kui teha mõne välismaa kindlustusseltsi juures sõiduki kaskokindlustus? On hinnad mõistlikumad?
                              Piirid valla - Eesti seltside leping kehtib üle EU, teiste oma peaks siis ka meil kehtima. Kellegil kogemusi?

                              Kommentaar


                                kas kellelgi juhtub olema Huawei Color band a2 ? Tegemist nimelt sellise veidi taskukohasema aktiivsusmonitoriga.

                                Minu meelest tundub veidi ajuvaba plekkida mingi kaks sotti mingi fäänsi aktiivsusmonotiri eest, kui oleks lootust, et 50€ agregaat teeb ära 95% samast tööst?

                                Huvitavad ka sellised küsimused, et kas/millist kella on võimalik syncida näiteks Endomondo appiga? Mul poleks probleem telefoni kaasas kanda jooksurajal, küll aga on sealt tüütu vaadata läbitud distantsi/tempot jooksmise ajal (st mitu min per km tempos jooksmas oled).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X