320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Sa oled üks nendest vanamuttidest, kes seisab ülekäiguraja ees, ootab kuni autod seisma jäävad aja siis viipab, et sõidku aga edasi?
    Eestis kehtis mingi aeg tagasi veel statistika, et kõige rohkem inimesi jääb auto alla just ülekäiguradadel, nii et ettevaatus igasuguste hullunud autojuhtide käitumise suhtes ei ole ennatlik.

    Disclaimer - Mitte lugeda välja, et justkui oleksin padujalakäija ja vihkaks autojuhte. Sõidan ise ka igapäevaselt pigem autoga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Parlour Vaata postitust
      Eestis kehtis mingi aeg tagasi veel statistika, et kõige rohkem inimesi jääb auto alla just ülekäiguradadel, nii et ettevaatus igasuguste hullunud autojuhtide käitumise suhtes ei ole ennatlik.

      Disclaimer - Mitte lugeda välja, et justkui oleksin padujalakäija ja vihkaks autojuhte. Sõidan ise ka igapäevaselt pigem autoga.
      No see on umbes sama hea, et kõige rohkem autoavariisid juhtub autoteel. Ei tea küll miks.

      Kommentaar


        Noh igasugused arengupeetusega isikud sõidavad ju ka kõnniteel, parklates, välikohvikutes ja ka bussipeatustes otsa inimestele, nii et ülekäigurada pole kaugeltki ainus koht haiglas või kirstus lõpetamiseks

        Kommentaar


          suht mõttetu teema see siin..olles sõitnud paljudes eri välisriikides, võin südamerahuga väita, et Eesti liiklus on üks viisakamaid üldse

          Kommentaar


            Kas ma olen praegu maailmas ainuke inimene, kes on tähele pannud, et A.H.Tammsaare teel kiires osas on 70 ainult kell 19 kuni 7?

            Teistes uudistes, Jõelähtmel Rebala teel on üks muhe home-made künnis kuskil puu varjus. Ühtegi hoiatusmärki pole, ainult on hädised sinised postid künnise servades. Jumala abiga jäi karter komplektseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Kas ma olen praegu maailmas ainuke inimene, kes on tähele pannud, et A.H.Tammsaare teel kiires osas on 70 ainult kell 19 kuni 7?
              Liigsete avariide ja ohtlike olukordade tõttu toodi piirkiirus 50 peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                suht mõttetu teema see siin..olles sõitnud paljudes eri välisriikides, võin südamerahuga väita, et Eesti liiklus on üks viisakamaid üldse
                Ma küll tahaks teada, mis kuradi riikides sa oled reisinud autoga, et ütlemaks, et meil on kõik häst!?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ma küll tahaks teada, mis kuradi riikides sa oled reisinud autoga, et ütlemaks, et meil on kõik häst!?
                  eks inimeste valulävi ja vaatepunkt on erinev. liikluses on oluline efektiivselt ja õigeaegselt sihtpunkti jõuda, et õigustada auto olemasolu. kui pirital teel sõidavad kõrvuti kaks masinat ja mõlemad 40 km/h ja nii alates pirita sillast kuni russalkani, siis nemad on oluliselt suuremad valupunktid minu jaoks liikluses, kui 80 km/h süstiv indiviid. aga kuna minu jaoks on sihtpunktis toimuma hakkav võrreldamatult olulisem kui see, mis toimub teekonnal sinna, siis ma ei närvitse ega ägestu - ma lasen jalakäijad üle, lasen busse vahele, aga kui vaja, kiirendan ka.
                  mul on tunne, et targutada liikluse üle on paljude inimeste ainuke väljendusviis, kuidas silma paista või näidata, et "ma olen keegi ja mul on ka õigused fakk rsk". Kui naisest ja kolleegidest jõud üle ei käi, siis võib käratseda liikluses.

                  Kommentaar


                    Ma küll välismaal eriti ise autoroolis pole olnud, aga kõrvaltvaatajana on ikka aru saada, et eriti sellistes toredates riikides nagu Poola, Hispaania, Türgi ja muud Ida- ning Lõuna-Euroopa riigid, on liiklustroppide osakaal meie omast kõvasti suurem. Muidugi see ei tähenda, et meil troppe üldse ei oleks. Tervitusi Lexusega tädile, kes arvas, et Rahumäe raudteejaama juures Rahumäe teel on õige koht 70ga möödasõitu sooritada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Tervitusi Lexusega tädile, kes arvas, et Rahumäe raudteejaama juures Rahumäe teel on õige koht 70ga möödasõitu sooritada.
                      Paljud nais autojuhid on omandanud üsnagi agressiivse sõidustiili.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Ma küll välismaal eriti ise autoroolis pole olnud, aga kõrvaltvaatajana on ikka aru saada, et eriti sellistes toredates riikides nagu Poola, Hispaania, Türgi ja muud Ida- ning Lõuna-Euroopa riigid, on liiklustroppide osakaal meie omast kõvasti suurem.
                        justnimelt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                          mul on tunne, et targutada liikluse üle on paljude inimeste ainuke väljendusviis, kuidas silma paista või näidata, et "ma olen keegi ja mul on ka õigused fakk rsk". Kui naisest ja kolleegidest jõud üle ei käi, siis võib käratseda liikluses.
                          Väga hästi öeldud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Ma küll välismaal eriti ise autoroolis pole olnud, aga kõrvaltvaatajana on ikka aru saada, et eriti sellistes toredates riikides nagu Poola, Hispaania, Türgi ja muud Ida- ning Lõuna-Euroopa riigid, on liiklustroppide osakaal meie omast kõvasti suurem. Muidugi see ei tähenda, et meil troppe üldse ei oleks. Tervitusi Lexusega tädile, kes arvas, et Rahumäe raudteejaama juures Rahumäe teel on õige koht 70ga möödasõitu sooritada.
                            Hispaania on siin nimekirjas küll täiesti vale. Olen seal 2 aastat käinud ja pärast sealses liikluses osalemist puudub mul tahtmine siia hullumajja tagasi tulla. Normaalne liiklus on ka üks põhjuseid, miks lugematul arvul jalgrattureid seal oma laagreid peavad, sest seal juhid arvestavad erinevalt meie egoistidest ka teiste liiklejatega.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Kas Lätis laia tee peale kolmanda rea tegemisel on mingid reeglid või kirjutamata seadused? Kõrvalt vaadates kõik nagu sujub, aga kohati ise seda tehes, kas mööda sõidetav või vastu tulija ei tee koostööd.

                              Kommentaar


                                Lätis on see kirjutamata reegel ja.
                                Sai rekaga iganädalaselt sõidetud ja tagantjärgi ikka mõelnud,et seal toimib.. meil ei toimiks kindlasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X