320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Soome (12.10.2018 kell 21.45 @ A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    See probleem on juba väga vana tõesti. See fännisektor on selline kitsas ning pikk soolikas ja ega ei kuulegi midagi keegi sinust 15 meetrit eemal sulle karjuda proovib. Võimatu. Selleks saigi eeslaulja palgatud ja eks me katsume seda asja parandada.
    Sellele probleemile on tänaseks päevaks lahendus olemas ju. Vanasti oli tõesti see soolikas ainus variant, aga nüüd, kui statka valmis, tuleb ainult ise uuendusmeelne olla ja normaalne fännisektor luua. Kõik võimalused on ju selleks olemas. Tehke lihtsalt ära ja atmosfäär statkal paraneb kiirelt. Kõik kuulevad kõiki, on normaalne kambavaim jne.

    Näidis:
    Lisatud failid
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #47
      Vägisi inimesi sinna ei küüdita, eks? Flora punt oleks ka lahe seal, aga ei hakka ju keegi kolima kui on 20 aastat omal kohal oldud. Inimestele meeldivad tuttavad asjad ja kohad. Kurb aga tõsi.

      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Sellele probleemile on tänaseks päevaks lahendus olemas ju. Vanasti oli tõesti see soolikas ainus variant, aga nüüd, kui statka valmis, tuleb ainult ise uuendusmeelne olla ja normaalne fännisektor luua. Kõik võimalused on ju selleks olemas. Tehke lihtsalt ära ja atmosfäär statkal paraneb kiirelt. Kõik kuulevad kõiki, on normaalne kambavaim jne.

      Näidis:

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Vägisi inimesi sinna ei küüdita, eks? Flora punt oleks ka lahe seal, aga ei hakka ju keegi kolima kui on 20 aastat omal kohal oldud. Inimestele meeldivad tuttavad asjad ja kohad. Kurb aga tõsi.
        Omal ajal broneeriti JH kaudu suur osa sektorist ära ja taolisel moel annaks tänasel päeval broneeringu tribüünil lihtsalt teistpidi teha. Aga tõsi, täna vist ostab igaüks omale ise pileti ehk sektorisse käib vabamüük.

        Kui aga fännid eelistavad meeskonna ühtsele toetamisele oma mugavust ja nostalgilist kohta, siis tasub võib-olla lihtsalt küsida, kas tegu on fännirühmituse või millegi muuga. Utreerin, aga kui meie fännid on koostöövõimetud, siis peeglina võibki ju ka meie koondis samasugune olla ja fännid ei peakski neiltki midagi enamat ootama, kui isegi tribüünil kvaliteeti pakkuda ei suudeta. (See pole sulle suunatud, laiem mõttekäik).

        Ehk mul on lihtsalt siiralt kahju, kui meie fännidki ei suuda üheskoos mobiliseeruda, et statkal oma koondise jaoks kõvemat toetust pakkuda. Võib teha ükskõik kui palju plagusid või laule, aga kui ühtsete chantide asemel tuleb segane mömin, siis mis selle asja mõte üldse on?

        PS. Ma igaks juhuks ütlen, et minu teekond staadionitel algas otsatribüünilt, kus olin häälekalt seni, kuni hakkasin kodusesse vutti teistmoodi panustama.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas trk Vaata postitust
          Miks peab Eesti koondis mängima oma kodus öösel? Lastega-varateismelistega mängule tulla võimalik ei ole, kuna režiim saab kannatada ja nii ei tule ka mina. Esmaspäevast pole üldse mõtet rääkida. Ja meie elame staadionist paar km. Aga mida peaks tegema tartlased või veelgi kaugemal elavad inimesed?
          Miks ei saa mängu alustada näit kell 20? Või siis kell 19, mis on Rahvuste Liigas ka ametlik mänguaeg?
          Algselt postitas asdf Vaata postitust
          Kalendri (sh kuupäevad ja kellaajad) paneb paika UEFA. Ühelgi riigil ei anta valikuvõimalusi. Nõus, et võiks alata kell 19.
          Algselt postitas asdf Vaata postitust
          Jah, oleme oma mõtted edasi andnud.
          Aiman, usun, loodan, et antud küsimus ollakse piisavalt pealetükkivad ja järjekindlad, kuid ilmselgelt pole 21.45 mingi aeg Eesti koondise kodumängudele. Kuna Rahvuste Liiga on uus asi, siis tasub iga mängu järgselt seda välja tuua ja oma mõtteid ametlikult/mitteametlikult edasi saata. See on see, kui oled väike lüli suures organisatsioonis.

