320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    okidoki, hea küsimus. nii palju, kui silma on jäänud, siis nt Daz Boob'i postitustes tundub alati mingi... mõõde olevat. sama Jasperiga – isegi kui täpselt pihta ei saa, siis mingi nohiklik vimka on sees. suurem osa telekavaataja postitusi on huvitavad. ja muidugi vincent on nagu mingi kaine mõistuse/südametunnistuse bastion siin. aga huumor? selline, mis mõjuks pigem eneseirooniliselt, mitte ärapanevalt? hmm...
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Vabandan kui jäi vastupidine mulje aga eesmärgiks ei olnud härra Mõnuagenti ülistada. Pigem pidasin silmas seda, et minu arust on foorumis päris palju tegelasi, kelle "huumor" on palju vaesem. Aga äkki tood mõne omapoolse näite hea huumoriga (või kuidas iganes seda nimetada soovid) foorumlasest. Aus küsimus kusjuures.
      Asi ju ei ole ju selles, et huumor oleks härral paha ja ei sobiks siia, vaid viimaselajal on nagu konkreetselt üks ja see sama inimene saanud mõnult mingeid torkeid ja kui Icemanil on midagi vastu öelda, siis terve kanakari naerab kaasa. Ma ju nägin seda suvepäevadel täpselt samamoodi. Ja see ei tundu enam mingi" sõbralik nöökimine" pigem lihtsalt labiilne huijamine. Kus nüüd siis Mazz on? Ma sain näiteks paar kuud tagasi hoiatuse, et kasutasin ühe foorumlase eesnime foorumis ja sellest tekkis pseudoprobleem ja nüüd siis ei miskit, tekib ilmselt paljudes küsimusi, et kas teistele on rohkem lubatud or not?

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Vabandan kui jäi vastupidine mulje aga eesmärgiks ei olnud härra Mõnuagenti ülistada. Pigem pidasin silmas seda, et minu arust on foorumis päris palju tegelasi, kelle "huumor" on palju vaesem. Aga äkki tood mõne omapoolse näite hea huumoriga (või kuidas iganes seda nimetada soovid) foorumlasest. Aus küsimus kusjuures.
        Praegu jahh väga erilisi humoriste siin pole,aga kunagi oli mingi tegelane Kuivik Banaan,mulle isiklikult küll tema lookesed meeldisid.

        Kommentaar


          hea teema rikkusite ära!
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Asi ju ei ole ju selles, et huumor oleks härral paha ja ei sobiks siia, vaid viimaselajal on nagu konkreetselt üks ja see sama inimene saanud mõnult mingeid torkeid ja kui Icemanil on midagi vastu öelda, siis terve kanakari naerab kaasa. Ma ju nägin seda suvepäevadel täpselt samamoodi. Ja see ei tundu enam mingi" sõbralik nöökimine" pigem lihtsalt labiilne huijamine. Kus nüüd siis Mazz on? Ma sain näiteks paar kuud tagasi hoiatuse, et kasutasin ühe foorumlase eesnime foorumis ja sellest tekkis pseudoprobleem ja nüüd siis ei miskit, tekib ilmselt paljudes küsimusi, et kas teistele on rohkem lubatud or not?
            Kunagi ammusel aal kui ma tee siia foorumisse leidsin, siis olin ka kergelt lumehelbeke ja võtsin mõttetult palju asju isiklikult. Iceman on ju minuga võrreldes sisuliselt pensionär. Arvestades, et talle endale meeldib samuti siin ja seal "huiata", siis tundub jaur kergelt imelik. Kõik siin suuremal või vähemal määral üritavad torgata, see vist ei tohiks olla üllatus.

            Kommentaar


              Veidi Vagiina Woolfi teema. "Mulle ei meeldi tema naljad, palun keelake ära!"

              Pussyd.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Veidi Vagiina Woolfi teema. "Mulle ei meeldi tema naljad, palun keelake ära!"

                Pussyd.
                Aga äkki katsuks nädal aega mitte Icemani kulul nalja teha?

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Aga äkki katsuks nädal aega mitte Icemani kulul nalja teha?
                  Ta on ju ise üks suur nali.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ta on ju ise üks suur nali.
                    Kuule võta ennast kokku. Ei ole sina suurem kui Iceman ja vastupidi. Tema sinu huijamisega kaasa ei tule ja sina lased jätkuvalt mingeid teravaid noote, nagu praegu. Täiesti kummaline suhtumine hetkel Soccerneti tegelastelt, et sind puhkusele ei saadeta.

                    Kommentaar


                      Siin foorumis ongi üks nii-öelda vanade peerude kontingent, kelle arvates newschool kasutajad on kuidagi vähemtähtsad ja Henrik Ojamaa on ikka veel noor potentsiaalikas jalgpallur. Bänni neile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                        Siin foorumis ongi üks nii-öelda vanade peerude kontingent, kelle arvates newschool kasutajad on kuidagi vähemtähtsad ja Henrik Ojamaa on ikka veel noor potentsiaalikas jalgpallur. Bänni neile.
                        Newschool ei puutu hetkel üldse asjasse ju? Mõnu ja Iceman on mõlemad ikkagi totaalne vanakool.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                          Siin foorumis ongi üks nii-öelda vanade peerude kontingent, kelle arvates newschool kasutajad on kuidagi vähemtähtsad
                          Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                          Mingid 2015 liitunud jobid hüppavad nagu ikka, ei viitsi poisikestele vastata.
                          tra tõesti nagu.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Kuule võta ennast kokku. Ei ole sina suurem kui Iceman ja vastupidi. Tema sinu huijamisega kaasa ei tule ja sina lased jätkuvalt mingeid teravaid noote, nagu praegu. Täiesti kummaline suhtumine hetkel Soccerneti tegelastelt, et sind puhkusele ei saadeta.
                            Tere, Icemani ema. Õpeta ta veel inimesi putsi saatma ja siis peitu pugema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tere, Icemani ema. Õpeta ta veel inimesi putsi saatma ja siis peitu pugema.
                              Mõistan, et sinu nartssislik tähelepanu vajadus on jõudnud järgmisele tasemele, et ometigi keegi vastaks su lapsepõlves saamata jäänud vajadustele ja et kanakari saaks naerda siin foorumis, jätkad sama uskumatut seeriat ka järgnevatel aastatel, sest noh, koolikiusu tundnud tegelane on ikka tulevikus koolikiusaja.

                              Kommentaar


                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X