320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ML on biif ainult Levadia ja kõigi teiste meeskondade vahel?
    Kalju ja Flora omad ei ole rohkem karvupidi kokku läinud?

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Kas ML on biif ainult Levadia ja kõigi teiste meeskondade vahel?
      Kalju ja Flora omad ei ole rohkem karvupidi kokku läinud?
      Vabandan kui kellegile liiga teen, aga Levadia nn Ultrad ei vääri ju tegelikult oma nime. Need ei ole fännid, kes vaatavad ja toetavad oma klubi igal võimalusel ja hiljem peale mängu kehtestavad ennast teiste fännide ees vaid need on mingid suvalised lasna jüngrid, kes joovad täis ennast ja siis tembeldavad ennast Levadia fännideks, et oleks põhjust rusikaid teritada. Ma arvan, et liiga palju on mingit PBK vaadatud, kus tuli vahepeal dokumentaalfilm nendest Venemaa organiseeritud jalgpallihuligaanidest, kes Prantsusmaal möllasid ja siis mingid Sergeid ja Aljošad mõtlesid peale pudelit standarti, et davai nahhui lähme teeme ka.

      Kommentaar


        Tribüünil organiseeritus on neil kohati küll muljetavaldav.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Tribüünil organiseeritus on neil kohati küll muljetavaldav.
          Seda küll ja positiivne, et ultragrupp on neil arvuliselt kasvanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Tribüünil organiseeritus on neil kohati küll muljetavaldav.
            Tahtsin samaöelda. Nendelt on teistel niimöndagi õppida. Korralik kordineerimine eeslaulja poolt. Lisaks suudetakse külgkülje kõrval seista, mitte iga fännivahel 2rida ja kolmkohta.

            Natuke imelik seda liidu kapsaaeda ajada. Liit toetab noormängijaid, hakkab maksma klubidele raha, et saaksid amatööridest proffid. Aitab staadionitel erinevate asjadega. Korraldab seminare(ka turvalisuse teemadel). Lisaks veel peaks turvameeskonna kinni maksma ? Mida veel ? Lopuks klubidel tekibki tunne, et ah siit saab jâlle kokkuhoida. Küll liit tuleb ja kinnitaob.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Tahtsin samaöelda. Nendelt on teistel niimöndagi õppida. Korralik kordineerimine eeslaulja poolt. Lisaks suudetakse külgkülje kõrval seista, mitte iga fännivahel 2rida ja kolmkohta.

              Natuke imelik seda liidu kapsaaeda ajada. Liit toetab noormängijaid, hakkab maksma klubidele raha, et saaksid amatööridest proffid. Aitab staadionitel erinevate asjadega. Korraldab seminare(ka turvalisuse teemadel). Lisaks veel peaks turvameeskonna kinni maksma ? Mida veel ? Lopuks klubidel tekibki tunne, et ah siit saab jâlle kokkuhoida. Küll liit tuleb ja kinnitaob.
              +1
              Selline klassikaline värk, et kunagi ei märgata seda mis on tehtud, vaid ikka see mis on jäänud tegemata. Vutiliit teeb vaieldamatult kõige rohkem kui mõned liidud kokku üldse meie vuti arenguks( need keissid mis sa mainisid ja veel palju) seda teavad kõik aga ei, ikka vutiliit on süüdi kõiges. Muidugi on palju tööd ees ja probleemi palju aga no see hülgemöla, et vutiliit on ala alati süüdi on ikka paras idiootsus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                +1
                Selline klassikaline värk, et kunagi ei märgata seda mis on tehtud, vaid ikka see mis on jäänud tegemata. Vutiliit teeb vaieldamatult kõige rohkem kui mõned liidud kokku üldse meie vuti arenguks( need keissid mis sa mainisid ja veel palju) seda teavad kõik aga ei, ikka vutiliit on süüdi kõiges. Muidugi on palju tööd ees ja probleemi palju aga no see hülgemöla, et vutiliit on ala alati süüdi on ikka paras idiootsus.
                Jah, aga ma julgen väita, et kui sa vaatad eesti vutiliidu eelarvet ja tehtud asju, siis on tegemist ikkagi konkurentsitu häbiplekiga Eesti spordis. Mida on siin näha ja märgata tehtud tööde juures? Korraldame ühe kuradi lambise seminari ja ongi kõik? Lükkame Uefalt 2,5 miljonit otsetarbelist raha taskusse ja siis klubid tehku ise kõik?