          Isegi laupäeval ei ole see kõige parem aeg. Ja ma olen kindel, et Eesti poleks antud küsimuses ainus.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #50
            See pole konkreetselt Rahvuste liiga küsimus, mängude hajutamine lähtuvalt telehuvidest algas koos UEFA mängunädala kontseptsiooniga. Fännitribüüni (tollase) püsikülalisena tundus mulle kohe, et see mõjub publikuhuvile rängalt. Lambipäevad ja -kellaajad pluss alkokeeld - atmosfäär fännikal kannatas tuntavalt ja on minu meelest sealt alates ainult langenud. Reede õhtu kell 21.45 on veel kodumänguajaks suht hea jopp.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              See pole konkreetselt Rahvuste liiga küsimus, mängude hajutamine lähtuvalt telehuvidest algas koos UEFA mängunädala kontseptsiooniga. Fännitribüüni (tollase) püsikülalisena tundus mulle kohe, et see mõjub publikuhuvile rängalt. Lambipäevad ja -kellaajad pluss alkokeeld - atmosfäär fännikal kannatas tuntavalt ja on minu meelest sealt alates ainult langenud. Reede õhtu kell 21.45 on veel kodumänguajaks suht hea jopp.
              Jah, seda küll, aga mängupäeval ei pea kõik mängud ju ühel ajal alata. 19.30 +21.45 või 19.55 + 22.00 süsteem on täitsa edukas eurosarjades. Miks mitte üle minna selliselt koondisele. Ja isikud, kes seda muutma peavad, saavad ju aimu vaid juhul, kui neile öelda. Aga loomulikult ei käi suures organisatsioonis asjad liiga kergelt ja kiiresti alati.

              Samas on ees ju EURO2020 valikmängud ja 21.45 algusajad on suure tõenäosusega ka seal.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Jah, seda küll, aga mängupäeval ei pea kõik mängud ju ühel ajal alata. 19.30 +21.45 või 19.55 + 22.00 süsteem on täitsa edukas eurosarjades. Miks mitte üle minna selliselt koondisele. Ja isikud, kes seda muutma peavad, saavad ju aimu vaid juhul, kui neile öelda. Aga loomulikult ei käi suures organisatsioonis asjad liiga kergelt ja kiiresti alati.

                Samas on ees ju EURO2020 valikmängud ja 21.45 algusajad on suure tõenäosusega ka seal.
                Rahvuste Liiga mängudel on alkokeeld? Pole varem käinud, tahaks siiralt teada (kui palju sula kaasa võtta)?
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Stok
                  Enam ei ole 1930 + 2145, nüüd on kõik 1955 + 2200
                  19.55 oleks palju parem aeg.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    Rahvuste Liiga mängudel on alkokeeld? Pole varem käinud, tahaks siiralt teada (kui palju sula kaasa võtta)?
                    eelmine mäng ei olnud.
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Rahvuste Liiga mängudel on alkokeeld? Pole varem käinud, tahaks siiralt teada (kui palju sula kaasa võtta)?
                      Alekoki preemium maksab 10 €/liiter.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        #56
                        Eesti on Soomega mänginud A.Le Coq Arenal korra
                        21.05.2010, Eesti - Soome 2:0 (1:0) (5' Oper, 55' Post)
                        Publikut oli 5650.

                        Eesti poolelt on selles mängus osalenutest ka nüüdses koondises Gerd Kams, Sander Puri, Konstantin Vassiljev ja Ats Purje.
                        Soomlastel Tim Sparv, Teemu Pukki ja Soome koondises 2. poolajal debüüdi teinud Lukas Hradecky

                        Eesti mängis erandlikult, rekordiliselt vana koosseisuga - 27 a. 9 k. ja 28 p., tavaline koondise keskmine vanus oli siis 25+ kuni 26+
                        Eks oma osa sellesse andis 35- aastane Indrek Zelinski, kellele oli see lahkumismänguks.
                        Soome koondise keskmine vanus oli 26 a. 0 k. ja 3 p.

                        Kommentaar


                          #57
                          Hollandi esiliiga, kus keskmine vanus on 23 aastat on põhimõtteliselt noorteliiga. Mina eelistaks Anieri.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas omav2rav Vaata postitust
                            Hollandi esiliiga, kus keskmine vanus on 23 aastat on põhimõtteliselt noorteliiga. Mina eelistaks Anieri.
                            Muuseas eelpool mainitud mängus skoorinud Sander Post mängis klubivutti parasjagu just Hollandi esiliigas.

                            Kommentaar


                              #59
                              Mängule linki?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Mängule linki?


                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X