320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Anaalnikkumise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

    See on üks idiootseim teema 2005 aastal veel.
    Se on se kui võim pähe hakkab.
    Tuld!

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

      Ja siinjuures tuli mulle meelde, kuidas üks tark naine ütles: \"Milleks sellistele meestele naisi vaja, kes nn pruuni maailma tahavad külastada!\"
      Tuld!

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

        Et teema päris unarusse ei vajuks,võtaks ka sõna.Põhjuse selleks annab noorpõlve tuttav tütarlaps,kel polnud absull mingit vahet kumba auku vajutada...

        Mõned aastad tagasi sai jagatud armukest-tüdrukut koos kossumees Martin Müürsepaga.Tema mängis tollal Kreekas ja seal olevat ta enda sõnul olnud selline komme,et tütarlapsed hoiavad süütust pulmaööks.Kuid kuna seksihuvi suur,toimetatakse alternatiiviks senimaani anaali.Õnnetuseks suutis eesti kreeklane sealt kaasa hankida (ravitava) MYKOPLASMA URETRHITISE...Mõnu nõuab ohvreid.

        Tänaseks on asi ajalugu ning ühe sõbra suusatajaga leidsime vene neiu,kes tahab kahte riista samaaegselt nõiasilmas tunda.Vot see kogemus ületab kõige karmimadki lootused-ootused.Naised ON mõnusad monstrumid.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

          Anaal on nussimine ja ainult metslased nussivad!
          YR1 Power

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

            Algselt postitas Raivo19


            Et teema päris unarusse ei vajuks,võtaks ka sõna.Põhjuse selleks annab noorpõlve tuttav tütarlaps,kel polnud absull mingit vahet kumba auku vajutada...

            Mõned aastad tagasi sai jagatud armukest-tüdrukut koos kossumees Martin Müürsepaga.Tema mängis tollal Kreekas ja seal olevat ta enda sõnul olnud selline komme,et tütarlapsed hoiavad süütust pulmaööks.Kuid kuna seksihuvi suur,toimetatakse alternatiiviks senimaani anaali.Õnnetuseks suutis eesti kreeklane sealt kaasa hankida (ravitava) MYKOPLASMA URETRHITISE...Mõnu nõuab ohvreid.

            Tänaseks on asi ajalugu ning ühe sõbra suusatajaga leidsime vene neiu,kes tahab kahte riista samaaegselt nõiasilmas tunda.Vot see kogemus ületab kõige karmimadki lootused-ootused.Naised ON mõnusad monstrumid.
            Hr.Trumm, Teil on võistlemine juba nii veres, et peate selle kihu ka voodisse kaasa võtma
            Ise ei viitsiks(vist?) kellegagi võidu vahelihaseid survestada

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

              Algselt postitas Martin


              Minu jaoks on natuke arusaamatud postitused need:
              Algselt postitas amority
              Ma arvan, et sa Martin tead mind piisavalt hästi seega oleks täiesti arusaadav vastus.
              Algselt postitas eston maravilha
              oli täitsa joovastav
              Tundub, et härrasmeestel on mingisugused kogemused saabastega mudas müttamises, kuid arusaamatu on nende kidakeelsus oma oskuste ja kogemuste kirjeldamisel, et järeltulevad põlved ja seikslusmatkade huvilised saaksid oma teadmisi täiendada. Järelikult on mida häbeneda! Häbenevad pervod olete! Vot! Või siis kadedad ja ei taha öelda, kuidas naisi ära rääkida.
              Hästi. Millest ma rääkima peaksin? Detailid?

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                noh, ma olen nagu kuulnud, see tähendab, et ma ise ei tea, aga naistele pidada meeldima rollimängud. Ütle neiule, et mängime \"paavsti ja kooripoissi\" ning seejärel pole vaja enam eraldi ära rääkida, sest sel juhul käib \"anaalnikkumine\" mängu juurde.
                aga ikkagi, ega ma ise täpselt ei tea.
                Süütult abiellujate klubi president, dr. don Dannar.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                  Algselt postitas dannar


                  noh, ma olen nagu kuulnud, see tähendab, et ma ise ei tea, aga naistele pidada meeldima rollimängud. Ütle neiule, et mängime \"paavsti ja kooripoissi\" ning seejärel pole vaja enam eraldi ära rääkida, sest sel juhul käib \"anaalnikkumine\" mängu juurde.
                  aga ikkagi, ega ma ise täpselt ei tea.
                  Süütult abiellujate klubi president, dr. don Dannar.
                  link

                  no tunnistage üles, kes selle postituse siia blogi kopeeris?

                  Kommentaar


                    #24
                    Üks väike set... erivajadustega inimestele. Sexytime!
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      #25
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #26
                        Nüüd ma tean miks Martin, elupõline tartlane, selle anaalnussimise teemaks võttis.. Aga ma tulen juba sel laupäeval tagasi

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                          Nüüd ma tean miks Martin, elupõline tartlane, selle anaalnussimise teemaks võttis.. Aga ma tulen juba sel laupäeval tagasi
                          Kakauss!
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            #28
                            Parandan ennast, reedel.

                            Kommentaar


                              #29
                              Ma paremat kohta ei leidnud. (haaa-haaa, sügav anaalhuumor).

                              Penis not as important as personality
                              45% of men unsatisfied with penis size
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Anaalnikkumise ABC
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X