                Ja paras idiootsus on väita, et EJL liigutab mingeid müstilisi mägesid ja teeb ma ei tea mis imeasju. Olen seda viiulit mänginud varem ja mängin ka edasi, aga praegune fakt on see, et Eesti Jalgpalli hädades on süüdi EJL ja see on fakt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Jah, aga ma julgen väita, et kui sa vaatad eesti vutiliidu eelarvet ja tehtud asju, siis on tegemist ikkagi konkurentsitu häbiplekiga Eesti spordis. Mida on siin näha ja märgata tehtud tööde juures? Korraldame ühe kuradi lambise seminari ja ongi kõik? Lükkame Uefalt 2,5 miljonit otsetarbelist raha taskusse ja siis klubid tehku ise kõik?

                  Ja paras idiootsus on väita, et EJL liigutab mingeid müstilisi mägesid ja teeb ma ei tea mis imeasju. Olen seda viiulit mänginud varem ja mängin ka edasi, aga praegune fakt on see, et Eesti Jalgpalli hädades on süüdi EJL ja see on fakt.
                  Vot sellest viiulist ma aru ei saa. Sest sisulist tööd on tehtud küll ja tehakse ka veel. Ja seda mitmel rindel alustades solidaarsusmehhanismitest lõpetades infraga, millega tööd ka jätkatakse.
                  Selleks, et aru saada tuleb natuke süveneda ka asjadesse mida on tehtud.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Vot sellest viiulist ma aru ei saa. Sest sisulist tööd on tehtud küll ja tehakse ka veel. Ja seda mitmel rindel alustades solidaarsusmehhanismitest lõpetades infraga, millega tööd ka jätkatakse.
                    Selleks, et aru saada tuleb natuke süveneda ka asjadesse mida on tehtud.
                    Ma ei näe, mis on see EJL sisuline töö, mis natukenegi vilja kannaks. Mis infrastruktuuri areng on meil Eesti Jalgpallis tänu EJL nii suurelt olnud viimasel ajal? Jah sisehall mis sai 10 aastaga valmis ja muud nagu ei oskagi öelda. Ma tahaks inimlikult ka näha neid suuri saavutusi, aga ma ei näe.

                    Kui sa räägid igasugustest solidaarsusmehhanismidest jne, siis selleks et sinna panustada Uefa seda raha annabki. Teie jutust ma saan aru, et me peaks EJL tänulikud olema selle natukese eest mida ta on teinud, aga te unustate ära, et selleks sinna raha sisse suunataksegi ja see ongi EJL eesmärk 100%, et arendanda ja aidata Eesti jalgpalli.

                    Nagu Mehhanisaatori väide oli, et EJL korraldab seminare ja peaks ka nüüd ka Eesti jalgpalli meistriliiga turvameeskonda kinni taguma. Miks mitte kui selleks on võimalused olemas ja see looks turvalise õhkkonna. Selle kuradi jaoks see Uefa sinna rahasid taob ja selle kuradi jaoks ongi see MTÜ faking välja mõeldud. See ei ole mingi kuradi kasumit teeniv ettevõte vaid selle eesmärk on arendada Eesti jalgpalli läbi kõikide aspektide. Mis mõte sellel asjal üldse, siis on kui kõik peavad ise hakkama saama ja see organisatsioon lihtsalt korjab seda raha endale reservi ja ei kasuta.

                    Kommentaar


                      Rahune maha.

                      Kommentaar


                        Puht huvist. Mis kulud sinuarust peaks liit kandma mis on tavaliselt klubide pärusmaa ?

                        Kui kõige elementaarsema asjaga ei saada hakkama on vähe keeruline. Inimesed kes ei tööta kuskil klubis ega ka liidus, saavad ka ilmselt aru, et Flora-Levadia, Kalju-Levadia, ilmselt ka Flora-Kalju on suurema turvariskiga mängud kui teised. Nagu olid ka teatud Sillamäe mängud. Kas tõesti on siis keeruline orgunnida mõnele mängule 6 asemel 20 turvameest. Kuivõrd sellest on eelnevalt räägitud, ning jop ega Leva esimest aastat mürglit ei tee. On neid asju juhtun ju varemgi.
                        Sellessuhtes, kui nüüd näiteks liit taob turvad kinni. Järgmine hooaeg mõniklubi mõtleb, et kurat elektriarvet maksta ei viitsi, küll liit tuleb ja lahendab. Nii ka ju ei saa. Lihtsam oleks liidul nendest nimetatud põhjatutest reservidest võtta 10 milli. Teha kümme klubi, anda igaühele miljon ja lasku käija. Keegi ei pea kunagi muretsema, liit tuleb ja maksab.

                        E: Jah, EJL on koiges süüdi. Ilmselt ka selles, et Kostja mängida ei saa ja Teniste peaga läbi põranda proovis tungida.

                        Kommentaar


                          rahune maha
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Puht huvist. Mis kulud sinuarust peaks liit kandma mis on tavaliselt klubide pärusmaa ?

