320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    kas kellelgi juhtub olema Huawei Color band a2 ? Tegemist nimelt sellise veidi taskukohasema aktiivsusmonitoriga.

    Minu meelest tundub veidi ajuvaba plekkida mingi kaks sotti mingi fäänsi aktiivsusmonotiri eest, kui oleks lootust, et 50€ agregaat teeb ära 95% samast tööst?

    Huvitavad ka sellised küsimused, et kas/millist kella on võimalik syncida näiteks Endomondo appiga? Mul poleks probleem telefoni kaasas kanda jooksurajal, küll aga on sealt tüütu vaadata läbitud distantsi/tempot jooksmise ajal (st mitu min per km tempos jooksmas oled).
    Minul on. Treeningrežiimis on ees treeningkestvus, hetkepulss ja sammude arv. Minu arusaamade kohaselt täiendada ei saa. Telefonis ühildub Huawei Health äpiga (mis näitab vajadusel läbitud vahemaad jne), Endomondoga mitte.
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Algselt postitas mongol Vaata postitust
      Minul on. Treeningrežiimis on ees treeningkestvus, hetkepulss ja sammude arv. Minu arusaamade kohaselt täiendada ei saa. Telefonis ühildub Huawei Health äpiga (mis näitab vajadusel läbitud vahemaad jne), Endomondoga mitte.
      1) Oled üldiselt muu funktsionaalsusega rahul?
      2) oskad ise (või keegi teine) öelda, mis agregaat võiks olla võimeline endomondoga ühenduma?

      Kommentaar


        Õiges kohas küsimus, aga keegi Samsung Gear Fit 2 Pro'd kasutab? On seda raha väärt? Või peaks mujale vaatama?
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          1) Oled üldiselt muu funktsionaalsusega rahul?
          2) oskad ise (või keegi teine) öelda, mis agregaat võiks olla võimeline endomondoga ühenduma?
          Olen rahul, bang for the buck on aus. Üleliigset tilu-lilu pole, samme loeb, und loeb enam-vähem, liigutama utsitab ka, kui liigkaua kontoritoolis persetada.
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            õlikatla boileri keevis rebenes ja olen IF Kindlustusega hädas - raiped ei taha kinni plekkida. On kellelgi kogemusi kindlustusvaidlustega? Mõtlen, kas alustada protsessimise pikka jada või mitte...

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              õlikatla boileri keevis rebenes ja olen IF Kindlustusega hädas - raiped ei taha kinni plekkida. On kellelgi kogemusi kindlustusvaidlustega? Mõtlen, kas alustada protsessimise pikka jada või mitte...
              Oleneb, mis kindlustus täpselt tehtud on ja kui sul oli see korrektselt hooldatud ja saad esitada dokumendid sellekohta, siis kindlasti pöördu juristipoole ja mine kasvõi kohtusse välja. Ilmselge, et kindlustus alguses ei hakkagi maksma ja vaatab, mis sa edasi teed... piisab tihtipeale sellest kui jurist saadab kindlustuse juristile hunniku pabereid tõendusega ja lepingupunktidega jne ja hakkavad maksma.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Oleneb, mis kindlustus täpselt tehtud on ja kui sul oli see korrektselt hooldatud ja saad esitada dokumendid sellekohta, siis kindlasti pöördu juristipoole ja mine kasvõi kohtusse välja. Ilmselge, et kindlustus alguses ei hakkagi maksma ja vaatab, mis sa edasi teed... piisab tihtipeale sellest kui jurist saadab kindlustuse juristile hunniku pabereid tõendusega ja lepingupunktidega jne ja hakkavad maksma.
                ma olen ise jurist, aga pole kunagi kindlustusvaidlustega kokku puutunud hunniku tõenduseid juba saatsin, et eluiga polnud läbi, ei olnud loomulik kulumine, aga ikka keeldusid. Aga fuck it, kiman esmalt lepitaja poole ja siis kohtusse.

                Kommentaar


                  Mis on deja vu eestikeelne vaste? Kas tõesti aura?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Mis on deja vu eestikeelne vaste? Kas tõesti aura?
                    Aura tähendab küll midagi hoopis muud.

                    Eestikeelset vastet ei ole. Ka teistes keeltes öeldakse "deja vu" - Ehk siis tunne, et see olukord mis just juhtus on varem juba korra juhtunud.

                    Otse tõlge prantsuse keelest oleks 'Juba nähtud'
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Küsimus arvutispetsidele. Nimelt on mu 5 kuud vanal (uuel) arvutil juba mingi ekraanierror. Pean seda pidevalt liigutama ja mingi teatud nurga all toimib aga muidu läheb kohe mustaks. Korra vist diivanilt kunagi kukkus pehme vaiba peale ka aga tol hetkel mingeid halbu märke ei näidanud.
                      On ideid, milles asi olla võib ja palju parandus maksma võib minna?
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        Garantii poole pole pöördunud?

                        Kommentaar


                          Mingi ühendus on sitt ma pakun, ei tohiks suur parandus olla.

                          Kommentaar


                            Tõenäosus küll jah, et tuli lahti lihtsalt pärast väikest hoopi. Kruvid lahti lükkad juhtme auku ja peaks korras olema.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Millest tuleneb selline asi, et autoraadio jaamad on ühtäkki kõik kui resetitud ehk kiirvalikute all pole enam midagi?

                              Kommentaar


                                Millepärast on vaja Satistikaametit?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X