                            Kui kõige elementaarsema asjaga ei saada hakkama on vähe keeruline. Inimesed kes ei tööta kuskil klubis ega ka liidus, saavad ka ilmselt aru, et Flora-Levadia, Kalju-Levadia, ilmselt ka Flora-Kalju on suurema turvariskiga mängud kui teised. Nagu olid ka teatud Sillamäe mängud. Kas tõesti on siis keeruline orgunnida mõnele mängule 6 asemel 20 turvameest. Kuivõrd sellest on eelnevalt räägitud, ning jop ega Leva esimest aastat mürglit ei tee. On neid asju juhtun ju varemgi.
                            Sellessuhtes, kui nüüd näiteks liit taob turvad kinni. Järgmine hooaeg mõniklubi mõtleb, et kurat elektriarvet maksta ei viitsi, küll liit tuleb ja lahendab. Nii ka ju ei saa. Lihtsam oleks liidul nendest nimetatud põhjatutest reservidest võtta 10 milli. Teha kümme klubi, anda igaühele miljon ja lasku käija. Keegi ei pea kunagi muretsema, liit tuleb ja maksab.

                            E: Jah, EJL on koiges süüdi. Ilmselt ka selles, et Kostja mängida ei saa ja Teniste peaga läbi põranda proovis tungida.
                            Mina oma poindiga pidasin rohkem seda silmas, et kui EJL on teada et Kalju oma korraldusega hakkama ei saa, siis kumb kaalub üle. Kas see, et tassida Kalju sellest välja aga ikkagi trahvi teha puuduliku töö ja pohhuismi eest või loota, et midagi ei juhtu ja kui juhtub siis mainekahjut lappida, sest meedias on sellises uudised klikimagnetid.
                            Ma ei saa aru, mis reservidest üldse räägitakse natuke võiks sisusse süveneda. EJL on väga palju panustanud arvestades, et enamikel omavalitsustel on täiesti pohhui kas on staadion või kunstmuru.
                            Minu arust võiks Nasfal oma küsimustega otse EJL poole pöörduda. Usun, et kindlasti selgitatakse kuhu ja miks mingid ressursid lähevad.
                            Samamoodi sain mina oma turvalisuse teemalised vastused ja pilt on palju selgem.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Nasfal unustab meelega ära, et peaaegu kõigis Eesti jalgpalli objektide ehitustes on ka Jalgpalliliidu rahad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Puht huvist. Mis kulud sinuarust peaks liit kandma mis on tavaliselt klubide pärusmaa ?

                                Kui kõige elementaarsema asjaga ei saada hakkama on vähe keeruline. Inimesed kes ei tööta kuskil klubis ega ka liidus, saavad ka ilmselt aru, et Flora-Levadia, Kalju-Levadia, ilmselt ka Flora-Kalju on suurema turvariskiga mängud kui teised. Nagu olid ka teatud Sillamäe mängud. Kas tõesti on siis keeruline orgunnida mõnele mängule 6 asemel 20 turvameest. Kuivõrd sellest on eelnevalt räägitud, ning jop ega Leva esimest aastat mürglit ei tee. On neid asju juhtun ju varemgi.
                                Sellessuhtes, kui nüüd näiteks liit taob turvad kinni. Järgmine hooaeg mõniklubi mõtleb, et kurat elektriarvet maksta ei viitsi, küll liit tuleb ja lahendab. Nii ka ju ei saa. Lihtsam oleks liidul nendest nimetatud põhjatutest reservidest võtta 10 milli. Teha kümme klubi, anda igaühele miljon ja lasku käija. Keegi ei pea kunagi muretsema, liit tuleb ja maksab.

                                E: Jah, EJL on koiges süüdi. Ilmselt ka selles, et Kostja mängida ei saa ja Teniste peaga läbi põranda proovis tungida.
                                Elektriarve elektriarve... ma tahan öelda, et EJL rahad, mis tulevad enamuses toetustest ja jalgpallireklaamist jne peaks suunama omakorda tagasi tervenisti jalgpalli. Teiseks sa räägid mõnest klubist... ma räägin, et kui teha näiteks mingi toetus ala turvatoetus, siis seda kõikidele klubidele võrdselt ehk su näide mingist elektriarvest on täiesti ebaadekvaatne. Eesti klubide eelarved on niigi viimasepeale tõmmatud, kus kuradi kohast sa koguaeg neid kümneid turvamehi orgunnid. Sellepärast ma räägingi, et EJL võiks ükskord käed persest välja võtta ja hakata oma eesmärki täitma ja tegelema probleemidega, mis hooajast hooaega kaasas käivad. Lihtne on ette dikteerida, et need mängud on turvariskidega ja orgunniga turvasid ja me seminaril näitame, aga raske on 10 miljoniliste rahahunnikute otsas näha seda, et niigi raha lugevatel klubidel ei ole see niisama puuotsas kasvav raha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X